Szafa S1

Moderator: Moderatorzy WBP

Rimski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 481
Rejestracja: 19 lutego 2017, 18:09
Tematy: 36
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Rimski »

A nie jest tak, że jeśli masz zamek elektroniczny i kluczowy to onie działają niezależnie aby zwiększyć bezpieczeństwo zamknięcia?
Wtedy nawet jak klucz będzie w kieszeni to i tak szafy nie otworzysz.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

Rimski pisze:A nie jest tak, że jeśli masz zamek elektroniczny i kluczowy to onie działają niezależnie aby zwiększyć bezpieczeństwo zamknięcia?
Wtedy nawet jak klucz będzie w kieszeni to i tak szafy nie otworzysz.
Nie wiem, czy wszystkie zamki kluczowe tak mają -> ale z moich dwóch, nie da się wyjąć klucza w pozycji "otwarte".
W jednej szafie mam mechaniczny szyfrowy i kluczowy -> nie otworzę kluczowego, dopóki nie otworzę szyfrowego.
Nie wiem, czy to jest ogólna zasada w przypadku konfiguracji "wielozamkowych".
Rimski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 481
Rejestracja: 19 lutego 2017, 18:09
Tematy: 36
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Rimski »

Takie wynalazki - zamek szyfrowy, który da się w razie "W" otworzyć kluczem widziałem tylko w tańszych "bezklasowych" sejfach. Taka opcja powoduje, że zamek traci na "sile zabezpieczenia" bo są już na wejściu dwie możliwości otwarcia.
gregmoto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 16 sierpnia 2016, 10:34
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: gregmoto »

Mam tak samo,najpierw zamknąć a potem można wyjąć klucz-Metalkas
Carol1973
Gość
Gość
Reactions:
Tematy: 
Grupa: Goście

Re: Szafa S1

Post autor: Carol1973 »

Czy ktoś ma namiar na kogoś we Wrocławiu (firmę), która jest wstanie wnieść szafę Konsmetalu MLB 150D/10 na 1 piętro po wąskich schodach.
greendot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 137
Rejestracja: 17 września 2014, 08:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: greendot »

Z doświadczenia wiem, że warto podzwonić po firmach zajmujących się przeprowadzkami. Przedstawić gabaryt i masę szafy.
AA TX200
Awatar użytkownika
gregor40
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 444
Rejestracja: 08 kwietnia 2004, 18:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Miasto stołeczne
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: gregor40 »

Można też podzwonić po firmach zajmujących się sprzątaniem piwnic i strychów. Na mnie wniesienie szafy 120 kg na 1.5 piętra (3 ciągi schodów) wycenili na 40 zł. Prawie pękli w trakcie, ale dali radę.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: KG92RS »

gregor40 pisze:Można też podzwonić po firmach zajmujących się sprzątaniem piwnic i strychów. Na mnie wniesienie szafy 120 kg na 1.5 piętra (3 ciągi schodów) wycenili na 40 zł. Prawie pękli w trakcie, ale dali radę.
U mnie było podobnie z wysokością -> pól piętra z poziomu gruntu, przez werandę na parter i potem na piętro -> "firma" wystawiła mnie do wiatru i - zamiast wnieść, jak było umówione - zostawiła szafę na drodze, przed bramą... Jeszcze raz - ZDECYDOWANIE ODRADZAM "firmę" KONSMETAL-POLTREZOR. Wkurzony, poradziłem sobie sam.
Narzędzia: dwie, wąskie taśmy ładunkowe, lina, wielokrążek, hi-lift i dwa, drewniane podesty od rusztowania warszawskiego. I jakieś 4 godziny.
Awatar użytkownika
Muminek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 111
Rejestracja: 21 września 2012, 20:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Muminek »

Polecam wypożyczyć wózek schodowy (mnie kosztował 20zł) i 2 osoby bez specjalnego spinania się są wstanie przemieszczać to ustrojstwo po schodach.
Czy się stoi, czy się leży, strzał się należy.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: m2c »

U mnie wnosiliśmy (a właściwie wciągaliśmy) MLB 150D/10 na 3 piętro przy pomocy zwykłego wózka w 3 osoby. 10 minut i szafa stała w pokoju :P Pozdrawiam Panów z firmy Eurosejf i ponownie dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Mariusz Jurga »

Podepnę się pod temat.
Szukam szafy na broń, ale albo cenowo jest nieatrakcyjna(oczywiście dla mnie :) albo nie ma miejsca na krótkie egzemplarze. W końcu znalazłem, ale nie wiem czy to musi być polski producent czy może być inny (certyfikaty) Ten jest bodajże rumuński czy jakiś tam:
https://www.saffort.pl/brihard-hunter-p ... ga-sejf-s1
Może ma ktoś jakieś zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
Pabcio
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 117
Rejestracja: 25 lipca 2017, 12:47
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Pabcio »

Przecież ta szafa nie wychodzi wcale taniej od innych polskich. Troszeczkę przeglądałem szafy i najlepiej wypada Konsmetal jeśli chodzi o konstrukcję (najbardziej przyjazna, najgłębsza czyli 40 cm, półki na drzwiach, można zdemontować niemal wszystko w środku, łącznie z drzwiami i skarbczykiem) i cenowo też nieźle.

EDYTA: Żeby nie było, że zachwalam jednego producenta to jeśli chcesz taniej to raczej Novcan wygrywa.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2017, 16:57 przez Pabcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: RE: Re: Szafa S1

Post autor: Mariusz Jurga »

Pabcio pisze:Przecież ta szafa nie wychodzi wcale taniej od innych polskich. Troszeczkę przeglądałem szafy i najlepiej wypada Konsmetal jeśli chodzi o konstrukcję (najbardziej przyjazna, najgłębsza czyli 40 cm, półki na drzwiach, można zdemontować niemal wszystko w środku, łącznie z drzwiami i skarbczykiem) i cenowo też nieźle.

EDYTA: Żeby nie było, że zachwalam jednego producenta to jeśli chcesz taniej to raczej Novcan wygrywa.
Podasz jakieś konkrety np. Linka?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
LARPAK
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7505
Rejestracja: 05 grudnia 2011, 16:26
Tematy: 63
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: LARPAK »

Po co Ci link?
Wpisujesz w google "szafa S1 Novcan" i znajdziesz to czego potrzebujesz.

Jak dla mnie osoby, które rejestrują się dopiero co i wrzucające od razu linki do super sklepów/produktów, które można kupić w sklepie, do którego link się wrzuca nie sprawiają wrażenia wiarygodnych. Dlatego też na wielu forach regulamin lub silnik forum nie pozwalają wrzucać linków świeżym użytkownikom, aby nie dochodziło do robienia sobie reklamy.
Awatar użytkownika
Mariusz Jurga
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 22
Rejestracja: 28 grudnia 2017, 18:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Szafa S1

Post autor: Mariusz Jurga »

Wiesz przeglądam forum szukając info na temat szaf S1 i wielu wkleja linki z konkretnymi ofertami jakie wpałdły im w przysłowiowe oko. Chyba jednak miałeś strasznie kiepski dzień lub masz takie PRL-owske poczucie wyższości. Szkoda
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”