Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Bock marki Khan

Moderator: Moderatorzy WBP

Lisnerek
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Bock marki Khan

Postautor: Lisnerek » 2018-01-13, 14:18

Witam.

Jak w temacie. Szukam Bocka Marki Khan. Ktos wie gdzie mozna takiego dostac od reki? Interesuje mnie model k200 lub k226. Wszedzie czekaja na dostawy.
BTW. Pytanie do uzytkownikow ww. Bockow. Jak sie sprawdzaja w boju?

Pozdrawiam
Lisnerek

Zoom
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Bock marki Khan

Postautor: Zoom » 2018-01-13, 14:36

Witam

Mam bocka Khan SXL Trap od niecałego roku. Kupiony w Astroclasic. Niestety, nie mam czasu żeby go często używać. Generalnie jestem zadowolony.
Do wad zaliczyłbym brak możliwości usunięcia automatycznego wyrzutnika łusek pod groźbą utraty gwarancji.

Niestety, zastanawiam się czy go reklamować. Chrom w lufie jest chyba bardzo kiepskiej jakości i na wysokości końca mosiężnej części łuski mam "piękny" pierścień nagminnie rdzewiejącego gołego metalu. Tak jakby chrom się starł. Głębiej w lufę nie mam możliwości zajrzeć i dla własnego spokoju nie próbuję zaglądać :) .

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”