Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3658
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 79
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: bezduszny »

Wilek1 pisze:ironia zbędna
uszanuj zdanie innych, do widzenia krytykancie
Ależ szanuję.. kiedy ktoś napisze, że "nie podoba mi się i już" .. i wcale nie musi podawać merytorycznego uzasadnienia :)

.. ale pisanie "że trzeba coś w pocie czoła zamówić przez stronę internetową, potem czekać ze 2 dni robocze aż kurier dowiezie pod drzwi.. a potem jeszcze monotonnie i w skomplikowany sposób wymienić element który jest p&p" ..
to wybacz, ale uśmiech mi pojawia sam... i nie wiem czy sobie żartujesz :-D

Mój 12 letni syn rozkłada/składa G17 szybciej niż wymienia sznurowadła w butach sportowych ;laughing:

PanHipolit pisze: Przy tego typu pistoletach (bojowych) chodzi bardziej o strzelanie bronią prosto z pudełka, a nie zabawy w tuning. Ale to moje zdanie.
to może był zepsuty ?
Moje po wyjęciu z pudełka były sprawne i można było nimi skutecznie i całkiem przyzwoicie strzelać.

Tuning jak już użyłeś tego określenia.. to nie jest przywracanie sprawności broni (bo ta jest w pełni sprawna i gotowa do używania) ale jej dostosowywanie pod swoje indywidualne preferencje.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2018, 19:10 przez bezduszny, łącznie zmieniany 1 raz.
Są pogrzeby o których mówi cały świat i jest taki, na który czeka cały naród.
autor nieznany
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Mariusz888 »

Wilek1 pisze:
oczywiscie ze tak i nie rozumiem krytyki kompletnie

a Ty miales ?
Oczywiście, że miałem bo gdyby było inaczej to nawet bym się nie odzywał. To nie była żadna krytyka, tylko w mojej ocenie P10C jest sporo słabszą propozycją niż Glock.
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Fokat »

Panowie wyluzujcie.
P10C jest budżetową konkurencją dla Glocka, chwaloną przez użytkowników, bo za 2 tys. mamy niezawodny i przyzwoicie zrobiony pistolet. Nie wiem, czego oczekujecie w tym przedziale cenowym? Złotych spustów i zamków? Dla niektórych użytkowników, pistolet ma być niezawodny i tani i te kryteria spełnia P10c, Glock też tak kiedyś zaczynał, a teraz odcina kupony od swojej sławy. Czy dać 700zł więcej? To już kupujący musi zdecydować.
buniu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 18 listopada 2016, 17:16
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: buniu »

Posiadam USP, bo najzwyczajniej baardzo mi sie podoba i strzela równie dobrze. Lubię niezawodną i sprawdzoną broń, ale długo wahałem sie nad zakupem Glocka.
Zawsze bede upierał się że są pistolety wielokrotnie sprawdzone i do nich należy Glock, to że ktoś dokupił jakiś gadżet do broni, jest jego własną fanaberią i może z nią zrobić co tylko zachce.
Wybrałbym Glocka ale gen. 5 Jednak zmiany konstrukcyjne z czegoś muszą wynikać a konkurencja droczę po piętach :)
Sig również jest kuszącą propozycją, wojsko amerykańskie musiało przecież mieć swoje kryteria wyboru.
Kurczę... Może Sig? :) ale do Glocka kupisz części nawet w kiosku z prasą.
Słyszałem pare niekorzystnych opinii o SFP9 nt. Żywotności tej broni, choć mogą być zwykłymi plotkami.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2018, 20:18 przez buniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Wilek1 »

bezduszny pisze: .. ale pisanie "że trzeba coś w pocie czoła zamówić przez stronę internetową, potem czekać ze 2 dni robocze aż kurier dowiezie pod drzwi.. a potem jeszcze monotonnie i w skomplikowany sposób wymienić element który jest p&p" ..
to wybacz, ale uśmiech mi pojawia sam... i nie wiem czy sobie żartujesz :-D
bezduszny ale gdzie ja napisalem ze to trudne ? i ze ktos (wedlug ciebie ja) nie da sobie z tym rady ?
obracasz moja wypowiedz ze nie kazdy lubi "tuning" w personalny szczeniacki wręcz zwyczajnie głupi atak

i nadal nie napisales jak i ile strzelales z P-10c i w czym jest tyle gorszy od Glocka ze nie chce sie CZ brac do rąk. bo to napisales.

widac zamiast dyskutowac rzeczowo lubisz bic piane, wiec moze juz sie lepiej nie wypowiadaj, bo twoje wypowiedzi są denne i nic nie wnosza do tematu
Awatar użytkownika
bezduszny
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3658
Rejestracja: 06 stycznia 2017, 20:42
Tematy: 79
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: bezduszny »

Wilek1 pisze: i nadal nie napisales jak i ile strzelales z P-10c i w czym jest tyle gorszy od Glocka ze nie chce sie CZ brac do rąk. bo to napisales.

widac zamiast dyskutowac rzeczowo lubisz bic piane, wiec moze juz sie lepiej nie wypowiadaj, bo twoje wypowiedzi są denne i nic nie wnosza do tematu
a możesz zacytować gdzie pisałem tak o p-10c ?
bo wybacz, jakoś nie przpominam sobie
Są pogrzeby o których mówi cały świat i jest taki, na który czeka cały naród.
autor nieznany
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Fokat »

Panowie, skończcie proszę te połajanki, bo wpadnie MOD i Was pogodzi :502:
Macałem i strzelałem ze wszystkiego w wątku. NIC MI NIE PODESZŁO.
Kolega wyciągnął CZ Shadow i dał strzelić, po tym zamówiłem i kupiłem :-D
Okazało się, że mam szeroką dłoń i krótsze palce, co w przypadku shadowki, która na wąski chwyt, spowodowało, że pistolet mi momentalnie przypasował.
Podsumowując, w tej klasie pistoletów liczą się INDYWIDUALNE preferencje użytkownika, klamka Ci "siada" i wiesz, że to jest to. Bez strzelania i macania, nic z tego nie będzie, bo można co najwyżej, pokazać kierunek, ale nie cel.
Reszta to bezproduktywne bicie piany.
Miałem w rękach P-10c, pistolet budżetowy, w tej klasie bezkonkurencyjny. Mnie osobiście zniechęciła próba "zrzucenia" zamka, musiałem to zrobić dwiema ręcami :-D , sprzedawca powiedział że TTTM, i musi się dotrzeć. Koledzy są zadowoleni, bo nadwyżkę kasy wydali na pestki.
Zacznijcie kupować i strzelać, a nie "tłuc" kolejne strony wątku, tak naprawdę już o niczym
Ostatnio zmieniony 13 marca 2018, 10:20 przez Fokat, łącznie zmieniany 2 razy.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Wilek1 »

Masz racje przepraszam, to o P-10c bylo do Mariusza888, moj bład.

Fokat ma racje, ja skonczylem. Pozdrawiam !
Ostatnio zmieniony 13 marca 2018, 11:38 przez montrala, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto zbędny cytat
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Pomoc: H&K sfp9 czy Sig P320 czy Glock 17 gen 4

Post autor: Mariusz888 »

Wilek1 pisze:Masz racje przepraszam, to o P-10c bylo do Mariusza888, moj bład.
Nie jestem żadnym fanem Glocka - owszem lubię je, ale dla mnie bez znaczenia jaki znaczek jest na broni. I nie boję się brać CZ do ręki bo sam mam Shadow 2 z której jestem bardzo zadowolony. Ale jestem w stanie przyznać, że P10c jest moim zdaniem zrobiony bardzo budżetowo - zanim dojdziemy do samego strzelania to proponuję trochę tym pistoletem pomanipulować i mam tu na myśli sposób działania zwalniacza magazynka, a o tym od zamka to już nie wspomnę. Dla mnie to nie do przyjęcia w nowej broni.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”