Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Powiem tak, niech to jasna cholera... nie moge dostac tego co chce to raz a dwa..... niech to znowu jasna cholera zaczyna mi sie podobac to czego zupelnie nie planowalem.... :roll:

Gwint na lufie i polautomat jest prawie "niedoprzeskoczenia" w tym cholernym stanie.... ani czarny ani zielony ani w paski lub w kwiatki... ;laughing: a takich jest 98%

Wsrod rozmow i "macania" w lokalnym sklepie pojawil sie przepiekny egzemplarz 10/22 z 22'' calowa srebrna lufa, satynowo/srebrnym zamkiem, czarnymi przyrzadami celowniczymi, zaczepami do tasmy i stockiem Walnut.... uff... :shock: 8-)

Jedyna modyfikacja w tym konkretnym egzemplarzu bylby triger firmy "KIDD"... i w tej chwili to wszystko... noo prawda- jeszcze ta cena.... :651: ... pewnie jakas optyka tez by sie przydala by wykorzystac potencjal dlugiej lufy...

Sami zobaczcie na zdjeciach... i teraz jest pytanie co do licha zrobic....???

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


image hosting free

Pomimo, ze lufa nie jest gruba typu- 0.920- jaka chcialem.... ale dzieki temu, ze ma 22 cale dlugosci idelanie wywaza karabinek- stanowi przeciwwage dla orzechowego stocku... sprzet lezy mi idealnie, stosunek dlugosci rak, przedramienia, wielkosci kolby, podparcia brody... noo, kurcze jakby byl "uszyty" dla mnie.... :124:

Glupio sie zapytam... co byscie zrobili na moim miejscu...??? biorac pod uwage, ze mial byc "skladak"... ???

Pozdrawiam

P.S. A Ruger coraz bardziej mnie denerwuje.... nowy model Takedown wchodzi do sprzedazy z... "wewnetrznym tlumikiem/wyciszeniem"... ciekawe jakie "papiery" beda potrzebne "na niego".... ??? :?:

Obrazekimage hostingcertificity.com
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2017, 03:24 przez adnikauto, łącznie zmieniany 1 raz.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Sareb
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 07:34
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznan
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: Sareb »

adnikauto pisze:(...)
Glupio sie zapytam... co byscie zrobili na moim miejscu...??? biorac pod uwage, ze mial byc "skladak"... ???
Ja bym czekał na składaka :621:
Po czym bym się napalił na to co by mi się spodobało i kupił od razu...

A potem czekał na wersję z tłumikiem (o ile byłaby możliwość zakupu)...

;)
tomkil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 05 lipca 2016, 23:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: tomkil »

Bierz,jak dobrze lezya co do ceny to tyle chyba sam spust Kidda kosztuje co ta cala bron. Zawsze mozesz sprzedac.
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Mow mi... "stary-glupi"... "honey" ;laughing: ...

Smecilem, gledzilem, drapelm sie po glowie i du..e.... w koncu wskoczylem w autko i zrobilem sobie "troszku" dluzsza przejazdzke... wchodze do sklepu i ..... kuzwa chyba z 6 modeli Takedowna stoi.... luuudzie.... :651:
/zaraz Jeff mi sie przypomnial... "no wicie/rozumicie... tutaj gwint, tutaj lufa za gruba... /.. :502:

I z gruba lufa, z cienka, wersja Lite, wersja gruba lufa 0.920 fluted, w orzeszku, w laminacie, lekkie i ciezkie....
.... uff... "namacalem sie" od cholery.... i wreszcie mowie do Jessiego... "TEN" jedzie ze mna do domu...

.... OK... "no problem".... do tego 3 extra magi + "gwiazdeczka" do polaczenia w calosc.... i kuzwa MAM :!:... czyli jest mag 10-strzalowy no przeca jest a ze 3 w kupie to kogo to?
/mam jeszcze jeden pojedynczy mag- dokupie 2 wiecej + "gwiazdeczke" i bedzie 2 x 30.... / :one:

Zdjecia:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


free image hosting

Zaraz sie zapytacie.... a co Ty Kolego do cholery na nim "uczepiles"...???

Spoko, to co mialem w szufladach... i od razu bach- zonk... do wbudowanych przyrzadow kolba dobra do celownika- brak baki policzkowej... spoko... siedze w "internetach" zeby "cus" zadobyc...

A propo ten Kolimator jest zielono/czerwono/podswietlany ;laughing: i ma powiekszenie 2x... zeby tluc butelki po piwie na 75 metrze bedzie git :!:

W ogole to wyluzujcie z nazywaniem tego "cus" bronia.... :roll: ... to taka "troszku" bardziej energetyczna wiatrowka/nitro... bron to .50- to jest "bronia"....

PS. Wymacalem tez shotguny... i wiecie co- jednak nie bede wchodzil w "pompki"- chrzanie- za stary na to jestem- najprawdopodobnie bedzie Mossberg ale semi auto.... jak nacisne to ma leciec a nie sie bede gimnastykowal... :052:

Jeszcze baka, wiecej ammo i magow... noo i te piwo trzeba pic zeby cele byly do destrukcji ... :piwo:

Pozdrawiam
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
tomkil
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 05 lipca 2016, 23:30
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: tomkil »

Zrob testy jakie ma skupienie na 50 i 100 m i wrzuc tarcze.
Aha i czy po rozlozeniu i zlozeniu trzyma ten sam punkt celowania.
Dzieki
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

@tomkil

Tarczki beda.... na razie zamowilem troszke "drobiazgow", musze go rozebrac, zaznajomic sie z mechanizmem i "dopiescic" po swojemu.... a swoja droga czeka mnie najlatwiejsze czyszczenie lufy... "ever"... :one: jednak co "skladak" to "skladak".... ;laughing:

Nie omieszkam zdac relacji... :wink:

P.S. Zapomnialem dodac- model z wewnetrznym tlumikiem bedzie niedostepny w Stanie NY.... ciekawe jesli ktos bedzie mial "papiery" na legalne posiadanie tlumika... :?:
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2017, 04:10 przez adnikauto, łącznie zmieniany 1 raz.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
Stedke
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 270
Rejestracja: 01 lipca 2007, 17:00
Tematy: 19
Lokalizacja: ZetGie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: Stedke »

Koledzy,gdzie właśnie kupić w rozsądnych monetach TAKEDOWN LITE może być używka :)
Browning X-Bolt 6,5x55SE,CZ-P09,CZ 550 Lux 30-06+Docter Classic 3-12x56,TOZ-18,Mossberg MMR, JACK Rogów,CZ 527 Varmint, GSG Firefly,Kebab 12/70,Howa 1500 6,5x55 Super Varmint,DMR300BLK, & More... :103:
lotnik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1230
Rejestracja: 25 stycznia 2005, 23:27
Tematy: 42
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: lotnik »

Nowy kosztuje około 2600zl. Wersja normalna (nie składana) około 1800zł sklep Diana Tarnów
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Witam Kolegow i Kolezanki... :103:

Opadl czas "podniety" nowym karabinkiem i co zobaczylem...???


Ocena: Ruger 10/22 Takedown

Ano, ze jest duzo do poprawy- to raz, po dwa widze czytajac Forum Rugera w USA, i nawet patrzac na oczekiwania Kolegow z Forum, ze ludzie oczekuja zupelnie nie tego do czego ten karabinek zostal przeznaczony- jest to mianowicie lekki, skladany survival-gun a na pewno nie jest to snajperka, ktora bedzie robila jedna dziurke na 100 m i proby uczynienia tego z gory sa skazane na niepowodzenie....

Do tego- "robienia jednej dziurki na 100m" potrzeba /nie wiem, nie sprawdzalem/ tego "srebrnego" Rugera z mojego posta powyzej.... z lufa mocowana na stale o dlugosci 22 inchy.


Co mi sie nie podoba /szczerze/ w tym budzetowym karabinku...?

1. Praca spustu- kuzwa co to jest Crosman jakis za 60 dolcow...??? w skali 1 -5 daje 1.
/twardy, chropowaty, zwlania z "zaskoczenia"/ - takim spustem to "se" mozna... w nosie podlubac.... :109:

2. Oksyda- jej zaleta jest to ze jest- jakosc, hm.... moze "jakos"- :suprise: nic to... zamek i lufe mozna zmienic... /tak jak i kompletny spust/...

3. Wielkosc rygla napinania zamka... kuzwa... przy zalozonej lunecie staje sie taki maly, ze ledwo mozna go namacac

4. Praca zamka/sila sprezyny... lo Matko.... plynnosc... pytam sie gdzie podziala sie plynnosc.... :?:

5. Przy zalozonej fabrycznej szynie Picatainny i prostych obejmach mocowania scopa brakuje dobre 2 inche do prawidolwego "aye relief"- trzeba szukac rings "off set" z przesunieciem lunety do tylu....

6. Trzeba sobie uswiadomic, ze takie mocowanie lufy to w wiatrowkach nazywa sie lufa "plywajaca"... czy ktos "ogarniety" bedzie mocowal dwojnog do plywajacej lufy... ja nie bede bo to nie ta "jednostka"... :one: a sa tacy co to robia i sie "krzywia" bo na tarczy tego "dwojnoga" nie widac.... :124:

Ehhh... duzo czasu i pracy przede mna by uczynic ten lekki karabinek naprawde przyjemnym i latwym w uzytkowaniu... poki co... czekam na zestaw czesci, narzedzi, roznych dupereli, zeby go troche ucywlilizowac... udalo mi sie "namierzyc" co to wersja, ten ktory posiadam...?

To jest to:
Obrazekscreenshotcertificity.com

Classic VI 50th Anniversary Takedown Edition... :wink: ... no dobra niech bedzie...

P.S. Zebyscie widzieli zamek/komore nabojowa od srodka, wykonanie i tolerancje... ufff... nic juz nie powiem... :583:
P.S. 2... dwie rzeczy sa dla mnie najwazniejsze, mozliwosc dobrania naturalnej, komfortowej i nie wymuszonej postawy/chwytu oraz praca spustu... to rzutuje na tzw. "pierwsze wraznie" ... na razie staram sie poprawic obydwa te problemy... a ile bedzie "w tarczy" na 50 czy 100 metrow to dopiero wtedy sie zobaczy...
P.S. 3- zdecydowanie odradzam montowanie np. takiego loza ....
Obrazekupload photocertificity.com
... po to by zamontowac bipod.... :502: to nie ten sprzet :!:

Pozdrawiam
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Witam Kolegow,

Chce przedstawic zmiany zrobione przeze mnie w Ruger 10/22 Takedown



Ostrzezenie :!:


Jako autor tekstu ponizej nie ponosze odpowiedzialnosci za uszczerbek na zdrowiu lub utrate zycia osoby ktora bedzie nasladowac moje modyfikacje!

Kazda modyfikacja broni powinna byc przeprowadzana w licencjonowanym warsztacie rusznikarskim!


Dla jasnosci- nie jestem rusznikarzem- moje doswiadczenie z bronia palna to- dwa lata obslugi Kalacha w Wojskach Ochrony Pogranicza 35 lat temu, Amen.



Zasady Bezpieczenstwa.

1. Nie trzymanie w pomieszczeniu w ktorym pracujemy z bronia jakiejkolwiek amunicji. Zero. Nawet jednego naboju!
2. Standartowy "Safety Check"- odlaczamy magazynek, sprawdzamy komore nabojowa kierujac bron w bezpieczna strone.

Z gory przepraszam, ze nie uzylem profesjnalnego sprzetu.. ale.. czesci przyszly a Amazon sie "nie wyrobil" na czas i paczki przyjda dopiero dzisiaj...

Modyfikacje:
Bede uzywal angielskich terminow /polskie troche mi sie placza/

1. Wymiana fabrycznego bolt, charge handle, stop bolt pin na
JWH Custom 2nd Amendment #1 CNC Laser Engraved Bolt Kit

2. Wymiana fabrycznego trigger na
112-10222C Timney 10/22 Black Trigger Guard Assembly -
Trigger Shoe Color: Red

Spostrzezenia:

Jak wczesniej pisalem zlapalem sie za glowe nad brakiem plynnosci pracy bolt i dzwigni przeladowania... jako, ze od paru lat pracuje z wiatrowkami wiec to pierwszy element oceny broni- bolt pozniej trigger/spust.

Roznice w wykonaniu/wykonczeniu elementow widac na zdjeciach nie ma co duzo pisac.

Trigger! Jako najlepszy dostepny na rynku do 10/22 to jest KIDD 2-stage trigger!
Jest to trigger wykonany na najwyzszym mozliwym poziomie dla tych ktorzy strzelaja Competition rowniez na najwyzszym poziomie z mozliwosci regulacji jak pamietam od 3 oz do 2.5 lbs- mozna sobie zamowic dowolne wartosci napiecia drogi pierwszej i drugiej.

"Lzejszy" trigger lepszy? Nic bardziej mylnego- wszystko zalezy do czego ma sluzyc... nie chcemy przedzierac sie przez las z naladowana, gotowa do strzalu bronia i lekkie musniecie spustu spowoduje wystrzal...

W moim przypadku wybor padl na Timney poniewaz fabrycznie te spusty sa ustawiane na ok. 3 lbs, posiadaja wbudowana przedluzona dzwignie uwalniania magazynka, mozliwosc wyboru koloru trigger shoe oraz.... mialem kupon znizkowy na 20 dolcow na Timney'a... :)

Roznica w pracy mechanizmow po zlozeniu- szokujaca- bolt przeuwa sie plynnie, charging handle plus bolt nie wali w oporowy metalowy kolek powodujac extra halas... oh, boy.... :roll: nie mowiac o zwalnianiu magazynka....

Jeszcze jedno: po zablokowaniu bolt w tylnym polozeniu musialem sie troche "szarpac" by ja uwolnic obecnie napinam lekko charging handle to tylu i spokojnie blokada zeskakuje.... mowiac innymi slowy... inny, lepszy swiat :one:

Zdjecia:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
image url upload

Wiecej zdjec wraz z kolejnymi modyfikacjami.... :piwo:
Pozdrawiam
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Tak jak pisalem poprzednio- wczoraj przyszly narzedzia do pracy nad Rugerem. Bylem zajety nie mialem czasu nawet ich rozpakowac... bardzo sie ciesze z maty wraz z opisem- bardzo pomagajaca dla poczatkujacych- nie trzeba z brudnymi rekami latac do komputera.... :one: po pierwszym rozebraniu mechanizmow juz tak nie potrzebna ale pamiec ludzka jest zawodna a schemat zawsze sie przyda :-D

.... i cos o czym marzylem od dawna, mianowicie Digital Trigger Pull Scale chyba "najakuratniejszy" na rynku /podpatrzone u Paul Cappello - american airgunner/ sami zobaczcie.... :wink: /niestety Made in China/ :-?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
upload gifs


Co do optyki- "wymacana" w sklepie- na 75 yardow dalo rade odczytac napisy na pudelkach w dziale sportowym... moje podejscie jest takie- na poczatek strzelanie z Red Dot do 50 yardow, wyrobienie nawykow, strzelanie z roznych postaw /lezacej, stojacej- z reki- dwoch, jednej, z biodra, destrukcja celow/, na wynik, roznie... czyli ogolnie "ostrzelanie" sie z tego rodzaju broni... /bedzie okazja poprobowac strzelania "dynamicznego/.... :wink:

Dopiero pozniej- po /min. 1000-plus szt. ammo/ montaz scopa i probowanie dalszych odleglosci-np. 100 yardow... i co z tego wyniknie... :-D ... na "championship" nie licze ale frajda powinna byc... :wink:

Pozdrawiam

P.S. Jak zle planuje to prosze o Was o korekcje/pomysly... :piwo:

P.S. 2 Obrazekhost image onlinecertificity.com

BTW- Ta optyka jest zaprojektowana do .22 rimfire- powinna zdac egzamin- tak przynajmniej wynika z testow... sie okaze w praktyce... :wink:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2017, 14:47 przez adnikauto, łącznie zmieniany 1 raz.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Witam,

Przy okazji prac z lufa zdziwila mnie ilosc brudu wewnatrz fabrycznej "dziewiczej" /nie strzelanej lufy. :shock:
Moze czegos nie wiem, moze to naturalne pozostalosci procesu technologicznego, moze.... przetarlem lufe tzw. "cleaning patch" na wyciorze i teraz sie blyszczy niczym lustro w srodku..... :wink:

.... czy Koledzy tez tak maja/mieli...?

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


gifs upload

Pozdrawiam

P.S. Czekam na jeszcze jedna czesc i karabinek bedzie gotowy do strzelania.... :one:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 04:33 przez adnikauto, łącznie zmieniany 1 raz.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Taak... przyszla ostatnia "czesc" do mojego Rugera 10/22- a mianowicie patch- flaga Polski!

Wyprodukowana w Chinach, sprzedawana przez polska firme, sprowadzona przeze mnie do Stanow za posrednictwem brytyjskiej Poczty Krolewskiej z Manchesteru z firmy Military1st... :roll: ... dziwny ten swiat :wink: i bycie patriota na Obczyznie tez nie proste... :101:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


picture host

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruger 10/22 Take-down mojego autorstwa:
/wersja wypasiona ze scopem Nikona, zamiennie- Red Dot Bushnella/

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
images upload
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 19:29 przez adnikauto, łącznie zmieniany 2 razy.
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Awatar użytkownika
adnikauto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2545
Rejestracja: 20 sierpnia 2013, 19:26
Tematy: 214
Lokalizacja: Wschodnie Wybrzeze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: adnikauto »

Jakby ktos byl zainteresowany... pojawila sie nowa /fabryczna/ wersja "Target Light" 10/22:

RUGER® 10/22® TARGET LITE
https://ruger.com/products/1022TargetLite/models.html

Obrazek

Co dobrego od fabryki w "pakiecie"? Z najwazniejszych usprawnien to:

- Adjustable lenght of pull laminate stock with thumb-hole.
- Features the BX-Trigger™ with a light, crisp 2.5 - 3 pound trigger pull weight with minimal over-travel and a positive reset.
- Cold hammer-forged barrel tensioned in aluminum alloy barrel sleeve features a 1/2"-28 threaded muzzle and is fitted with a thread cap which can be removed to allow for the use of muzzle accessories.
- Weight - 5 lbs
Guns have two enemies politicians and rust. :502: Not sure, which is worst...
Kadeka
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 96
Rejestracja: 09 października 2017, 12:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Ruger 10/22 Target, wymiana lufy, tuning, sklepy etc.

Post autor: Kadeka »

Gdzie można kupić przyrządy Tech Sight, nigdzie nie ma, a jak są to bez możliwości wysyłki do Polski.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”