Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sig Sauer P226 LDC 9x19

Moderator: Moderatorzy WBP

Baklazan
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sig Sauer P226 LDC 9x19

Postautor: Baklazan » 2019-06-09, 13:33

Dla czego masa tego pistoletu (1230g) jest tak duża? Domyslam się , że wzrost masy w stosunku do zwykłego P226 jest zabiegiem celowym.

Intruder68
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Intruder68 » 2019-08-07, 18:15

Tro||sky pisze:okej.

ldc juz u mnie. Ale chciałbym ograć jeszcze z 1 cm rękojesci i widziałem ze są okładziny tworzace lejek bo chyba nie mam mozliwosci zakontowania aluminiowego w tym modelu.
Czy ktos ma takie okładziny i moze napisac jak sie spisuja ?

Cześć, jestem od niedawna posiadaczem LDC II i też chcę zmniejszyć obwód rękojeści. Możesz mi napisać czy Ci się udało i jakie kupiłeś okładziny?

Awatar użytkownika
Tro||sky
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Tro||sky » 2019-08-14, 11:41

Intruder68 pisze:

ldc juz u mnie. Ale chciałbym ograć jeszcze z 1 cm rękojesci i widziałem ze są okładziny tworzace lejek bo chyba nie mam mozliwosci zakontowania aluminiowego w tym modelu.

Cześć, jestem od niedawna posiadaczem LDC II i też chcę zmniejszyć obwód rękojeści. Możesz mi napisać czy Ci się udało i jakie kupiłeś okładziny?

nic z tym nie zrobiłem :)

Awatar użytkownika
Hornetos

Postautor: Hornetos » 2019-08-14, 12:58

Jeżeli dobrze kojarzę to nie tak dawno spotkaliśmy się na strzelnicy pod Brzegiem i pogadaliśmy trochę o Jeep'ach :) Szkoda, że nie wiedziałem o LDC bo mam takiego z założonymi okładzinami od TacOpsa to byś sobie popróbował. Generalnie są nieco szersze od standardowych (tych bez śrubek - chyba E2) i mają "minilejek". Standardowe magazynki "17" wkłada się trochę niewygodnie - ale z "20" chwyt, obsługa i ergonomia świetne. Aczkolwiek mam dłonie nieco większe niż średnia - dla małych rączek może być niewygodnie ;)

Konrad 1973
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Postautor: Konrad 1973 » 2019-08-25, 12:38

Witam wszystkich użytkowników forum. Temat stary ale może czas go odświeżyć. Kabura do Sig sauer p226 LDC. Czy któryś z użytkowników przymierzał pistolet do kabury DAA prd pro II ? Czy ciągle trzeba zamawiać kaburę w którejś z piekarni czy może jest coś gotowego?
Jest oczywiste One Piece od IMI ale kabura urodą nie powala...
Ktoś coś???

Awatar użytkownika
Blind.One

Postautor: Blind.One » 2019-08-27, 10:42

Akurat nie szukałem takiej kabury, ale wiem, że z wieszakami jest problem. Z Ghosta dostępny jest tylko super ghost (ten bez podtrzymującej broń podstawki).

LDC jest szerszy przy lufie niż normalny 226 więc trzeba przymierzyć. Chyba trzeba szukać kabury stricte dla 226.
Blind.One et consortes

Awatar użytkownika
arturo111

Postautor: arturo111 » 2019-08-27, 11:15

Ja używam kaburę DAA PRD PRO II do mego 226 x5 supermatch - napisz skąd jesteś , może uda się zorganizować przymiarkę do Twego LDC .
Strzelam dobrze , tylko nie trafiam :)
KS Garda

Awatar użytkownika
Tro||sky

Postautor: Tro||sky » 2019-10-31, 10:48

Hornetos pisze:

Jeżeli dobrze kojarzę to nie tak dawno spotkaliśmy się na strzelnicy pod Brzegiem i pogadaliśmy trochę o Jeep'ach :) Szkoda, że nie wiedziałem o LDC bo mam takiego z założonymi okładzinami od TacOpsa to byś sobie popróbował. Generalnie są nieco szersze od standardowych (tych bez śrubek - chyba E2) i mają "minilejek". Standardowe magazynki "17" wkłada się trochę niewygodnie - ale z "20" chwyt, obsługa i ergonomia świetne. Aczkolwiek mam dłonie nieco większe niż średnia - dla małych rączek może być niewygodnie ;)

koniecznie musimy sie ustawic w takim razie na kolejny raz. Moje dłonie tez do małych nie nalezą :D

gniwko

Postautor: gniwko » 2019-11-14, 18:39

Czy ktoś z 3City ma w posiadaniu sig p226 ldc lub ldc 2?
Chciałbym się ustawić na spotkanie po nowym roku.

Jakies piekarnie maja juz formy pod niego?
Ktoś porównywal p226 ldc z innymi tego typu modelami na rynku? Sh 2, usp expert, 92x itp

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”