Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: oscyp »

biuropk pisze:Uwaga posiadacze wszelkiej maści kałachów , udało mi się kupić nowe magazynki polimerowe po 35zl za sztukę w sprzetmilitarny.pl Od razu zamówiłem kilka, są tez metalowe wtedy 37,50zl za sztukę . Nie kupujcie tylko dwupaków bo wtedy wychodzi niestety drożej. (Działa wtedy kod SALE25) Podczas zamówienia wystarczy wpisać kod rabatowy SALE50 i cena leci o połowę. Najlepsze jest to że kod działa nawet na drogie akcesoria jak np pokrywę na komorę zamkowa z szyną która normalnie kosztuje 800zl lub drogie kolby i trzpienie. Kto potrzebuje niech korzysta i się cieszy
Ktoś z tego skorzystał? Wysłałem zapytanie o 1 produkt, na e-mail i na FB, ale totalna olewka.... :/
biuropk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 00:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: biuropk »

Do nich najlepiej dzwonić bo drogą elektroniczną rzeczywiście olewają. Oscyp ja zrobiłem sobie zapas nowych magazynków na długie lata wiec kod działa
Prawdziwy mężczyzna nie nie miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
trismegistos
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 03 listopada 2017, 19:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: trismegistos »

sprengkapsel pisze:przy okazji może ktoś mi wyjaśni
w Katowicach mamy WORKS 11
w czeskich sklepach spotkałem się z nazwą WORKS ZS podana przed modelem broni . Co to są za oznaczenia ?
ZS WORKS = Zeleny Sport (Multiagro) w Czechach, Works 11 to polska spółka. Ta sama branża, podobny asortyment. Różne podmioty.
ZS dał się poznać jako producent sprzedanych w PL w zauważalnej liczbie AKM-o pdobnych karabinków na bazie częsci Zastavy M70 - częćci nowych i poremontowych. Sam karabinek ma mocno pokaleczony mechanizm spustowy z przyległościami, ale resztę mięsa solidną, zgodną w wojskowymi specyfikacjami.
Awatar użytkownika
Riviero
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 04 marca 2017, 18:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: Riviero »

biuropk pisze:Do nich najlepiej dzwonić bo drogą elektroniczną rzeczywiście olewają. Oscyp ja zrobiłem sobie zapas nowych magazynków na długie lata wiec kod działa
"Zrobiłem" to znaczy wyklikałeś i zapłaciłeś czy już dostałeś? Bo wszystko (no dobra, cześć rzeczy) 50% taniej, nawet setki złotych można oszczędzić, trochę to dziwnie wygląda...
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: KG92RS »

trismegistos pisze: ZS dał się poznać jako producent sprzedanych w PL w zauważalnej liczbie AKM-o pdobnych karabinków na bazie częsci Zastavy M70 - częćci nowych i poremontowych. Sam karabinek ma mocno pokaleczony mechanizm spustowy z przyległościami
Ale - na szczęście - nie widziałem egzemplarza tak skrzywdzonego, żeby nie dało się go doprowadzić do porządku (i nie, nie mam tu na myśli przywrócenia trybu samoczynnego).
Usuwali bezpiecznik samoczynny (zwany spustem) i/lub szlifowali kurek, odcinali ogon przerywacza i wycinali płetwę selektora tak, żeby nie działała z oryginalnym przerywaczem.
Nie modyfikowali suwadła.
Wystarczy założyć dźwignię bezpiecznika samoczynnego, jeśli jej nie ma (ze sprężyną, bo jest ucięta) oraz wymienić kurek na oryginalny i mamy samopowtarzalny(!) AKM działający zgodnie z założeniami projektowymi.
biuropk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 00:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Kalisz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: biuropk »

Riviero , moje zakupy wyglądały następująco , wyklikalem magazynki, wstawiłem do koszyka, wpisałem kod, zaznaczyłem opcje wysyłki do paczkomatu za pobraniem, po dwóch dniach dostałem SMS z informacja , ze paczka jest do odbioru, zapłaciłem kartą i wyciągnąłem paczkę . Teraz mam w szafie 10 magazynków , 5 polimerowych i 5 metalowych i widzę ze zajmują dużo miejsca. Koszt przesyłki do paczkomatu to około 11zl. Sprawdzałem czy kod zadziała na pokrywę z szyna do AKM i cena zbiła się o połowę .
Prawdziwy mężczyzna nie nie miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Awatar użytkownika
lasooch
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 200
Rejestracja: 12 marca 2017, 14:37
Tematy: 0
Lokalizacja: Pruszków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: lasooch »

Również korzystałem z kodu -50%, rabat naliczył się w koszyku, towar dotarł bez problemów w ekspresowym tempie. Bardzo dużo fajnego asortymentu mają już niestety wyprzedane, ale idzie coś jeszcze upolować :wink:
Awatar użytkownika
Riviero
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 04 marca 2017, 18:07
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: Riviero »

W takim razie dzięki za uspokojenie. Zamówione :P
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: oscyp »

Na telefon też nie odpowiadają.... no nic, to zamawiam w ciemno, najwyżej jak coś nie będzie mi pasowało to wystawię na forum :)
Maciej.N
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 22:07
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: Maciej.N »

W reakcji na szykujące się zmiany albo strachy na lachy ale w razie,, W" może zamiast oddawać im magi da się je przerobić z 30 nabojowych na 10 ? Ma ktoś jakiś pomysł jak to się robi? Może na yt gdzieś coś jest.
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: LARPAK »

Najprościej to:
1. Metoda nieinwazyjna:
- wstawiasz wygięty pręt w literę Z - koszt ok. 1 zł na magazynek albo i mniej.
2. Metoda inwazyjna:
- wiercisz otworek fi 3 mm i wstawiasz nit.
- przy metalowych magazynkach to skracasz je odpowiednio ucinając, formując szyny dla denka i cieszysz się krótkim magazynkiem - na forum wrzucałem instrukcję jak to zrobić (plastiki też da się skrócić, ale trzeba zrobić kilka innych rzeczy).

Przy obu metodach nie ma pewności, że CLKP/WPA etc. stwierdzi, że jak usuniesz pręt czy nit to załadujesz więcej co oznacza, że jesteś zły i spłoniesz...
Ale najpierw oddasz zabawki.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2018, 19:09 przez LARPAK, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej.N
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 326
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 22:07
Tematy: 8
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: Maciej.N »

No to piłka do metalu i skrócę magazynek nieodwracalnie. Zobaczę co mistrzowie wymyślą w ostatecznym zatwierdzeniu ustawy. Czy te przykłady dotyczyły magazynków od Tantala bo jakieś zdjęcia znalazłem na tym forum właśnie w temacie Tantala ale na ten temat były bodajże trzy albo cztery posty i chyba trzy zdjęcia zdjęcia przerobionych magazynków
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 538
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: KudrigY »

Heh, ja dwa krótkie magi mam, przerabiane z AK GNa, tak więc będzie z czym iść na strzelnicę. Całą resztę przed podpisaniem ustawy dostanie dziewczyna i tyle. Będą w tym samym mieszkaniu, ale z kwitem, że są jej, a nie moje... Ciekawe czy to będzie przechodziło...
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
kelvinpiotr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 361
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 09:31
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: kelvinpiotr »

Każdy ma w domu młotek, ja też . Stać mnie na to, ;-) dwa uderzenia w szczęki ( metalowy pognie , tworzywo połamie ) i odwiozę uszkodzony ( spadł na beton ) z prośbą o protokół zdawczo -odbiorczy .. ;-)
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7511
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Arsenal/Tgun/Rogów/RT/Works?

Post autor: LARPAK »

A ja broń kupiłem z krótkimi magazynkami...
Jeżeli dojdzie do zdawania magazynków to nie za frajer bo za darmo nikt ich nie dostał.

Fotki co do skrócenia magazynka były w oddzielnym temacie.
Poszukaj m.in. w moich postach. Niestety nie mamy na forum działu "warsztat" więc takie tematy giną w gąszczu pozostałych.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”