Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
hanusi1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:30
Tematy: 0
Lokalizacja: BEŁCHATÓW
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Post autor: hanusi1 »

:-D No i super taka diagnoza cieszy a nie załamuje ,szkoda tylko trochę tego straconego czasu ale nadrobicie . Po prostu potraktujmy to jako "foch" czy "chymer" :-/ :027: Pozdrowienia i udanej zabawy na strzelnicy :502:
CZ P09, WinSXP,CZ455,AKM,Shadow2, S&W22Victory ,FedArm16",Beretta92S,Alfa Proj4"357/38,RKM DP28,PM-63 RAK,TTwz33,UzkonZK15,PPSz,UZI, RIA45ACP, PPS,Glock17, M16A1,Bajkał IŻ, Remington 511, Tanfolgio Giuseppe,Beretta 70,Hammerli TAC R1 22,MP5,
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Post autor: Spitfire24 »

m2c pisze:Mój Maverick jeszcze nie wrócił, ale to nie trenowanie na sucho mu zaszkodziło ;) Albo ma wadę fabryczną, albo totalnie nie lubi Dynamic Slugów z Pionek. Mój 930 JM też ich nie lubi, a wszystko inne łyka jak pelikan. Może partia jakaś trefna. Okaże się jak będzie diagnoza.
A mój 930 JM na Pionki Dynamiczne Sług trafia w punkt, ale najwięcej w serii 3 sztuk. Ale dopiero jak wymieniłem czoki na Briley'a. A jakie u Ciebie najlepiej latają ?
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2017, 20:28 przez Spitfire24, łącznie zmieniany 1 raz.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Post autor: m2c »

Trafiłem na trefna partie, gdyż ze dwie paczki były ok. a reszta latała jak chciała. Na S&B i Rio i Maverick i JM robią jedną dziurę. Z JMa muszę celować trochę w lewo, a z Mavericka trochę w prawo ;)
Junosz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2019, 09:39
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Post autor: Junosz »

Mam podobny problem z Maverickiem 88 i breneką Pionki. Strzelałem paczkami z różnych sklepów, więc to raczej nie kwestia lipnej partii. Na 25m to czasem trudno trafić w dużą tarczę, nie mówiąc już o jakimś skupieniu. Na 15m w tarczę trafia ale trochę gdzie chce. nie sposób ustawić kolimatora. Dla porównania strzelałem też lepszą breneką B-N i było o niebo lepiej (ale też nie idealnie).
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Winchester SXP High Capacity vs Mossberg Maverick 88

Post autor: m2c »

Sprawdź na przykład S&B. Ja już całkowicie zrezygnowałem z Pionek.
Ostatnio zmieniony 20 września 2019, 10:32 przez m2c, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”