Budżetowy PCC - kel-tec Sub2000 vs Hi-point 995ts

Moderator: Moderatorzy WBP

Finalmax90
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 28 sierpnia 2021, 10:37
Tematy: 9
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Budżetowy PCC - kel-tec Sub2000 vs Hi-point 995ts

Post autor: Finalmax90 »

Witam wszystkich

Zakupów ciąg dalszy - tym razem szukam budżetowego PCC - będzie krótko bo zastanawiam się między dwoma karabinkami jak w tytule czyli Kel-Tec Sub2000 i Hi-Point 995TS. W internecie, na obydwu zarówno wieszają psy jak i wychwalają pod niebiosa. Pytanie do użytkowników o zalety/wady poszczególnych karabinków, problemy jakie napotkaliście podczas używania, a może ich brak? Ogólne odczucia będą miłe widziane zwłaszcza o Hi-point, bo sub2000 jest bardziej popularny wśród strzelców.

Dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Hoplofob
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 835
Rejestracja: 01 lutego 2016, 21:23
Tematy: 13
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Budżetowy PCC - kel-tec Sub2000 vs Hi-point 995ts

Post autor: Hoplofob »

Hi-Point jest jak ruski zegarek: może być doskonały, ale może w ogóle nie strzelać. W USA nie ma z tym żadnego problemu, bo mają dożywotnią gwarancję i wadliwe sztuki wymieniają od ręki na nowe. Kel-Tec ma minimalnie lepszą kontrolę jakości.

Oba - na strzelnicy - bardzo podobne do siebie. Najważniejszą różnicą jest filozofia: Kel-Tec lepiej Ci się zmieści w plecaku. Hi-Point lepiej nadaje się pod optykę czy koli.

Mi strzelało się lepiej z Hi-Pointa. Jest bardziej klasyczny, cięższy, i bardziej - dla mnie - składny. No i nie mam potrzeby chowania do kieszeni złożonego w pół karabinka PCC.

Ale to moja opinia, Ty musisz wyrobić sobie własną :516:
Nie obawiam się idiotów głoszących oczywiste prorosyjskie bzdury, boję się tych, którzy pracują dla kacapów ukrywając swoje prorosyjskie poglądy
Józef Piłsudski
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”