CZ P-10

Moderator: Moderatorzy WBP

Chochla
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 937
Rejestracja: 04 października 2015, 19:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Chochla »

Uuuuoooo. Wstawilem przez pomylke tego samego linka co Ty. Dla informacji ciut tansza jest na gunfire.pl (najtansza oferta jaka znalazlem). Podesle info jak kabura przyjedzie do mnie.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Wilek1 »

nie qmam, przeciez kabura Cytac-P07 nie pasuje do pistoletu P-10c
napisz Chochla czy jakoś ją piłowałeś czy jak ją wciskasz ?
(no chyba ze bedziecie wciskac/wyjmowac jakos na siłe - ale silowanie sie w polaczeniu z tym przyciskiem zaczyna byc niebezpieczne)
Ostatnio zmieniony 13 kwietnia 2018, 09:11 przez Wilek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Chochla
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 937
Rejestracja: 04 października 2015, 19:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Chochla »

Wilek1 pisze:nie qmam, przeciez kabura Cytac-P07 nie pasuje do pistoletu P-10c
hmmm, przeca napisalem: "Za niedlugo bede ja sciagal wiec Ci powiem czy 10C tez do niej wejdzie."
Mam 3 kydexowe kabury dedykowane do P07 (customowego placka, zewnetrzna pletwe i IWB) i jednego kydexa do P09 (customowy placek) w ktore P10C wchodzi bez mydla. Zadnego pilowania, zadnego wciskania na sile, nawet srub retencyjnych nie dotykalem. Dzialaja i juz. Ale nie twierdze, ze to samo bedzie z Cytac, tylko, ze niedlugo bede mogl to zweryfikowac.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Wilek1 »

Chochla pisze:
Wilek1 pisze:nie qmam, przeciez kabura Cytac-P07 nie pasuje do pistoletu P-10c
hmmm, przeca napisalem: "Za niedlugo bede ja sciagal wiec Ci powiem czy 10C tez do niej wejdzie."
hmmm, przeca napisalem ze nie pasuje ;)
PS. to nie to samo co kydex na szerszy pistolet, w ktory wsadzasz wezszy...
Cytac sa mocno profilowane do kabłąka (zeby przycisk dzialal i sie pistol blokowal) a ten jest mocno różny w obu modelach.
:piwo:
galka90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 10 kwietnia 2017, 17:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: galka90 »

To może ktoś zna jakieś dobre tanie fabryczne kabury pasujące do cz p10c, bo nie wszystkie od glocka 19 pasują jak wieść gminna niesie.
Chochla
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 937
Rejestracja: 04 października 2015, 19:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Chochla »

Wilek1 pisze:hmmm, przeca napisalem ze nie pasuje ;):
No to panie, zes tak to zaowulowal :P, ze nie dotarlo do mnie.
Znaczy sprawdziles i nie pasuje. No to szkoda. Bo juz bylem przy nadziei.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: LARPAK »

galka90 pisze:To może ktoś zna jakieś dobre tanie fabryczne kabury pasujące do cz p10c, bo nie wszystkie od glocka 19 pasują jak wieść gminna niesie.
Tania? Tak. Dobra? Jak na razie użytkowałem kilka razy i nosiłem też przez cały dzień kilka razy - daje radę.
http://www.taiwangun.com/kabury-2/konfi ... aign-id=19

Dopasowałem bez problemów do CZ 75B, SP-01 SHADOW, P83, CZ 83, ASTRA A75, WIST 94, a po pewnych przeróbkach będzie pasowała do Norinco 77B i kilku innych o ile dobrze pamiętam to bez modyfikacji nawet do TT podejdzie.

Dla mnie o tyle ciekawa i dobra kabura, że mogę mieć jedną w miarę uniwersalną do kilku różnych posiadanych przeze mnie pistoletów bez potrzeby kupowania osobnych kabur z tworzywa.
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: Spitfire24 »

A czy ta kabura nada się do P-07 ?
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
galka90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 299
Rejestracja: 10 kwietnia 2017, 17:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: galka90 »

LARPAK pisze:
galka90 pisze:To może ktoś zna jakieś dobre tanie fabryczne kabury pasujące do cz p10c, bo nie wszystkie od glocka 19 pasują jak wieść gminna niesie.
Tania? Tak. Dobra? Jak na razie użytkowałem kilka razy i nosiłem też przez cały dzień kilka razy - daje radę.
http://www.taiwangun.com/kabury-2/konfi ... aign-id=19

Dopasowałem bez problemów do CZ 75B, SP-01 SHADOW, P83, CZ 83, ASTRA A75, WIST 94, a po pewnych przeróbkach będzie pasowała do Norinco 77B i kilku innych o ile dobrze pamiętam to bez modyfikacji nawet do TT podejdzie.

Dla mnie o tyle ciekawa i dobra kabura, że mogę mieć jedną w miarę uniwersalną do kilku różnych posiadanych przeze mnie pistoletów bez potrzeby kupowania osobnych kabur z tworzywa.
Trafiłeś w coś o czym myślałem jeśli chodzi o cenę:P Powiedz mi jeszcze jak wypina się broń bo tam coś przy kabłąku jest i jak dopasowywałeś kaburę tzn w jaki sposób to się robi.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: LARPAK »

Do P07 też powinna pasować.
Wypina się w sumie poprzez uchwycenie broni - zwalnia się wtedy blokadę naciskając ją ręką.

Reguluje się jedną śrubą główną i jedną lub dwoma dociskowymi - imbus i krzyżak są potrzebne.
Całość regulacji zajmuje chwilę.

Jakość adekwatna do ceny - kabura do okazyjnego używania chociaż dłużej też powinna dać radę.
bau32
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 06 marca 2016, 19:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: bau32 »

Witam grono
temat : kabura do P10C - firmy cytac taka jak ta : https://gunfire.pl/product-pol-11522162 ... zarna.html
Nie pasuje do P10C , ponieważ kabłąk w P10 jest grubszy i lekko dłuższy niż w 07 czy 09.
Kupiłem sprawdziłem i przerobiłem aby pasowała.
Wziąłem więc opalarkę , rękawice skórzane i nagrzałem bardzo mocno miejsce gdzie wchodzi kabłąk od spustu (do momentu kiedy plastik zaczął się uginać , zdemontować wcześniej przycisk), następnie wcisnąłem pistolet bardzo mocno i schłodziłem pod wodą. Nie do końca się to udało , poprawiłem operację i jest jako tako. Mimo tej operacji przycisk-blokada nie zaskakuje , a więc lekko podciąłem ten przycisk i teraz mam sytuację taką : pistolet jak wkładam zdecydowanie do kabury to słychać "klik" blokady , siedzi pewnie i mocno , ale jak spuścić go lekko do kabury to "klika" nie będzie trzeba dopchnąć ręką pistolet aby blokada zaskoczyła. Bieganie kucanie i takie tam przysiady na torze ipsc nie wyrzucają pistoletu z kabury , siedzi mocno , łatwo się wyjmuje.
Kabura trzyma pistolet po bokach zamka , jest miejsce na wyższą muszkę. Kupiłem zestaw muszek światłowodowych z czub oraz zestaw od zendla , ponieważ mój egzemplarz bije na ammo 115gr w punkt a na 124gr lekko pod punkt na 20m i będę zakładał szczerbinę regulowaną a przy niej muszka jest wyższa.
Fotka kabury z pistoletem - https://1drv.ms/u/s!Auz5RWpE03vlgthRDTlF8dIbDmnVdg
Dodatkowo kabura ta pasuje do osprzętu imi defence , czyli "gwiazdka" mocująca jest taka sama. Można korzystać z całej gamy akcesoriów imi defence.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2018, 19:57 przez bau32, łącznie zmieniany 1 raz.
9x19 ; 7.62x39 ; .22 ; .223Rem ; 12/76 ; KS Garda.
bau32
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 06 marca 2016, 19:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: bau32 »

LARPAK pisze:Do P07 też powinna pasować.
Wypina się w sumie poprzez uchwycenie broni - zwalnia się wtedy blokadę naciskając ją ręką.

Reguluje się jedną śrubą główną i jedną lub dwoma dociskowymi - imbus i krzyżak są potrzebne.
Całość regulacji zajmuje chwilę.

Jakość adekwatna do ceny - kabura do okazyjnego używania chociaż dłużej też powinna dać radę.
Kupiłem i odesłałem , nie nadaje się na zawody , tylko jako zamiennik paska tzn. zamiast za pasek od spodni to już lepiej to. Bardzo słaba ta regulacja , P10C telepie się w niej okrutnie.
9x19 ; 7.62x39 ; .22 ; .223Rem ; 12/76 ; KS Garda.
bau32
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 21
Rejestracja: 06 marca 2016, 19:27
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: bau32 »

Szczerbina - wyższa niż standard.
Czy wiecie może gdzie kupić wyższą szczerbinę stałą (nie regulowaną) ?
sprawdziłem LPA nie mają
cajungun ma razem z muszką ale odpisali , że nie wyślą do europy , ktoś handluje sprzętem cajuna w europie ?
https://cajungunworks.com/product/018-5 ... -for-p10c/
Pytam się ponieważ mój egzemplarz bije za nisko dla mnie i albo zamontować niższą muszkę - kupiłem najniższą z czub , nie poprawiło za dużo , jest prawie taka sama jak moja oryginalna trytowa.
Albo wstawić wyższą szczerbinę , ale skąd ją wziąć ?
9x19 ; 7.62x39 ; .22 ; .223Rem ; 12/76 ; KS Garda.
homer155
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 18 czerwca 2017, 18:21
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: homer155 »

Z shadow 1 jest wyższa o 1mm i ponoć pasuje
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7495
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: CZ P-10

Post autor: LARPAK »

bau32 pisze:
LARPAK pisze:Do P07 też powinna pasować.
Wypina się w sumie poprzez uchwycenie broni - zwalnia się wtedy blokadę naciskając ją ręką.

Reguluje się jedną śrubą główną i jedną lub dwoma dociskowymi - imbus i krzyżak są potrzebne.
Całość regulacji zajmuje chwilę.

Jakość adekwatna do ceny - kabura do okazyjnego używania chociaż dłużej też powinna dać radę.
Kupiłem i odesłałem , nie nadaje się na zawody , tylko jako zamiennik paska tzn. zamiast za pasek od spodni to już lepiej to. Bardzo słaba ta regulacja , P10C telepie się w niej okrutnie.
Do P10C nie przymierzałem bo nie posiadam, ale SHADOW się nie telepie, 75B też nie, WIST 94 również.
Regulację masz na łącznie 3 śrubach.

Przy okazji nie oczekuj od kabury za 35 zł jakości wieszaka czy innego typu kabury za kilkaset złotych.

Kolejna sprawa to jakie zawody masz na myśli.
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”