pistolet RUGER SR9 - czy warto?

Moderator: Moderatorzy WBP

artpl
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:08
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

pistolet RUGER SR9 - czy warto?

Post autor: artpl »

Witam, Zwracam się z pytaniem o opinie do posiadaczy pistoletu Ruger SR9, otóż trzymałem w dłoni to to i nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się ten pistolet. W tej chwili posiadam HK Experta ale jego chwyt nie jest wcale taki doskonały. Mam wrażenie że dla strzelań dynamicznych Ruger SR9 będzie odpowiedniejszy. Będę wdzięczny za Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1682
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Snipper_is »

Kolego
Nie mam tego pistoletu i nie strzelałem z niego ale....... jest taka stara zasada że jężeli coś Ci się podoba i Ci ,,podejdzie" to reszta opinii i tak nie ma znaczenia. Ja mp. upatrzyłem sobie Sig Sauera x5 i też się zastanawiałem ale jak spróbowałem go w kal 9 para na ostatnich zawodach ( w Lublewie ) dzięki uprzejmości firmy Szuster. To przy broni która pierwszy raz trzymałem udało mi się ,,zrobić skupienie "10 strzałów że zakryłem to ,,trzema palcami" ( są świadkowie )Czyli prostokąt 6 x 8 cm. Sam byłem w szoku i utwierdziłem się że to był dobry wybór ( co prawda mój będzie w kal 40 S&W ) Jakoś tak się składa że zazwyczaj ludzie osiągają lepsze wyniki z broni która im się podoba. Przykład. Dziś byłem na zawodach i jeden gość startował z Glockiem 17 w strzelaniu precyzyjnym. I nawet nie źle mu poszło. A na sugestie że są inne lepsze pistolety On z uporem powtarzał że akurat ten mu leży
Pozdrawiam Snipper
tomekwroclawski
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 2443
Rejestracja: 14 listopada 2010, 19:39
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Post autor: tomekwroclawski »

bylbym bardzo sceptyczny

mam P95, do ktorego sciagalem przez e bay kabure, magazynki z USA tylko ..., o szpeju mozna pomarzyc

moj P 95 tez mi sie bardzo podobalo, idealnie lezal w rece, etc., wiec kupilem i dopiero lezal w szafie, bylo ok, jak zaczalem sie bawic w IPSC, czar prysł
artpl
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:08
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: artpl »

Więc kupiłem Rugera SR9, strzelałem z niego i jestem ZACHWYCONY jego celnością i zachowaniem podczas strzału. W załączeniu tarcza z pierwszego strzelania, czarne i białe zaklejki to strzały z HK Expert, dystans 25 metrów, strzelanie oburącz.

http://fotoo.pl/show.php?img=1026561_dscf0459.jpg.html
Awatar użytkownika
asasello
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2263
Rejestracja: 04 marca 2004, 15:18
Tematy: 173
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Post autor: asasello »

Za ile jeśli to nie tajemnica?
artpl
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:08
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: pistolet RUGER SR9 - czy warto?

Post autor: artpl »

2900 PLN
zoom2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1414
Rejestracja: 28 marca 2017, 17:30
Tematy: 118
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: pistolet RUGER SR9 - czy warto?

Post autor: zoom2 »

Gdzie w Warszawie można "pomacać" na żywo Rugera Sr-9?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”