308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Mariusz888 pisze:Interesuje mnie to też z tego względu, że sporo osób pisało tu na forum o Mossbergu MVP LC że o ile w .223 są to celne karabiny to z .308 jest jakiś problem z celnością. A przecież jeden i drugi (LC jak i LR) karabin to ta sama seria MVP....
Z tego co sie zorientowalem oba modele roznia sie pomiedzy soba inna lufa, jej dlugoscia i tym ze jedna znich jest ciezka i tzw. "fluted'....

... ale zalezy rowniez komu i do czego taki sprzet potrzebny.... ja sobie uswiadomilem /w pore/ ze nie bede strzelal ze "Scouta" na 1000 plus yardow... wiec "odpuscilem" ten temat... sa lepsze sprzety do tego celu... :one: i nie takie bylo moje zalozenie od samego poczatku... :wink:

Postawilem na funkcjonalnosc i tego sie trzymam... :piwo: lepiej przeznaczyc wiecej kasy na ammo i strzelanie... :wink:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

W poniedzialek bede zalatwial transfer sprzetu do mojego dilera... nie moge sie doczekac... :)


W miedzyczasie zbieram coraz wiecej info na temat "night vision".... robi sie ciekawie... najlepiej by bylo miec:
;laughing:

a. jeden scope do dziennego strzelania - ..."internety" polecaja np. leciutki i "klasyczny"...
Leupold VX-2 3-9x40mm Rifle Scope, Matte Black, Duplex Reticle 110797


b. drugi scope do nocnych strzelan, wspomniany wczesniej...
Sightmark Photon XT 4.6x42S Digital Night Vision Riflescope


Sightmark Photon XT 4.6X Day/Night Range Demonstration



Nastepnym krokiem juz chyba bedzie- nagrywac videa z nocnych polowan, wrzucac na swoj kanal na YouTube i zaczac zarabiac na wyswietlaniu reklam..... rozumiecie, taki maly bonus do emerytury.... ;laughing: :one:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Niepotrzebnie sie "wpisalem" w innym watku... :wink: ale juz jestem na swoim miejscu, transfer zrobiony, dostalem zawiadomienie o wysylce paczki do mojego lokalnego dilera.... i utargowalem jeszcze $150... ;laughing:

...kupilem jak pisalem 5. sierpnia za $650 a dzisiaj patrze na strone i co widze??? zeszli z cena na $500 "zielonych"... dzwonie do Nevady i mila pani Kasia /po naszemu/... mowi no faktycznie, troszke nieladnie wyszlo ... i wyslala mi rachunek korygujacy na $500.
https://www.armsunlimited.com/Mossberg- ... /27699.htm

Ja z kolei z rachunkiem w garsci wydrukowanym jade do mojego dilera- on wysyla numery swojej licencji FFL i.....
w ten prosty sposob stane sie wlascicielem .308 za naprawde smieszne pieniadze.... :wink:

.... odnosnie celnosci.... pojawiaja sie zupelnie sprzeczne opinie.... "moja" wersja oznaczona jako "taktyczna" to nic innego jak giwera mysliwska do polowania i... ... :one: i tyle nie- ma co dorabiac ideologi i szukac jednej przestrzeliny na 500-700-900 yardow/metrow bo to nie jest sprzet zrobiony pod osiagi dlugodystansowe.... bardziej jest to karabinek farmera, mysliwego, patrolowca i tyle....

Ktos kto bedzie chcial upolowac "dziczyzne" nie strzela z reguly powyzej 100-150 metrow.... a czesto sa to odleglosci sporo ponizej 100 m a do tarczy na 300- i powyzej metrow jest tyle innego sprzetu ze nie ma o co bic piany.... :one:

Czytalem o luzach, o tym ze lufa dotyka loza w 5 miejscach /forum amerykanskie/... guzik mnie to obchodzi... :one: chce, kupie, jak trzeba pogrzebac bede grzebac... a dla porownania moj Ruger 10/22 Takedown kosztowal niemal 4 stowki... wiec gdzie tu jakies proporcje.... :-D ... nie ma... albo to zlom co kupuje i sie rozleci po 5 wystrzalach albo bede zadowolony bo sprzet i tak bedzie "mogl wiecej" ode mnie... :one:


Szykuje sie "zajeta" jesien o zimie nie wspominajac.... spoko, badzcie pewni ze dalej bede Was meczyl swoimi wypocinami... ;laughing:


Full review karabinka ponizej:
http://www.thetruthaboutguns.com/2016/0 ... -mvp-lr-t/

A to jest chyba najgorsza/najbardziej krytyczna opinia o karabinku jaka udalo mi sie znalezc do tej pory... :one: przytaczam w calosci...

...."I bought a 7.62/.308 MVP 2 years ago. It is the biggest pile of garbage I have ever wasted money on. The scope mounts rattled off mine as well in 10 shots. In addition, the action was not torqued properly and the barrel throat was so long it measured like a 10,000 shot barrel. It got sent to Mossberg, 3 times, for re-barreling, and each time it came back with an equally as bad barrel. The barrel touched the stock in 5 places, requiring me to relieve the stock to properly float it. The bolt feels like a hotdog in a hallway. It will not shoot under 4 MOA with anything but ONE hand load I developed, using a projectile with a VERY forward ogive. Using published load data from many manufacturers, I have measured bullet jumps in excess of .125″, yes, 1/8th of an inch, and thats loaded to mag length. To hear some one even sing a single praise of this rifle is shocking to me. Save your hard earned money and get a Howa or a Tikka. Those rifles are extremely well made, near the same money and will group sub MOA, even with garbage ammo".....


Ilu strzelcow tyle opini... troche jak z wedkarzami... :) ... pozyjemy, zobaczymy :!:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Poniewaz lufa krotka 16'' z "okladem'' a kaliber sluszny wiec mysle jakie "ubranko'' na nia nasadzic... coby mi po oczach nie rzygalo ogniem, piachem, liscimi i licho wie czym jeszcze.... :roll: ;laughing:
...

Wiec mysle i mysle i.... wysokiej klasy moderator/tlumik jak np. GEMTECH ONE... kosztuje tyle co dwa moje karabinki... :124:
https://gemtech.com/gemtech-one-rifle-suppressor.html

Plus papierologia do zalatwienia- czyli... ten temat odpada...

Zaczalem przekopywac moj kochany eBay... i znalazlem, hm.... moderator udajacy tlumik... :idea:

Spikes Tactical CAR-1 Thread On Aluminum Fake Can / Barrel Shroud - 1/2x28 TPI
Obrazek
http://www.ebay.com/itm/Spikes-Tactical ... SwImRYESyn

Ladnie wyglada, lufe przedluza, odsadza wszystko to co wylatuje z lufy od twarzy ''operatora'', jest zdejmowany... kosztuje grosze... pytanie za 10 pkt. czy to jest ten sam gwint co na karabinku?

Zapytanie wyslane- czekam na opdpowiedz....

Sprawa nastepna... magazynki....
Tutaj nic innego nie wymysle tylko musze zanabyc droga kupna cos sprawdzonego...

MAGPUL - AR .308 10RD PMAG LR/SR GEN M3 MAGAZINE 308 WINCHESTER
http://www.brownells.com/magazines/rifl ... 59788.aspx

Musze byc w limicie 10 szt. ammo, pytanie otwarte- czy kupic 5 czy 10 szt....? czy trzymac je
na plasko czy polaczyc w ''gwiazde''?

Obrazek
MAKO AR-15 .223 Pentagon Coupler with Five 10 Round Magazines Polymer Black PMC KIT- to jest akurat caly KIT- mnie interesowalby tylko tzw. coupler...
https://www.cheaperthandirt.com/product ... e=&from=fn

Wybory, wybory.... jak to w zyciu bywa... moze mi cos podpowiecie...?
:one:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
tribal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 379
Rejestracja: 09 grudnia 2009, 14:58
Tematy: 11
Lokalizacja: podlaskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: tribal »

Jestem zwolennikiem krótkich luf w broni myśliwskiej, ale teraz Ciebie nie rozumiem. Kupujesz sztucer z krótką lufą i chcesz założyć atrapę tłumika żeby przedłużyć lufę. Prawdziwy tłumik OK ma konkretne zadanie do spełnienia.
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

@tribal

Dobrze piszesz... ehhh... sam siebie czasami nie rozumiem... ;laughing: ..... mysle, ze wiecej sie wyjasni gdzy wezme giwere w lapy co ma nastapic w przyszyszly wtorek.../dluga droga z Las Vegas Nevada do Upstate NY/.
/mysle rowniez, ze bierze sie to z checi posiadania "customowej" broni, wiem to najgorszy objaw proznosci... :one: /

Tlumik /prawdziwy/ tak naprawde by sie przydal.... ale nie chce mi sie myslec na ten temat.... chyba zeby najpierw porozmawiac u zrodla- w biurze miejscowego.... Szeryfa.... :) ... wcale nie zartuje... :one: i jesli dolegliwosci bylyby do strawienia to moze bym wypelnil papiery... :?:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Noo, przyszla optyka... ;laughing: :one: do mojego "Mossberga" MVP :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

.... teraz czekamy na giwere.... :one:


Calkiem fajny ten Vortex, czyste, jasne szkla, ladnie ostrzy, konikowi polnemu mozna odnoza policzyc... ;laughing: :) az dziwne, ze wczesniej na wiatrowkach go nie uzywalem.... :-D
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Koledzy, "dobra nowina"... giwera dotarla do mojego dilera FFL, w nadchodzacy poniedzialek jade ja odebrac...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

... jako, ze jestem w robocie 100 mil od miejsca "stalego pobytu".... ;laughing:

Bede mogl sobie w sygnaturce zmienic na .22LR i "trzystaosemke"... :one: ;laughing:

.... ale na poczatek trzeba bedzie pewnie sprzeta rozebrac, obejrzec czy zadziorow niema, czy lufa nie "krzywoosiowa"... i takie tam... bo sie bedziecie ze mnie smiali, ze w stodole nie moge trafic..... ale co tam... bedzie z grubej rury... :516:

A jak juz jestem przy temacie to sami zobaczcie co mozna zrobic z seryjnego Mossberg MVP 5.56 i to wcale nie wkladajac w niego tysiecy $$$...

https://rifleshooter.com/2016/12/custom ... -mvp-5-56/

Przy okazji po okresie "karencji" zostalem czlonkiem www.mossbergmvp.com gdzie oglasza/l sie Robert Lynch z
"CrossHair Precision LLC"... ze "szpejem" w postaci przedluzonej dzwigni zwalniania maga i obudowy spustu z alu nie z plastiku... chwilowo maja problemy z podwykonawcami ale jak beda znowu czynni to zamawiam to:

Obrazek

... i tak pomalutku bede sobie grzebal... :one: no bo tak w "serii' zostac... to przeca nie wypada... ;laughing:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Witam Kolegow,

Giwera jest juz w moim posiadaniu... :-D ...

Pobiezne ogledziny wykazaly, ze jakosc wykonania jest "mniej wiecej" OK... to taki typowy wol roboczy... czy pada czy wieje, do lazenia po krzakach.... czy sie zabloci, ubrudzi to nie zal... polimerowa osada, regulowana baka.... oprocz tego karabinek jest baaardzo kompaktowy, wielkosci mojej wiatrowki tyle ze 3 razy ciezszy... ;laughing:

Osada to taki "chropowato-gumowaty" polimer, szyna MIL-STD-1913 rail Picatinny..... jesli mowa o szynie- dobrze, ze mialem stare rings to moglem przymierzyc scopa.... teraz wiem, czego szukac, czy mocowanie "proste" czy "przesuniete"...

Przesuniecie scopa do tylu zmieni troche rozklad masy w srodku tzn. przeniesie jej czesc na tyl, fabryczne przyrzady celownicze to Williams...

... przez przypadek rozebralem charging bolt... ;laughing: i tak musze rozebrac calosc by poznac mechanizm dzialania- chociaz nic prostszego juz chyba byc nie moze...

... wydaje mi sie, ze loze w przedniej czesci nie jest osiowo zamontowane w stosunku do lufy.... ale tak czy siak... karabinek idzie do rozbiorki i odkonserwowania...



Z drugiej strony na pewno nie jest to jakosc Howy czy Tikki... ale tez ani jeden ani drugi nie kosztuja 500 zielonych papierow.... tylko sporo wiecej.... :one:

Pare zdjec na dobry poczatek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


Nastepny etap to- rozbiorka, wyczyszenie, lekkie nasmarowanie zamontowanie optyki na docelowych przyrzadach i przestrzelanie.... i czekanie na tego misia co mi wyzera ze smietnikow.... :one:

Pozdrawiam
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Niestety nie moge zedytowac posta powyzej.... :-/

Zamowilem rings do kompletu.... kusilo mnie, zeby "isc po taniosci" /czytaj chinszczyzna/.... jednakze to jest kaliber Magnum i recoil jednak jest....zamiast "szczelac" bede "zero" gonil.... wiec zdecydowalem- bedzie komplet Scope i Rings firmy Vortex... :)

Vortex Optics Viper Extended Cantilever Mount with Integral Rings Matte
Obrazek
https://www.midwayusa.com/product/34584 ... ings-matte

Dzieki temu, ze rings sa typu "Extended Cantilever" mam dodatkowa mozliwosc optymalnego ustawienia optyki... dla kazdego wazne a dla okularnika w szczegolnosci...

.... i to na tyle tym razem.

Pozdrawiam
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Bez udziwniania.... kompensator zamowiony... :wink:

Obrazek

http://www.opticsplanet.com/yankee-hill ... black.html

P.S. Zamiast tzw. "crush washer" chce zastosowac nakretke kontrujaca... w/g mnie i innych uzytkownikow duzo lepsze rozwiazanie...
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Zacznijmy tym razem od zdjec..... :wink:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Zaczalem "grzebanie" przy Mossbergu.... powoli to idzie bo proste rzeczy nie sa proste, jest cholerny brak unifikacji, ciagle czekam na jakies czesci... a mam tylko 2 dni wolnego.... :mad:


Reasumujac:

1. Szyna do optyki fabrycznie "niby" przykrecona i "niby" sie trzyma.... ale nie dla mnie... wszystko zdjete, olej pod szyna wytarty do sucha- szyna zalozona, srubki posmarowane Loctite- musi byc pozostawione w spokoju na 24h.

2. Jak ja nie lubie brudnych dziur/luf znaczy sie... karabin nowy- lufa brudna- nie do zakceptowania... musi byc lustro- wycior, pathe/"pacze"... :101: bawelniane i jazda....

3. Chce montowac sling /fajny, miekki neoprene, szeroki/,.... no zesz... bolce mocujace w slingu sa "millspecowe" a dziurki w uchwytach w lozu.... sa... h... wie jakie, sorry... w kazdym razie za male.... musialem do dilera gonic- znowu godzina w plecy...

4. Moj wymarzony muzzlebrake/compensator.... wszystko ladnie pieknie... ale ciule bobkowe nie wlozyli shims- takich cienkich podkladek o roznych grubosciach bo comp. musi byc zamontowany w jednej okreslonej pozycji... i znowu stoje z robota... /nie wlozyli specjalnie- zeby nikt sam sie nie grzebal- tylko kwalifikowany rusznikarz zakladal/.... :shot11:

Chrzanie to... ide otworzyc piwo i relaks... :piwo:

Jak troche podgonie temat to znowu cos naskrobie...



P.S. Nie wierzcie fabryce Koledzy- naprawde- trzeba kazda srubke wlasnorecznie sprawdzic, przesmarowac, dokrecic... zeby nie bylo tak:

- noo, jak to...??? ... scope jest super, mocowanie scopa jednoczesciowe tez dobre a na tarczy siewnik lub /stodola stoi jak stala- nietknieta/... a tutaj szyna panie lata.... na wszystkie strony... :583: ... szyna... :090:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Odpuscilem Yankee Hill Muzzle Brake z kilku powodow...

- finish nie "pokrywa" sie z wykonczeniem lufy /jest czarny na polysk/ podczas gdy lufa jest Magnesium Phosphate Coating

- instalacja z crush washers przy zachowaniu osiowosci i pionowosci jest koszmarem- za duzo kombinacji plus musze dokupic dodatkowe cienkie podkladki regulacyjne...



W to miejsce zamowilem co innego...

.... zapewne dokonalem zakupu "gorszego muzzle brake" :one: ale przynajmniej finish/wykonczenia sie zgadzaja i jest w zestawie nakretka kontrujaca wiec instalacja powinna byc bezproblemowa... a Yankee Hill odsylam z powrotem...

To moj nowy nabytek:

Obrazek Obrazek

... a jak wypadnie w praktyce to sie okaze... :wink:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Witam Kolegow,

Tym razem do rzeczy... bez lania wody...

Projekt prawie gotowy, wiekszosc czesci przyszla - sa jednak zmontowane bez dokrecania na stale - celem sprawdzenia koncepcji - "domowego rozpylacza w slusznym kalibrze"... :103:

Zdjecia:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek



Komponenty uzyte w karabinku:

Mossberg MVP LR-T Tactical .308 Bolt Action Rifle

- Vortex Diamondback 3.5-10X50M V-PLEX
- Butler Creek Flip Open Obj. Cover, Size 43
- Butler Creek Flip- Scope Cover, Size 18
- Vortex Optics Viper Extended Cantilever Mount with Integral Rings Matte
- Braudle Rifle Slings, 2 Point Sling with Mil-Spec Swivels, Durable Soft Stretch Neoprene Pad
- Princeton Tec Switch Rail LED Task Light
- Tactical Tan Low Profile 45 Degree Offset Picatinny Rail 7/8" Side Rifle Mount
- Steel TANKER Muzzle Brake 7.62/.308 5/8x24 thread+Jam nut AP-MFG.
- MAGPUL - AR .308 10RD PMAG LR/SR GEN M3 MAGAZINE 308 WINCHESTER- 5 pcs.
- ASC SR-25 AR-10 308/7.62x51 10-Round Stainless Steel Magazine Black- 5 pcs.


W nastepnym etapie bedzie zamontowanie "na stale" z uzyciem Loctite i optymalizacja ustawienia komponentow tzw. "bore sight" ustawienie/zgranie optyki ze swiatlem lasera z lufy... "przyrzady" sa w drodze- musze przemyslec dystans na jaki zechce wyzerowac scopa... i zostanie przestrzelanie sprzeta i czekanie ze spokojem na niedzwiedzie, zombie, wybuch WWIII i takie i inne "atrakcje"....
:wink:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2541
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: 308 Win- Ruger Gunsite Scout/Mossberg MVP Patrol Opinie...

Post autor: adnikauto »

Rozpisaliscie sie..... :)


Rozwazam/lem zmiane osady... na taka ze zdjec... $399.00 ale po namysle ten system zostanie bez wiekszych zmian... jak "zanabende" cos "lepszejszego"... jak np. Tikka, Savage, Remington to moze to byc ciekawa opcja...


Obrazek Obrazek


..... czytajac jednak opinie posiadaczy owego aluminiowego loza- okazuje sie, ze nie jest pozbawione rowniez wad... wiec pospiechu nie ma.... :wink:
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”