Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sig Sauer P226 LDC 9x19

Moderator: Moderatorzy WBP

Baklazan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sig Sauer P226 LDC 9x19

Postautor: Baklazan » 2019-06-09, 13:33

Dla czego masa tego pistoletu (1230g) jest tak duża? Domyslam się , że wzrost masy w stosunku do zwykłego P226 jest zabiegiem celowym.

Intruder68
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Intruder68 » 2019-08-07, 18:15

Tro||sky pisze:okej.

ldc juz u mnie. Ale chciałbym ograć jeszcze z 1 cm rękojesci i widziałem ze są okładziny tworzace lejek bo chyba nie mam mozliwosci zakontowania aluminiowego w tym modelu.
Czy ktos ma takie okładziny i moze napisac jak sie spisuja ?

Cześć, jestem od niedawna posiadaczem LDC II i też chcę zmniejszyć obwód rękojeści. Możesz mi napisać czy Ci się udało i jakie kupiłeś okładziny?

Awatar użytkownika
Tro||sky
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Tro||sky » 2019-08-14, 11:41

Intruder68 pisze:

ldc juz u mnie. Ale chciałbym ograć jeszcze z 1 cm rękojesci i widziałem ze są okładziny tworzace lejek bo chyba nie mam mozliwosci zakontowania aluminiowego w tym modelu.

Cześć, jestem od niedawna posiadaczem LDC II i też chcę zmniejszyć obwód rękojeści. Możesz mi napisać czy Ci się udało i jakie kupiłeś okładziny?

nic z tym nie zrobiłem :)

Awatar użytkownika
Hornetos
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Hornetos » 2019-08-14, 12:58

Jeżeli dobrze kojarzę to nie tak dawno spotkaliśmy się na strzelnicy pod Brzegiem i pogadaliśmy trochę o Jeep'ach :) Szkoda, że nie wiedziałem o LDC bo mam takiego z założonymi okładzinami od TacOpsa to byś sobie popróbował. Generalnie są nieco szersze od standardowych (tych bez śrubek - chyba E2) i mają "minilejek". Standardowe magazynki "17" wkłada się trochę niewygodnie - ale z "20" chwyt, obsługa i ergonomia świetne. Aczkolwiek mam dłonie nieco większe niż średnia - dla małych rączek może być niewygodnie ;)

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”