Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Rusznikarze - Warszawa

Moderator: Moderatorzy WBP

KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Rusznikarze - Warszawa

Postautor: KG92RS » 2019-04-10, 20:29

Pan Boleslaw pisze:Przepraszales że "wpuściłeś mnie na minę" ale dalej polecasz...

Odradzam korzystanie z usług tego Pana.

Nie zauważyłeś, że post, który komentujesz jest wcześniejszy, niż Twoja informacja o problemach.
Od tego czasu NIE POLECAM już Pana Jerzego - mimo tego, iż sam z nim kłopotów nie miałem.

Pan Boleslaw

Postautor: Pan Boleslaw » 2019-04-11, 01:34

Fakt, mój błąd, nie sprawdziłem dokładnie.

Przepraszam za pomówienie.

Na moje usprawiedliwienie powiem tylko że różnica czasowa wyniosła raptem jedną dobę, jakoś zdawało mi się, że ta moja sytuacja wcześniej była, może wypieram z pamięci złe wspomnienia :-)

Sorry jeszcze raz.

Awatar użytkownika
peter79

Postautor: peter79 » 2019-05-16, 13:57

Top Gun - ja dla odmiany nie polacam.

Moja urzekająca historia:
Ponad miesiąc temu karabinek kilka zrobił mi dubleta za jednym pociągnieciem spustu. A że strzelnica w Rembertowie to do Top Gunu blisko więc z marszu podjechałem. Mówię jaki jest problem. Plus poprosiłem o ocenę stanu lufy rozeznanie się jak by to było z jej wymianą. Mam teraz 10,5 ale mam fantazję wymienić na 14,5. Karabinek SiG 516 - tłok więc wymiana lufy może nie być taka prosta i oczywista.

Ok. Usterkę sprawdzą. Wymiana lufy to pewnie muszą sprowadzić oryginalną SiGa ale się zorientują i dadzą znać. Akurat na nieco ponad tydzień wyjeżdżałem więc spoko, może u nich poleżeć.
Telefon, karabinek do odbioru. Wróciłem do Wawy. Jadę do Top Gun. Nie wiedzą czemu wali dublety. Ale 100pln skasowali. Uj wie za co. Lufy nikt nie ocenił. Zapomnieli. To akurat zrobili od ręki. O wymianie lufy zapomnieli. Ale już pan zaraz sprawdzi i na maila mi wyślę. Nie muszę mówić że minął ponad miesiąc i cisza w temacie. Za to później w ciągu jednego dnia dogadałem się mailowo w GunsHelp z Krakowa że mi to lufę wymienią. Z odbiorem i dowozem do Warszawy i bez zużywania promesy. Sami się starą lufą zajmą.
Minął ponad miesiąc. Taką mam robotę wyjazdową. Dziś pierwszy raz po odebraniu karabinka z Top Gun pojechałem na strzelnicę. Przerwa długa była więc radośnie wywaliłem w niecałą godziną 10 magazynków :) Ale problem powrócił. Trzy razy chyba dublety, a raz nawet triplet. Internet. W końcu dzięki niemu każdy może być specjalistą w każdej dziedzinie. I net mówi to co pewnie jest najbardziej oczywiste. Wyrobiona sprężynka pod przerywaczem albo zęby na linii przerywacz-kurek. Przebieg karabinka dochodzi do 8k więc nie byłoby to dziwne. Tylko urwa ja rusznikarzem nie jestem. Nie mogli specjaliści dla spokoju wymienić chociaż tej sprężynki za 5zł i skasować mnie na kolejne 50zł? Czy wszystkich trzech podejrzanych części? Ja tak sobie myślę że nikt nawet do tego mojego karabinka nie zajrzał. Sprężynkę zamówiłem i sam sobie wymienię. A po dokładnym obejrzeniu podejrzewam że powodem jest to że pin trzymający kurek coś luźno lata. I to też sam sobie wymienię.

A tak już tytułem post scriptum kupiłem też ich środek do czyszczenia. Ja prdl jak to śmierdzi. Mnie odrzuca, a co dopiero żona by powiedziała jak jej śmierdzi chemia od ProTech :)

cezarycezary

Postautor: cezarycezary » 2019-05-16, 18:14

peter czytając Twoj post nasuwa mi sie tylko jedno skojarzenie, miej pretensje tylko do siebie, kilka razy korzystałem z usług TOP GUN i nie mogę nic złego powiedzieć zrobili zawsze to co im zleciłem, jedyne co to może są tylko drodzy, teraz uwaga ,, to co im zleciłem,, czyli otrzymywałem papierek ,, potwierdzenie przyjecia do serwisu,, a w nim jest rubryczka ,,cel przyjęcia,, i zawsze pilnowałem tego by kolo przy kompie przy stole recepcyjnym wpisywał dokładnie taka usługę jaka zlecałem. Potem nigdy nie było problemów że czegoś nie zrobiono o czymś zapomniano itp itd, bo nawet nie wiem kto zajmował sie moim strzeladłem i do kogo trafił. Jeśli tego nie dopilnowałes w zleceniu masz likwidacja dubletow a reszta na ,,gembę,, to mniej pretensje do siebie, ja już dawno nauczyłem sie by wszystko brać na papier, pozdrawiam

Awatar użytkownika
peter79

Postautor: peter79 » 2019-05-16, 18:22

Wiesz, ja miałem nadzieję że oddaję w ręce profesjonalistów. Dopiero później doczytałem, doszedłem co jest najbardziej prawdopodobną przyczyną. Jak idę do lekarza to nie mówię żeby mi zrobił operację na kręgosłupie tylko że mnie plery napierd. i żeby coś z tym zrobił.

cezarycezary

Postautor: cezarycezary » 2019-05-16, 18:30

peter no masz racje ale właśnie odkad mam ,,pukawki,, to sie nauczyłem że nic na ,,gembe,, wszystko na papier a z rusznikarzami jak widać tym bardziej, potem zawsze masz podkładkę że zleciłes a nie zrobili wiec nie musisz placic za friko.

Awatar użytkownika
Ultra3000

Postautor: Ultra3000 » 2019-05-16, 18:47

Widzę że znaleźć dobrego rusznikarza to jak znaleźć ogarniętego mechanika samochodowego czy lekarza ..
Z pustego to i Salomon nie strzeli...

chief-moonshine

Postautor: chief-moonshine » 2019-05-16, 23:07

Nawet trudniej, bo rynek mniejszy a co za tym idzie też i wybór. Co do Top Guna to muszę zgodzić się z opinią obu kolegów - są świetni w wykonywaniu nawet bardzo trudnych napraw, o ile dokładnie wiesz czego chcesz. Natomiast diagnostyka i drobiazgi nie są ich mocną stroną. Zawdzięczam im zreanimowanie paru moich strzeladeł które były w stanie niemal agonalnym, ale przez lata mojego korzystania z ich usług nazbierało im się też kilka wpadek - na szczęście drobnych. Mi osobiście ten model raczej pasuje, bo drobne rzeczy przy broni staram się robić sam, a do diagnostyki najczęściej wystarcza youtube i fora u hamburgerów. Rozumiem jednak irytację osób które za te pieniądze chciałyby mieć kompleksową usługę.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”