Drodzy Użytkownicy działu Strzelectwo Pneumatyczne,

W dziale "Zawody, imprezy, zloty, spotkania" został wprowadzony regulamin dotyczący zakładania nowych tematów.
Prosimy się z nimi zapoznać.

LINK

Dziękujemy.
Administracja Forum.

CZ Shadow 2 po pół roku użytkowania

Moderator: Moderatorzy WBP

Sid79
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

CZ Shadow 2 po pół roku użytkowania

Postautor: Sid79 » 2017-01-10, 13:52

Jak w temacie proszę posiadających w/w model o podzielenie się doświadczeniem - czy coś się z nimi złego dzieje, czy ma istotne mankamenty ( oprócz poruszanego problemu z zatrzaskiem magazynka ), czy warto się przesiadać z jedynki...taki wątek z pewnością ułatwi podjęcie decyzji osobom borykającym się z dylematem wymiany 1 na 2, a także zakupu samej 2..

Oscar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: CZ Shadow 2 po pół roku użytkowania

Postautor: Oscar » 2017-01-10, 19:10

Witam! Jak dla mnie, po 4 miesiącach i ok 2,5 tys. przebiegu pistolet jest bez zarzutu. Odsłania wszelkie mankamenty w technice strzelania i pozwala nad nimi popracować. Stosuję niemal wyłącznie S&B 8g. Żadnych problemów z przeładowaniem, żadnych zacięć. Po ok. 700 szt. wysunął się światłowód z muszki ale to żaden problem. Zakupiłem dłuższy odcinek, przyciąłem, lekko przytopiłem na krawędziach i siedzi jak trzeba.

marcinez

Postautor: marcinez » 2017-01-10, 19:20

Gdzie kupiłeś światłowód? Masz porównanie do jedynki?

Oscar
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Oscar » 2017-01-10, 20:26

Światłowód można zakupić tu: http://www.asgshop.pl/produkt.php?ph=św ... d+&id=5701. Jest to światłowód o grubości 1mm i idealnie wchodzi w otwory w muszce. Porównanie z 1? Oba pistolety są bardzo dobre, ale każdy po prostu inny. Mnie S2 "wlazła" w rękę natychmiast i nie rozważam na chwilę obecną żadnej alternatywy. Mam co robić, widzę każdy mój błąd na tarczy. Ale to jest sprawa bardzo indywidualna. Trzeba wziąć do ręki i postrzelać. Tego pewnie nie zastąpią żadne opisy.

Awatar użytkownika
Sokal

Postautor: Sokal » 2017-01-10, 20:53

I mi się światłowód muszki wysunął, ale szczęśliwie nie całkiem, pół kropelki Kropelki załatwiło sprawę. Czyli lepiej po zakupie to sprawdzić i poprawić. Po za tym bez problemów. No i ta powłoka jakaś miękka, upadła mi na nią łuska z innego pistoletu i wygniotła kreseczkę ok 1mm. Ale nie złazi dzięki temu że miękka.

sebamed4
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: sebamed4 » 2017-01-10, 22:40

Żadnych problemów z bronią.Wszystko chodzi gładko ,zacięć 0.Prównania z jedynką nie mam.mnie osobiście cały czas gęba się uśmiecha jak otwieram kuferek.
U mnie swiatłowód-bez problemu-ale to jest drobnostka.
Próbowałem wymienić szczerbinkę-ale tak cholewra siedzi ,że boje sie pierd... młotkiem wiec zlecę to specjaliście.
Poza tym OK

Awatar użytkownika
marizy

Postautor: marizy » 2017-01-12, 10:29

Walnij młotkiem, ale za pośrednictwem dębowej klepki a zamek unieruchom w imadle albo ściskiem stolarskim do blatu. Oczywiście, żeby nie porypać zamka umieść go pomiędzy dwoma listwami z miękkiego drewna np. sosny.
9x19 / 9x18 / .357 Mag / .38 Spec / 22 LR / 5,45x39 / 7,62x25 / 7,62x39

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”