Szafa S1

Moderator: Moderatorzy WBP

Ralphj
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwietnia 2017, 12:45
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Ralphj »

Nic z tego - po przytrzymaniu 0 nie ma żadnych dźwięków - dzięki za pomoc, ale we wtorek pewnie będę dzwonił do sklepu lub producenta o wsparcie.

A po co jest przycisk gwiazdki? Jak go przytrzymam to są piknięcia
Awatar użytkownika
mic-ek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 312
Rejestracja: 29 września 2016, 20:02
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: mic-ek »

Spróbuj z jedynką zamiast zera, tak się ustawia drugiego użytkownika, tylko pamiętaj że ważne są wtedy dwa hasła, to fabryczne 123456 też.
.22 lr,.32 s&w long, 7,62x25, 9x18 makarov, 9x19, 7,62x54R, .308win, 7,62x39, 12/70, 16/70, 7,62x39, 5,56x45
Rimski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 481
Rejestracja: 19 lutego 2017, 18:09
Tematy: 36
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Rimski »

Heh, to takie długo-wekendowe pytanie przy okazji :-)

Załóżmy, że mam tenże sejf S1, w środku broń lub cokolwiek innego... Psuje się zamek elektroniczny (tam zawsze może się coś popsuć bez wcześniejszego ostrzeżenia). Sejf na gwarancji kupiony wysyłkowo - aby zrealizować gwarancję trzeba odesłać (przecież nie odeślę z zawartością jakakolwiek by ona nie była). Jak otworzę "po swojemu" to stracę gwarancję :-)

Jak przy takiej okazji firmy załatwiają roszczenia gwarancyjne?
Awatar użytkownika
Stefan12
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 257
Rejestracja: 21 lipca 2016, 11:39
Tematy: 0
Lokalizacja: Wielkopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Szafa S1

Post autor: Stefan12 »

Masz rękojmię, a przy rękojmi nie musisz wysyłać nic o takim ciężarze. Sprzedawca ma obowiązek przysłać serwisanta.
zbrojownia.org
Awatar użytkownika
kapera
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2442
Rejestracja: 16 listopada 2009, 21:29
Tematy: 98
Lokalizacja: Poraj k/Cz-wy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: kapera »

„Ćwicz oko i dłonie w Ojczyzny obronie” KŻR- LOK
Hubi74
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2017, 13:16
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Hubi74 »

Temat trochę zakurzony...
Jednak czasami przydatne informacje:
pod względem serwisu polecam szafy konsmetalu.
2 lata gwarancji. W razie awarii szaf nie trzeba wysyłać - serwisant w razie potrzeby przyjeżdża na miejsce.
Reakcja szybka - przetestowane :).
Może napiszcie jak z innymi producentami?
Shot84
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2017, 20:58
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Shot84 »

Co myślicie o zamku szyfrowym. Nie wiem czy mechaniczny i elektroniczny?
Awatar użytkownika
panmarcin407
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 07:06
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Szafa S1

Post autor: panmarcin407 »

ja miałem klucz na początku i nie chciało już mi się nosić tylu kluczy więc następna szafę kupiłem z mechanicznym nie mając zaufania do elektroniki. Teraz wiem ze kupiłbym jednak elektroniczny. Najprościej i najszybciej się otwiera
:502:
Shot84
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2017, 20:58
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Shot84 »

Dzięki za info. Ja mam zamek szyfrowy mechaniczny i wydaje mi się że jest to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo koledzy mowili ze elektronika różnie się sprawuje
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1106
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: m2c »

Wystarczyło mi jedno podejście do szyfrowego w sklepie żeby się przekonać że to nie dla mnie ;) Wolałbym nawet klucz. Swoją szafę z zamkiem elektronicznym otwieram w 5 sekund, a okazuje się że robię to dosyć często. Oczywiście też mam ograniczone zaufanie do elektroniki, ale nie znalazłem negatywnych opinii o problemie z zamkiem elektronicznym. Zobaczymy po okresie gwarancyjnym :P
slawko0079
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 06 listopada 2017, 16:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: slawko0079 »

Cześć..
Mam takie pytanko, planuje zakup szafy S1 oczywiście z zamkiem elektronicznym, ale zastanawiam się czy oprócz elektronicznego nie warto też zostawić dodatkowo zamek kluczowy (dopłata 150zł) na wypadek uszkodzenia zamka elektronicznego zawsze pozostanie ten na klucz, lub po prostu jako dodatkowe zabezpieczenie na wypadek dłuższej nieobecności. Ogólnie na co dzień zamykałbym tylko na elektroniczny, ale czy podczas kontroli policjant może się przyczepić że skoro są dwa zamki to powinny być dwa zamknięte, czy tak jak jest w standarcie zamyka się jeden spełniający wymogi itd.. ?
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

slawko0079 pisze:Cześć..
Mam takie pytanko, planuje zakup szafy S1 oczywiście z zamkiem elektronicznym, ale zastanawiam się czy oprócz elektronicznego nie warto też zostawić dodatkowo zamek kluczowy (dopłata 150zł) na wypadek uszkodzenia zamka elektronicznego zawsze pozostanie ten na klucz, lub po prostu jako dodatkowe zabezpieczenie na wypadek dłuższej nieobecności. Ogólnie na co dzień zamykałbym tylko na elektroniczny, ale czy podczas kontroli policjant może się przyczepić że skoro są dwa zamki to powinny być dwa zamknięte, czy tak jak jest w standarcie zamyka się jeden spełniający wymogi itd.. ?
Moim zdaniem -> nie ma sensu przepłacać, bo do S1 nikt się nie włamuje metodą "na Kwinto" :) Łatwiej ją rozciąć lub wyłamać drzwi...Jeśli zaś chodzi o kontrolę przechowywania -> po co masz się spowiadać co, kiedy i jak zamykasz? Nawet nie powinieneś, a ewentualne pytania na ten temat zawsze kwituj stwierdzeniem, że - ze względów bezpieczeństwa - nie możesz udzielić takich informacji, a w ogóle to wszystko jest tak, że "niemożliwy jest dostęp osób nieuprawnionych".
slawko0079
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 16
Rejestracja: 06 listopada 2017, 16:51
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: slawko0079 »

OKO dzięki..
Po prostu szafę będę zabudowywał więc jak ją postawię to będzie na lata, a skoro pozostawienie zamka na klucz to nieduży koszt bo 150 zł. to tak sobie pomyślałem, że elektronika czasem zazwyczaj w najmniej sprzyjającym momencie lubi być zawodna i jak odpukać odmówi posłuszeństwa to spokojnie zamykam sobie wtedy na klucz (który docelowo raczej nie będzie używany i będzie sobie leżał w szafie) i mogę spokojnie iść np. do pracy, a nie do czasu przyjazdy serwisanta warować przy szafie :)
Rimski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 481
Rejestracja: 19 lutego 2017, 18:09
Tematy: 36
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Rimski »

Wiesz, elektronika czasem zawodzi ale na 99% zawiedzie wtedy gdy szafa będzie zamknięta i będziesz mieć problem z jej otwarciem a nie zamknięciem.
Poza tym zamki elektroniczne są tak skonstruowane, że do ich zamknięcia elektronika nie musi być sprawna i tu znów wracamy do punktu wyjścia - jeśli elektronika padnie gdy szafa będzie otwarta to ją i tak zamkniesz i nie będziesz mógł otowrzyć ponownie...
Ostatnio zmieniony 06 listopada 2017, 18:56 przez Rimski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3222
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: biper »

Ale jeśli klucz będzie w szafie zamkniętej na zamek elektroniczny, który się ma zepsuć, to co Ci wtedy po zamku na klucz, skoro będzie on w środku? :)

No chyba, że dokładnie wiesz kiedy :) ten elektroniczny Ci się zepsuje.. Wtedy OK... wyjmiesz sobie dzień wcześniej go z szafy i na spokojnie poczekasz na awarię zamka elektronicznego ;laughing:
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”