Zakupy na eGun.

Moderator: Moderatorzy WBP

tatu88
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2018, 08:49
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: tatu88 »

Kupiłem karabin na egun od Kingofthelight. Karabin przyszedł taki sam jak na zdjęciu, tyle,że zdekompletowany, bez ramki celownika
Awatar użytkownika
FranekDolas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 października 2011, 10:21
Tematy: 2
Lokalizacja: Straża
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: FranekDolas »

To uczciwy gość, napisz do niego a na pewno załatwi sprawę.
KKS PERKUN :) .38Spl ; 6,35x15,5 ;9x19 ; .22 LR ; 7,62x39 ; .22 SHORT ; 7,62x25 ; 12/76 ; 9x18 ; 6,5x55 SE ; 7,62x54R ; 7,65x17SR ; .223REM ; 5,56x45 ; 5,45x39 ; 8x57IS ; .45ACP
http://www.kksperkun.pl
plewy38
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 152
Rejestracja: 03 lipca 2017, 15:29
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: plewy38 »

Czy zauważyliście jakąś sezonowość cen broni? Czy w sezonie zimowym (kiedy zazwyczaj duża większość przechodzi na wiatrówki) spadają ceny kuli?, czy cały czas stabilne?
Awatar użytkownika
kubao
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 26
Rejestracja: 24 grudnia 2017, 13:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: kubao »

Czy ktoś się może orientuje ile czasu trwa poświadczenie ZP po stronie niemieckiej i czy jest to zależne od landu? Chodzi mi konkretnie o Hesję.

Pozdrawiam
Procjon
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2016, 14:16
Tematy: 6
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: Procjon »

W moim przypadku kilka dni (Meklemburgia- Pomorze Przednie).
.17, .22, .32, 9 mm, .223, 7,5x55, 12/76
franek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1787
Rejestracja: 20 maja 2007, 08:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: franek »

kubao pisze:Czy ktoś się może orientuje ile czasu trwa poświadczenie ZP po stronie niemieckiej i czy jest to zależne od landu? Chodzi mi konkretnie o Hesję. Pozdrawiam
Jest to zależne od konkretnego "powiatu" w zależności od tego co jeszcze mają na głowie i jakiego focha ma urzędnik.
Mój rekord to 5 tygodni ... bo się polskie UZP nie podobało ... ale to Saksonia ... oni tam tworzą miejsca pracy dla swoich tłumaczy przysięgłych ...
remington 44, rogers & spencer 44, Hawken .45, jednorurka 12ga i parę nitro
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: Wilek1 »

Maniachum = kilka dni...

a ile u Was trwala przesylka z DE (konkretnie interesuje mnie Bawaria) do PL ?
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: Wilek1 »

Rimski pisze:Czy jest możliwość zakupu broni na egun i samodzielnego jej przywiezienia do Polski?
Oczywiście, zakładam, że kupuję, wysyłam podbitą UPZ do sprzedawcy, on na podstawie UPZ robi ZP. Przyjeżdżam, płacę (ewentualnie mogę zapłacić wcześniej przelewem), dostaję broń i kwity - wracam do Polski...
Zadziała to tak?
teoretycznie wydawaloby sie ze niby tak - bo masz zgode na przywóz + wywóz + pozwolenie w PL... ale jednak NIE.

ALE w praktyce sklep niemiecki odmowil mi - powiedzial ze oni nie wydają do reki osobom bez niemieckiego pozwolenia i w gre wchodzi tylko wysylka - powiedzieli ze na terenie Niemiec moze posiadac tylko osoba z ich pozwoleniem (nie licząc przypadkow z juz zarejestrowanymi sztukami i kartą europejską to zupelnie co innego).
andyzet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 20:37
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: andyzet »

Znacie może jakieś programy do licytacji na egunie. Z obserwacji aukcji wynika ,że tego używają. Tak jak Snajper aukcyjny na Allegro
andyzet
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 3
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 20:37
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: andyzet »

Może czyta te posty bartek75 z egun. Proszę o kontakt
Awatar użytkownika
Shooter7
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1847
Rejestracja: 20 września 2015, 09:48
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: Shooter7 »

andyzet pisze:Znacie może jakieś programy do licytacji na egunie. Z obserwacji aukcji wynika ,że tego używają. Tak jak Snajper aukcyjny na Allegro

Ja w kazdym razie nie zawuwazylem aby ludzie tam z programami licytowali. Chyba, ze ktos sobie taki program sam napisal. Reki za to oczywiscie nie dam ! :)

:wink:
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 537
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: KudrigY »

Kilka late temu działał B-O-M, ale teraz to nie wiem...

http://bom.sourceforge.net/hp/
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
Fizyk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 648
Rejestracja: 12 czerwca 2006, 21:21
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: Fizyk »

Jeszcze rok temu działał, a kilka miesięcy temu przestał, przynajmmniej u mnie. Coś się zmieniło w egunie i chyba wersja, która wtedy była ostatnia nie obsługiwała go po zmianie. Może teraz to już zaktualizowali, ale nie wiem, od kilku miesięcy nie licytowałem nic.
HotDoc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 233
Rejestracja: 12 stycznia 2017, 10:46
Tematy: 9
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: HotDoc »

andyzet pisze:Znacie może jakieś programy do licytacji na egunie. Z obserwacji aukcji wynika ,że tego używają. Tak jak Snajper aukcyjny na Allegro
A po co ci to? Wystarczy wpisać raz maksymalną cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić i od tego momentu egun automatycznie będzie licytował za ciebie - jeśli ktoś cię przebije to system samoczynnie przebije tę ofertę o minimalną kwotę i będzie tak robił do wysokości twojego limitu. Za każdym razem dostajesz informacje emailem. Wystarczy trzymać kciuki, żeby cena nie przekroczyła twojego limitu :)
HotDoc
---
9x19 mm | .45 ACP | 12G | .22LR | .308 Win | .38 Special | .223 | 6.5 Creedmoor | 6.5x47 Lapua | 6.5x55 SE
boromistrz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 160
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 22:03
Tematy: 16
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Zakupy na eGun.

Post autor: boromistrz »

Wilek1 pisze:
Rimski pisze:Czy jest możliwość zakupu broni na egun i samodzielnego jej przywiezienia do Polski?
Oczywiście, zakładam, że kupuję, wysyłam podbitą UPZ do sprzedawcy, on na podstawie UPZ robi ZP. Przyjeżdżam, płacę (ewentualnie mogę zapłacić wcześniej przelewem), dostaję broń i kwity - wracam do Polski...
Zadziała to tak?
teoretycznie wydawaloby sie ze niby tak - bo masz zgode na przywóz + wywóz + pozwolenie w PL... ale jednak NIE.

ALE w praktyce sklep niemiecki odmowil mi - powiedzial ze oni nie wydają do reki osobom bez niemieckiego pozwolenia i w gre wchodzi tylko wysylka - powiedzieli ze na terenie Niemiec moze posiadac tylko osoba z ich pozwoleniem (nie licząc przypadkow z juz zarejestrowanymi sztukami i kartą europejską to zupelnie co innego).
A jak by wyglądała sprawa żeby sklep przekazał broń na granicy z wszystkimi kwitami czyli ze zgodą wywozową, nasze uzp, faktura no i broń? Może WPA robić jakiś problem bo jest coś niezgodne z ustawą?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”