Uwaga na Fiocchi

Moderator: Moderatorzy WBP

Gebel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 244
Rejestracja: 25 grudnia 2014, 19:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Gebel »

A nie chodzi o amunicję sprzedawaną przez firmę na V?

FIOCCHI .223 Rem 55gr. FMJBT mają po 1,25 zł/szt przy zakupie min 10 000 szt.
Awatar użytkownika
Officer_199
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1153
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 26
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Officer_199 »

longer pisze:A najgorsze w tym, że wiem kto to ściągnął. Ale wybaczcie nie będę pisał nazwy. Wszystko wyjaśni odpowiedni organ i zapewne zostanie cofnięta koncesja i może jeszcze coś innego.
To po co w ogóle się do tego przyznajesz ?
Ja takiego postępowania nie rozumiem- jeżeli wiesz, a nie chcesz się podzielić, to mogłeś to zachować dla siebie, a nie pisać na forum.

Ja uważam, że takie sprawy trzeba jak najbardziej nagłaśniać, a nie chronić takie postępowanie. Czego się boisz ?
Takie osoby/sklepy powinno się z całą surowością napiętnować i pisać o takim postępowaniu dla przykładu, w końcu tu chodzi o zdrowie ludzi, którzy się na tańszą cenę dali nabrać...
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 20:09 przez Officer_199, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 724
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: woytas »

Pytanie czy ten kto to ściągał wiedział, że ściąga szrot. Jeśli tak to życzę długiego pierdzenia w pasiakach.
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
lemuchr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2017, 08:45
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: lemuchr »

Wy się naprawde łudzicie że ktoś za to beknie?
Sól drogową zamietli to taka pierdoła która dotknęła pare osób (w skali kraju) nawet nikogo nie obejdzie
Midland Gun 30-06, Mosi OWG .308Win, AKM "strzałka w trójkącie" 1974, S&W MP15 .223Rem, Uzkon AS16 12Ga, Fair Sport 2x12Ga, CZ Brno ZH 301 2x16 Ga.

Szafa na broń jest jak telewizor. Nigdy za duża :D
Awatar użytkownika
Officer_199
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1153
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:33
Tematy: 26
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Officer_199 »

woytas pisze:Pytanie czy ten kto to ściągał wiedział, że ściąga szrot. Jeśli tak to życzę długiego pierdzenia w pasiakach.
Jeżeli cena czegoś jest rażąco niska, to zazwyczaj powinno się pomyśleć z czego to wynika.
Zobaczymy, jak się sprawa rozwinie.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 20:30 przez Officer_199, łącznie zmieniany 2 razy.
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 538
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: KudrigY »

Można zobaczyć kto tanio sprzedawał i miał tej ammo naprawdę dużo. Czysta logika. Tak więc, możliwe że tłumaczyć się będzie musiał Vismag, bo: http://www.bron.vismag.pl/aktualnosci/p ... noworoczna

I po co tutaj pisać o firmie na V? Jeżeli ktoś w PL sprzedaje ammo, gdzie pociski zostają w lufie, to nie ma co sie bawić w kurtuazję, tylko wypalać żelazem. Jak są niewinni, to chcę jasny komunikat. Jak dali d**y, to są do zaorania. Bo temat można przypłacić śmiercią lub kalectwem, i to nie żart niestety :/

Aha, jakoś mi się nie chce wierzyć że ktoś ściągnął mega tanio bieżącą amunicję (a nie surplus) z USA i nie czuł, że coś jest nie tak. Akurat ta ammo w USA schodzi, więc cały ruch nie miałby sensu jakby wszystko było correct.
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
rzufik1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 01 lutego 2014, 19:10
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: rzufik1 »

Tak czytam i czytam....i zapytam czy według Was można by było ściągnąć z USA cokolwiek wadliwego ? Coś co tam mialo być zutylizowane? Myślicie ze dostali by zgodę na eksport ? Chyba że miało to do talibów trafić i im broń uszkodzić....ale to i tak było by tak kontrolowane że nie miało by prawa do nas trafić.
Już ściągnięcie prasy czy matryc jest klopotem a co dopiero amunicji.

Chyba najbardziej w tym boli to że pominęli oficjalnego....
Sami lamentujemy że droga ta amunicją... Że zdzierają z nas....patrzymy na ceny za oceanem i ślinimy się do ich walmartow i innych biedronek. A teraz jazda po vismagu że tanio kupili i szarota sprzedają.

Nie nie kupiłem tej amunicji jeszcze....ale tak myślę że chyba za szybko chcecie zedrzeć skórę z tego sklepu....koncesje już odbieracie....w pasiaki wysyłacie....a może warto pomyśleć? Poczekajmy to zobaczymy co wyjdzie a póki co kupujemy inne kulki
na wyposażeniu:) .177 ; .22lr ; 9x18 ; 9x19 ; 38SP ; 357MAG ; .223 ; 6.5 x 55 SE; 12x70.... i trochę CP
lemuchr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2017, 08:45
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: lemuchr »

A co będzie jak się okaże że to sprzedawca został zrobiony w konia.
Kupił ammo legalnie z papierami od legalnej firmy w stanach która postanowiła zrobić wałek na tej ammo i zalegalizowała amunicję ktora została na papierze zezłomowana?
Midland Gun 30-06, Mosi OWG .308Win, AKM "strzałka w trójkącie" 1974, S&W MP15 .223Rem, Uzkon AS16 12Ga, Fair Sport 2x12Ga, CZ Brno ZH 301 2x16 Ga.

Szafa na broń jest jak telewizor. Nigdy za duża :D
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2019
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 7
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Dexter »

Ale warto wiedzieć kto ściągnął i kto taką sprzedaje NIE PO TO aby wieszać na nim psy w internecie (z czego i tak nic nie wynika) ale po to, aby tam amunicji na wszelki wypadek nie kupić. Dla bezpieczeństwa a nie dlatego, że się na sklep obraziło. Czy celowo, czy specjalnie, czy świadomie- to serio nie ma znaczenia :). Znaczenie ma tylko kto tą amunicję sprzedaje obecnie w kraju.
Awatar użytkownika
Shooter7
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1847
Rejestracja: 20 września 2015, 09:48
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Shooter7 »

longer pisze: amunicja w USA miała być zutylizowana. Jedna z polskich firm ściągnęła prawie całą partię i sprzedaję ją w bardzo atrakcyjnej cenie... oczywiście nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdrowie i życie uzytkownika.
Organy ścigania kilku krajów już w tej sprawie działają i mam nadzieję, że nasz rynek zostanie dosadnie oczyszczony z takich cwaniaków.
Co znaczy nie bierze odpowiedzialnosci ?

Czy kliet podpisuje im jakies oswiadczenie ? Bo jezeli nie, to Firma odpowiada przed prokuratura zarowno swoja doopa jaki i calym swoim majetkiem.

W razie wypadku sprawe sie sklada do adwokata a ten z regoly wie co z takim fantem zrobic.

:wink:
lotnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1230
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 23:27
Tematy: 42
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: lotnik »

Jesteście pewni ze to jest ta amunicja do której linki tu wystawiacie ?
1,25 to „rażąco tanio” przy 10 tys szt ?
Masakra, zawsze słychać jęki że jest drogo, zawsze kupujecie sobie amunicję w ilości 10 tys sztuk?

Piszę bo strzelałem z tej amunicji i nie zauważyłem nic złego.

Rażąco tanio, ja prdole jakie to bogate środowisko się zrobiło
Awatar użytkownika
LWfilip
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 124
Rejestracja: 18 października 2017, 13:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: LWfilip »

No fakt. 10 tysięcy sztuk może przewrócić w głowie. Przy takiej cenie i zakupie 10k to powinni dodawać 2k gratis.
Grzeczni po śmierci idą do nieba. Niegrzeczni idą tam gdzie chcą.
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Fokat »

montrala pisze:Fiocchi .223 wysadzały AR15 w powietrze już wiele lat temu. Więc to chyba nie jest kwestia tej konkretnej partii amunicji.
Można prosić Szanowną Moderację o podklejenie tego wątku, na początek, aby nie "zginął"? Sprawa jest tak kryminalna i bulwersująca, że może warto "dźgnąć widłami" samego producenta? Przecież ma rozeznanie, jaka partia miała ulec utylizacji.
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2019
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 7
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: Dexter »

O ile to z tą utylizacją i nieautoryzowanym importem itd to jest w ogóle fakte a nie plotka, pogłoska, wymówka.

Czy ja dobrze pamiętam, czy wątek o amunicji Fiocchi i własnie takich problemach już się przewijał na forum i to niedawno? Mowa była chyba o dziewiątkach i pociskach zostających w lufach pistoletu. A pamięć mam dobrą. W takim razie... to nie wadliwa partia tylko producent do du**.
Awatar użytkownika
desperado
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 734
Rejestracja: 14 maja 2011, 08:19
Tematy: 35
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Uwaga na Fiocchi

Post autor: desperado »

Tak czy siak ja fiocchi nie kupię, i nie będę brał już pod uwagę.
Zdrowie i życie ma się tylko jedno.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”