Stag Arms 3T - problem

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Besthunters.pl
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Reactions:
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwietnia 2015, 16:25
Tematy: 124
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Sponsor Forum
Kontakt:

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: Besthunters.pl »

Szanowni Państwo

po przeczytaniu powyższego wątku od razu zajęliśmy się sprawą. W trosce o jakość świadczonych przez nas usług postanowiliśmy przedstawić Państwa uwagi firmie Stag Arms. Jesteśmy bezpośrednio po rozmowie z producentem karabinków, który zadeklarował pomoc w razie wystąpienia problemów w modelach Stag Arms 3T.

W związku z powyższym prosimy o kontakt osoby, które w ostatnim czasie zakupiły karabinki Stag Arms model 3T i stwierdziły nieprawidłowości w funkcjonowaniu broni.


Pozdrawiamy

Zespół Best Hunters
Obrazek
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!
Znajdziesz nas na: Facebook, Instagram oraz Twitter. Codziennie nowe informacje i promocje!
Kontakt: 22 873 09 50, sklep@besthunters.pl
David
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 96
Rejestracja: 28 grudnia 2009, 16:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: David »

AndrzejR pisze:Karabinek zwrócony, chociaż z tym nie było problemu...
Pozostały mi dwie szyny KEYMOD PWS 2" kupione w BH do łoża, których nie zdążyłem nawet założyć...
Chyba trochę przez złość pani z BH nie chciała przyjąć ich zwrotu:)
Na tym zakończyłem przygodę ze Stagiem i BH:)
Choć co miłe na koniec p. Leszek zaprosił mnie jeszcze na zakupy polecając inną broń:)
Tak z ciekawości AndrzejR napisz proszę jaki karabinek kupujesz teraz?
AndrzejR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2015, 15:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: AndrzejR »

Jeszcze nie wiem. Zastanawiałem się nad Sigiem Patrolem... choć z drugiej strony trochę w sumie żałuję, że na taki felerny egzemplarz Staga trafiłem, a serwis nie podołał...
Nie spieszy mi się... będę szukał...
David
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 96
Rejestracja: 28 grudnia 2009, 16:20
Tematy: 0
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: David »

Dziwię się, że nie poszedłeś na taki układ, że zamienisz tego Staga na jakiś inny karabinek z oferty Best Hunters albo zeby wymienić łoże na inne... Nie obraź się ale jak przeczytałem ten cały wątek to mam wrażenie, że ty wcale nie chciałeś żeby zrobili ci ten karabinek. Ty po prostu zmieniłeś zdanie i od początku chciałeś zwrócić tego Staga, jak by ci dali łoże bez tych odprysków (które po pierwsze nie mają wpływu absolutnie na funkcjonowanie karabinku a po drugie po pierwszym dłuższym treningu powstały by większe ślady użytkowania) to znalazłbyś coś innego. Właściciel Best Hunters jest elastycznym człowiekiem i jak byś tylko chciał się dogadać to na pewno znaleźlibyście rozwiązanie. A dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że broń to nie jakieś buty, torebka czy pasek od spodni, które w sumie i tak gdybyś chciał oddać to miałbyś większe problemy niż z tym karabinem. Musisz wiedzieć, że p. Leszek poszedł Ci na rękę bo wcale nie musiał go przyjmować a Ty jeszcze piszesz że po złości nie przyjęli ci szyn... A może mieli jeszcze za amunicję oddać i za dojazd na strzelnicę? Jeśli chcemy być traktowani poważnie przez firmy handlujące bronią to myslę, że fajnie by było gdybyśmy my też zachowywali się jak dorośli a nie jak dzieci, którym po kilku dniach znudziła się zabawka.

Tyle ode mnie i mam nadzieję, że się nie obrazisz :)

Pozdrawiam
Dawid
Awatar użytkownika
zed123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 230
Rejestracja: 31 stycznia 2014, 00:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: zed123 »

Ja też nie do końca rozumiem problem z odpryskiem oksydy. Gdyby rusznikarz porysował mi przedwojennego VIS'a, z którego rodzony dziadek zastrzelił esesmana w Powstaniu, to pewnie bym się wściekł. Ale mówimy o karabinku, którego łoże porysuje się przy pierwszym strzelaniu z podparcia o przesłonę czy barykadę. Nie róbmy ze Staga kolekcjonerskiej perełki. Z pewnością odwiedzę BestHunters jeśli mój Stag z krzywym blokiem gazowym nie będzie przeładowywał, ale na pewno nie z powodu rys na łożu.
Braterstwo, ZKS Warszawa
AndrzejR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2015, 15:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: AndrzejR »

Nie bardzo wiem o czym piszesz... jaki układ? Nikt nie proponował wymiany na inny karabinek.
Propozycja zwrotu broni nie padła z moich ust, a BH...ja na tę propozycję przystałem. Rusznikarnia BH dwukrotnie wymieniała łoże
i zrobili to nie fachowo i wadliwie.
Taki przyład: kupujesz nowy samochód, który okazuje się, że ma wadę lakieru. Schodzi z całego samochodu.
Przecież to nie ma żadnego wpływu na trakcję i komfort jazdy.... mam rację? Będziesz przecież jeździł, użytkował go... lakier się zniszczy.
Ale zapłaciłeś za nowy, bez wad... i?

Przykład szyn podałem jako pokazanie złośliwości i małostkowości... zupełnie nieistotnej dla sprawy...

Zanim zaczniesz oceniać postawę innych zasięgnij wiedzy u źródła...

Tyle ode mnie i mam nadzieję, że równie jak ja się nie obrazisz :)

pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
SpaceDog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1421
Rejestracja: 25 września 2012, 17:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: SpaceDog »

To ciekawe, że wspominasz o ,,złośliwości" i ,,małostkowości"... (zwłaszcza w kontekście niewielkich zadrapań w okolicach śrub :) )
bo sklep absolutnie nie miał obowiązku przyjąć tego karabinu... :027:
wybór sposobu rozpatrzenia gwarancji należał do gwaranta - czyli sklepu w tym przypadku.
Równie dobrze mogłeś się z tą sprawą ,,bujać" przez pół roku...
więc faktycznie sklep zachował się strrrrasznie ,,złośliwie"...

Tak się tylko zastanawiam, czy znajdzie się następny odważny sklep, który sprzeda ci kolejny karabin... 8-)
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2016, 22:12 przez SpaceDog, łącznie zmieniany 1 raz.
AndrzejR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2015, 15:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: AndrzejR »

Po co te komentarze?
Przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem?

"...Propozycja zwrotu broni nie padła z moich ust, a BH...ja na tę propozycję przystałem..."

Czy coś więcej trzeba dodawać aby zrozumieć?
Awatar użytkownika
SpaceDog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1421
Rejestracja: 25 września 2012, 17:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: SpaceDog »

No tak...
koronny argument: ,,czytanie ze zrozumieniem" /zieeew

i skoro już o tym mowa...
to gdzie napisałem, że to ty chciałeś zwrotu pieniędzy? :027:
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2016, 22:25 przez SpaceDog, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NIKO72
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 01 października 2015, 15:24
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: NIKO72 »

Panowie,

Broniąc STAGA 3 / 3T. Po pierwsze STAG 3 jest jedną z najtańszych ofert AR15 na rynku. W wersji 3T bardziej doposażoną ( dodatki warte +1000 zł ) czyli w dalszym ciągu jest to dobra oferta. Po drugie i najważniejsze - STAG się NIE TNIE - po prostu ten karabin się nie zacina, co jak na rodzinę AR15 nie jest z tego co wiem takie oczywiste. Jest to dobra baza do dalszych ewolucji, które pewnie przyjdą z czasem ( o ile menda brukselska nie zniszczy wszystkiego co nas cieszy ). Karabin jest przyzwoity - łoże musi leżeć prosto bo tak ma być, ale przy łożu tego typu zapomnijcie o strzelaniu precyzyjnym z metali. To raczej karabin szturmowy do kolimatora. Składane celowniki diamond head służą jako backup do kolimatora ( w razie awarii ). Reasumując - mam w ekipie 2 x STAG 3 / 1 x STAG 3T. Karabole są całkiem nowe ale od razu poszły w intensywną eksploatację i przez każdego przeleciało ok 500 kulek różnej produkcji - zero zacinki. Też słyszałem, że jakość spadła ze względu na popyt ale.... kurde nie ulegajmy myślom natrętnym - po prostu strzelajmy a jak coś rzeczywiście nie bangla - reklamujmy u Pana Best Huntera ;)
Szczerbinę przesuniętą na maksa w lewo, krzywe łoże też bym reklamował. Tak jak ktoś napisał - szczerbina może być przesunięta - od tego jest regulacja i taki jest urok takiej szyny - ale nie na maxa, łoże nie noże być krzywe itp itd...

pozdro
AndrzejR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2015, 15:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: AndrzejR »

Kol. SpaceDog wybacz ale nie będę kontynuował polemiki.
Masz pewnie większe doświadczenie w kwestii reklamacji...

pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
SpaceDog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1421
Rejestracja: 25 września 2012, 17:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: SpaceDog »

Nie mam żadnego...
Moje zabawki się nie psują 8-)
EOT.
Hornet_AW
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 358
Rejestracja: 15 lipca 2016, 08:09
Tematy: 11
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: Hornet_AW »

Darujcie sobie posty nie wnoszące nic do tematu. Jak ktoś ma kłopoty ze swoim STAGiem 3T to proszę o pisanie co nie działa i jak zostało rozwiązane, jak ktoś nie ma STAGa to niech nie pisze co sądzi (od tego są inne wątki).

Sklep Besthunters zachował w tym temacie pełny profesjonalizm (przynajmniej w mojej opinii), mimo że sytuacja jest dla nich trudna i nie oni nie zawinili w tej sprawie.
Interwencja u producenta to dobra droga, proponuję jeszcze uruchomieni własnej kontroli jakości i nie wpuszczanie do sprzedaży karabinków wadliwych dostarczonych od producenta wtedy będzie bajka.
Hermes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 372
Rejestracja: 27 września 2015, 12:35
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: Hermes »

Besthuntersi zachowali się profesjonalnie i nie rozpatrujmy tego w kwestii "przyznania się do winy".
Zadziałała typowa marketingowa reguła że "klient zadowolony poleci sklep trzem następnym niezadowolony zniechęci dziesięciu" dla firmy
na tym poziomie lepiej jest przyjąć zwrot AR który pewnie i tak wróci do producenta niż udowadniać kto ma racje a kto nie ma.
Trzeba zasiać aby zebrać! Tym samym cała sytuacja oraz jej zakończenie sprawi że nazwa Besthunters bedzie nam się kojarzyć z czyms pozytywnym
natomiast Kolegi Andrzeja raczej pamietać nikt nie bedzie.Zapowiadający sie negatywnie szum medialny wokół BH tak naprawdę zakończył się
dobrym zagraniem PR-owskim i firma na tym zyska.Dzięki temu możemy wyciągnąć wnioski że wiedzą jak "TO" się robi i chetnie u nich wydamy kasę
bo wiemy że wydajemy ją bezpiecznie. :piwo:
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2016, 00:19 przez Hermes, łącznie zmieniany 1 raz.
AndrzejR
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 17 października 2015, 15:48
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Stag Arms 3T - problem

Post autor: AndrzejR »

Panowie, po co te ataki adpersonam i negatywne komentarze do mnie?
W poście opisane są fakty. Dwukrotna nieudolna wymiana krzywego loża w BH. Następnie propozycja zamalowania odprysnietej oksydy permanentny flamastrem.
Finalnie propozycja zwrotu karabinka do BH.
Czy trzeba tłumaczyć ze nie jest sie wielbladem?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”