Części do Walther GSP

Moderator: Moderatorzy WBP

REDs
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 12 lipca 2017, 15:44
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Części do Walther GSP

Post autor: REDs »

Czy wiecie może gdzie na terenie Polski można kupić iglicę do Waltera GSP .22, numery lufy ponad 67000 ?
bnn
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 52
Rejestracja: 04 maja 2016, 17:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Części do Walther GSP

Post autor: bnn »

Hej,

O ile dobrze kojarzę, to w przypadku Walthera przedstawicielstwo na Polskę ma Kaliber, więc próbuj dowiedzieć się u nich (galeriabroni@kaliber.pl), ewentualnie bezpośrednio w Waltherze (ja mam taki namiar - "Christian Bauer, Sportservice - c.bauer@carl-walther.de"). Nie jestem pewien ale w Waltherze pracuje też Polak, chyba Krzysztof Kucharczyk (jeśli nic nie pokręciłem), a przynajmniej pracował jeszcze w zeszłym roku. Możesz spróbować napisać też do niego, zakładam, że struktura adresu e-mail taka sama jak w przypadku Christiana.

Powodzenia.
Awatar użytkownika
bartek75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 618
Rejestracja: 23 listopada 2007, 22:28
Tematy: 47
Lokalizacja: Kościan
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Części do Walther GSP

Post autor: bartek75 »

REDs pisze:Czy wiecie może gdzie na terenie Polski można kupić iglicę do Waltera GSP .22, numery lufy ponad 67000 ?
Jak nie załatwisz w u producenta lub u polskiego dystrybutora to skontaktuj się z R. Tobysem. Dorobi ci taką iglicę i z takiej stali, że prędzej rozsypie ci się cały Walther niż ta iglica pęknie. Polecam z czystym sumieniem bo ten temat - w taki właśnie sposób - przerabiałem na własnej skórze.
CZ-75SA, IŻ-35M, Ural-2, Walther GSP, RT 47, Glock 17, PM Makarow, Anschutz 54 i 1813, Toz-35, Hammerli 280, Howa 1500, Beretta 92FS, Erma 85
REDs
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 91
Rejestracja: 12 lipca 2017, 15:44
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Części do Walther GSP

Post autor: REDs »

Dziękuję za pomoc, zanim przeczytałem wasze posty to iglicę zamówiłem na schiesssport-billharz.de . Na maile odpowiadają w ciągu 10 minut, zapłaciłem paypalem i po godzinie dostałem info że iglica już wysłana .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”