Problem z AKMS

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
kuras999
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1688
Rejestracja: 20 kwietnia 2016, 13:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problem z AKMS

Post autor: kuras999 »

Tam na chłopski rozum powinno się dać dopasować kurek z AK do AKM jakby coś nie grało, ale nie testowałem takiego rozwiązania więc nie wiem ;)
Polim
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 182
Rejestracja: 18 lipca 2017, 11:42
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problem z AKMS

Post autor: Polim »

KG92RS niestety Zeleny nie wysyła niczego za granicę osobom prywatnym a aż tak zdesperowany nie jestem , żeby do Czech jechać po kurek. Po prostu chcę mieć spust samoczynny i kurek dla frajdy, że dopieściłem swojego kałacha. Prawda jest taka, że przy moim rekreacyjnym spokojnym strzelaniu kałach nawet bez spustu samoczynnego działa całkowicie poprawnie /za wyjątkiem przeładowania przed strzałem , ale do tego idzie przywyknąć/. Nie planuje ćwiczyć dynamiki i dubletów na nim, a tylko w takiej sytuacji mógłby być niebezpieczny. Zresztą nie sadze , żebym osiągnął taką biegłość, żeby tak szybko do naciskać spust, że zamek nie zdążył by się zaryglować. Prędzej czy później takie kurki znowu gdzieś się pojawia to kupie. Ale jakby ktoś miał namiary na taki kurek w Polsce, będę wdzięczny za info. Po przemyśleniu na przeróbki kurka z AK tez nie bardzo mam ochotę bo taka improwizacja mija z definicją "dopieszczony kałach" ;)
Mędrcami są ci, którzy dochodzą do prawdy przez błędy. Ci, którzy upierają się przy błędach, są głupcami.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problem z AKMS

Post autor: KG92RS »

Polim pisze:KG92RS niestety Zeleny nie wysyła niczego za granicę osobom prywatnym )
A skąd ten pomysł? Kupowałem u nich już kilka razy i nie było problemów...
Awatar użytkownika
lasooch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 200
Rejestracja: 12 marca 2017, 14:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Problem z AKMS

Post autor: lasooch »

Może napisz do WBP Popiński? Produkują karabinki z bezpiecznikiem samoczynnym, to i części zamienne powinni mieć.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”