Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Strzelnica Pasternik - co się dzieje?

Moderator: Moderatorzy WBP

rzufik1
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Strzelnica Pasternik - co się dzieje?

Postautor: rzufik1 » 2020-01-24, 12:22

w173k pisze:Czyli wiem, ale nie powiem. Znana narracja z innych obszarów życia.. Eh...

nie jest upoważniony...... tak trudno zrozumieć te słowa?

klub tez nie podaje lokalizacji.... wiesz po co im protesty, sprzeciwy..... zrobią po cichu i już.
na wyposażeniu:) .177 ; .22lr ; 9x18 ; 9x19 ; 38SP ; 357MAG ; .223 ; 6.5 x 55 SE; 12x70.... i trochę CP

Awatar użytkownika
Marin205
Kontaktowanie:

Postautor: Marin205 » 2020-01-26, 14:55

rzufik1 pisze:... klub tez nie podaje lokalizacji.... wiesz po co im protesty, sprzeciwy..... zrobią po cichu i już.

Nie jest tajemnicą, że Cracow Shooting Academy nie otworzył strzelnicy w jednej z lokalizacji ponieważ w trakcie załatwiana formalności z tym związanych ktoś życzliwy się włączył i niestety świetna lokalizacja przepadła. Dlatego do samego końca trzymano w tajemnicy lokalizację w której obecnie otworzyli obiekt.

Powszechnie wiadomo, kim w krakowskim środowisku strzeleckim są donosiciele wszelkiej maści. O jednym z takich przypadków bez podawania nazwisk napisałem artykuł w Strzał Magazyn o broni. Sam też padłem ofiarą donosu. Na szczęście Pan z Wydziału Kryminalnego Policji, którego miałem okazję poznać, okazał się bardzo rzeczowym i rozsądnym człowiekiem.
Obrazek

jkp44jkp

Postautor: jkp44jkp » 2020-01-26, 17:05

Jesli nie chce pan o tym pisac to prosze nie zaczynac. Po co pan pisal ze budynek juz stoi jesli nie moze pan o tym rozmawiac?

Typowe dla "wybranych" i "lepsiejszych", musialem wspomniec no bo przeciez musze obwiescic ze JA wiem ale wam juz nie powiem bo wiecie wszedzie konfidenci. Jak dzieciaki w liceum.

O tym kim sa ci konfidenci zapewne tez mowic nie mozna haha. Opisalem sytuacje w gazecie jakby co to kupcie prenumeratke wiecie, tylko ze sie nie dowiecie bo pisac o tym nie moge.
Jak pan zna jakas sytuacje gdzie ktos sie zachowal jak gnida to prosze o tym otwarcie mowic, jaka sytuacja i nazwisko a nie znowu wiem ale nie powiem, przeczytajcie w magazynie hehe. No chyba ze pan pie...li po prostu i nazwiska nie poda bo wtedy mozna to szybko zweryfikowac i pozwac o znieslawienie w razie swiadczenia nieprawdy.

A tak to jak zwykle obrzucanie sie goownem przez zapewne konkurujace miedzy soba strony interesu.
Ostatnio zmieniony 2020-01-26, 17:24 przez jkp44jkp, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bartek78

Postautor: Bartek78 » 2020-01-26, 19:05

@jkp44jkp wpadnij na zawody klubowe. Zapytaj tam Maćka lub Marcina i się dowiesz. Przy okazji, jak oczywiście chcesz to możesz powiedzieć w czym możesz pomóc przy dalszym rozwoju. Możesz oczywiście pomóc też wpadając po prostu na zawody klubowe i strzelając. Możesz też nic nie robić - nikt o to nie będzie miał pretensji.
To nie tajemnica w jakiej okolicy jest potencjalna strzelnica - po prostu o tym mówi się na zawodach. Taki klimacik ;)

Awatar użytkownika
Marin205
Kontaktowanie:

Postautor: Marin205 » 2020-01-26, 23:06

jkp44jkp pisze:Jesli nie chce pan o tym pisac to prosze nie zaczynac. Po co pan pisal ze budynek juz stoi jesli nie moze pan o tym rozmawiac? ...
Napisałem ponieważ nie wszyscy z tego forum byli na zawodach w Myślenicach gdzie Klub Arsenał oficjalnie poinformował o inwestycji swoich klubowiczów. Wszystkich informacji będzie udzielać KS Arsenał w odpowiednim czasie.

Różne donosy na różne osoby były składane. Plotka głosi, że nawet sytuacja Pasternika też jest kwestią jakiegoś donosu. Tego nie mam potwierdzonego. Dlatego na ten temat nie plotkuje. Nie sadzę też, że sama strzelnica coś ma na ten temat do powiedzenia. Zwłaszcza, że nie udzielali zbyt wielu informacji a te które osobiście otrzymałem były sprzeczne ze stanem rzeczywistym. O tym napisałem wprost, że mam im to za złe.

Wracając do donosu. Była sprawa w Sądzie, którą osoba na którą złożono donos wygrała. Artykuł napisałem na podstawie wyroku sądowego. Personaliów nie udostępniam ponieważ od drugiej strony nie otrzymałem odpowiedzi i nie miałem możliwości poznać wersji tej drugiej strony. Na podstawie wyroku jednak uważam, że było to zachowanie nie w porządku.
Obrazek

donpablo

Postautor: donpablo » 2020-01-27, 12:46

Czemu jest tak ostro ?

W innych branżach pieniądze są często dużo większe, też jest ostra konkurencja i takich ubeckich metod ludzie nie stosują.
A tutaj donos goni donos, wystarczy że ktoś ma trochę niższą cenę na amunicję i od razu "...uprzejmie donoszę...."

Aż przykro to oglądać.

max-bit

Postautor: max-bit » 2020-01-27, 13:16

Z jednym się zgodzę lepiej aby lokalizacja "Arsenałowej" została w tajemnicy, tu są różni którym się nie podoba to czy tamto.
Słowa koło xxxx to i tak już dużo co bardziej zorientowani mogą się zorientować.
Na razie wszystko jak to u nas wymaga czasu - papierów zgód zgód i papierów.
Myślę i tak w zasadzie się mówi że to rok + oczywiście przy dobrych wiatrach.

Ale dobrze robi się konkurencja bo będzie Pasternik, "Arsenał", Bochnia itd ... a to jak już wiemy zmniejsza ceny.
Fajnie jak by jeszcze w Krakowie lub najbliższej okolicy powstała jeszcze jedna otwarta strzelnica to było by miodzo :) ruch w interesie jest a to dobrze.

Awatar użytkownika
Parabellum

Postautor: Parabellum » 2020-01-28, 07:33

Ostatnio na zawodach rzuciłem pytanie do szefa HTS-u i Meksyk też ma ruszyć w tym roku:)

Awatar użytkownika
biper

Postautor: biper » 2020-01-28, 17:27

donpablo pisze:Czemu jest tak ostro ?

W innych branżach pieniądze są często dużo większe, też jest ostra konkurencja i takich ubeckich metod ludzie nie stosują.
A tutaj donos goni donos, wystarczy że ktoś ma trochę niższą cenę na amunicję i od razu "...uprzejmie donoszę...."

Może dlatego, że część starych wyg w tej branży właśnie z takich czasów i środowiska się wywodzi, i dla niech to normalna metoda walki z konkurencją (dawniej "zaplutymi karłami reakcji")

;laughing:
Ogólnopolska Giełda Wymiany Magazynków Do Broni Kolekcjonerskiej - wpisz czego szukasz lub pomóż innym znaleźć ich trofea.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"

max-bit

Postautor: max-bit » 2020-02-05, 18:57

Parabellum pisze:Ostatnio na zawodach rzuciłem pytanie do szefa HTS-u i Meksyk też ma ruszyć w tym roku:)

I super więcej lokalizacji większa konkurencja = lepiej dla nas i taniej

StarP

Postautor: StarP » 2020-02-11, 05:35

Czy ktoś z wtajemniczonych może tu zaktualizować, co aktualnie funkcjonuje na Pasterniku?

Z góry dziękuję!
9
.223
5.56
.22LR

franek

Postautor: franek » 2020-02-11, 08:14

Nie dziękuj, strona wyszła z grobu i informacje zaczynają się tam pojawiać.
http://www.strzelnicapasternik.pl/

.22LR i śrut.
remington 44, rogers & spencer 44, Hawken .45, jednorurka 12ga i parę nitro

StarP

Postautor: StarP » 2020-02-11, 11:15

Jakkolwiek to zabrzmi, to po tym dosyć długim epizodzie ciszy i braku oficjalnych informacji, strona strzelnicy była dla mnie ostatnim miejscem, o którym bym pomyślał, by szukać informacji.
Za tydzień spróbuję podjechać chociaż z boczniakami i powdychać czyste krakowskie powietrze w pięknych okolicznościach przyrody. Dzięki za odpowiedź!
9
.223
5.56
.22LR

max-bit

Postautor: max-bit » 2020-02-12, 07:00

No w aktualnej sytuacji muszą konkurować :)
Dobrze, jak wielokrotnie pisałem dla nas nie ma nic lepszego niz zdrowa konkurencja.
Ludzie się troszkę przyzwyczaili do Bochni, a oferuje dużo idzie wiosna dzień się wydłuża.
A Pasternik to tylko 22 i śrut a to nie czarujmy się troszkę mało.

StarP

Postautor: StarP » 2020-02-14, 12:07

Jest boczny zapłon, to można mieć nadzieję, że centralny ruszy prędzej czy później. Dla mnie Pasternik to po prostu wygodna lokalizacja - będę odwiedzał chociażby tylko z bocznym zapłonem. A jak jeszcze Pasternik ruszy w wspomnianych tu okolicach Bonarki, to po prostu super!
Jakby ktoś miał jakieś informacje, chociażby bardzo przybliżone, kiedy ma ruszyć centralny zapłon na Pasterniku to wrzućcie tutaj informację - z góry dziękuję!
9
.223
5.56
.22LR

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”