FB Beryl M22

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: Spitfire24 »

Ja testowałem tego Wichestera na S&W MP15-22 na którym nic się nie cieło, a ten się ciął. Więc jest to raczej słaba amunicja.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

Leśny Dziadek pisze:No kurczę ja też narzekać nie mogę, raz na dwadzieściadwatysiące może się taki uraz zdarzyć, prócz tego pazurka zero zacięć czy awarii. Nie łyka tylko winchestera z dziurką, resztę trawi
Ile teraz ma przebiegu ten model M22? Jestem ciekawy, jak wygląda. Bo idziesz na rekord ;-)
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: Leśny Dziadek »

Ha! Sądzę, że odłączyłem się od peletonu daleeeeko...
Dokładnej statystyki nie prowadzimy, lekko zaburza ją Schmeisser GSG 0.22 lr, ale lekko 50.000 w porywach do 55.000 na liczniku jest.
Jak wygląda? Obecnie leży u rusznikarza, z wywalonym po raz kolejny pazurem. Zamek lata jak łopata, luzy sakramenckie, to coś z plastiku wokół komory nabojowej powygryzane przez łuski, które klinują się na wylocie.

Ostatnie10.000 to polska amunicja z lat 80tych, średnio jeden na paczkę detonuje odrywając denko, więc w du. dostał mocno.

Lufa jednak bez zarzutu, a rusznikarz pracuje nad wzmocnionym pazurem, jak tylko go dobiorę, zrobię dokładną dokumentację foto i zamieszczę w wątku.
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

Moim zdaniem, to powinieneś się skontaktować z producentem, żeby Ci to wymienili za nowy. A oni niech sobie Twój wstawią za szybkę z napisem - wystrzelono 50 tys. nabojów. Przecież lepszej reklamy nie będą mieli! Podejrzewam, że wystrzeliłeś z niego więcej, niż wszyscy inni użytkownicy Beryla M22 r a z e m wzięci! ;-)
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1682
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: Snipper_is »

Panowie
A jak sprawa z dodatkowymi magazynkami. Wie ktoś gdzie je nabyć.
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

Snipper_is pisze:A jak sprawa z dodatkowymi magazynkami. Wie ktoś gdzie je nabyć.
Od ręki przecież kupujesz w Fabryce Broni. Oni niedawno otworzyli sklep internetowy, tak XXI wiek zawitał do Radomia! Koszt magazynka - 81 zł.
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: Leśny Dziadek »

Dociągnę do setki - robi większe wrażenie - i się zgłoszę 8-)
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1682
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: Snipper_is »

A dziękuję.
Moja specyfika meldunkowa powodowała że z rozmów telefonicznych ze sklepami dostawałem odpowiedz że ,,nie da rady" A google nie pomagało
Ostatnio zmieniony 09 września 2017, 20:36 przez Snipper_is, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

Snipper_is pisze:A dziękuję. Moja specyfika meldunkowa powodowała że z rozmów telefonicznych ze sklepami dostawałem odpowiedz że ,,nie da rady" A google nie pomagało
Gdybyś nie dał rady, to daj znać. Za jakiś czas będę w Radomiu (tak do 3-4 tygodni), mogę Ci kupić i wysłać. Na razie w UE/EOG to jeszcze tylko kawałek plastiku ze sprężynką w środku.
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1682
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: Snipper_is »

Remov
Dziękuję . Właśnie zamówiłem i dokonałem przelewu. Co prawda dziś sobota to kaska zapewne wpłynie w poniedziałek.
Mam nadzieję że wszystko poleci gładko i żona odbierze.
Jak nie będzie odzewu to się zgłoszę.
Pozdrawiam Snipper
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

Leśny Dziadek pisze:Dociągnę do setki - robi większe wrażenie - i się zgłoszę 8-)
Jestem ciekawy, czy wytrzyma. Zastanawiam się, jaka jest projektowana żywotność takiego karabinka do sportowej amunicji bocznego zapłonu. Muszę przy okazji sprawdzić, ale nie sądzę, aby było to 50 tys. strzałów. Amunicja silnie brudzi lufę, ale jest miękka i wolna, więc niby zapas jest.
Awatar użytkownika
PMB
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 583
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 23:36
Tematy: 43
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: PMB »

REMOV pisze: w Fabryce Broni. Oni niedawno otworzyli sklep internetowy
Opis magazynka w sklepie internetowym brzmi : "Wytrzymały magazynek polimerowy do amunicji kal. LR.22 o pojemności 30 nabojów" [ podkreślenie i pogrubienie moje ] ale na załączonym zdjęciu ilość załadowanych naboi na "skali" przy suwaku kończy się na 20 szt.
Magazynki które kupiłem razem z karabinkiem parę lat temu miały pojemność 20 naboi.
Czy te które teraz są w ofercie sklepu internetowego FB mają faktycznie zwiększona pojemność a tylko zdjęcie pokazuje taki ze "starym poziomem załadowania" czy opis, iż jest to magazynek o pojemności 30 naboi podkolorowuje rzeczywistość ?
Jest już jakiś szczęśliwy właściciel tych 30-nabojowych magazynków?
Весло с ПСО-1
中国85式7.62毫米半自动狙击步枪
Awatar użytkownika
REMOV
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 1533
Rejestracja: 04 czerwca 2007, 18:10
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk/Małopolska
Grupa: Zbanowany
Kontakt:

Re: FB Beryl M22

Post autor: REMOV »

PMB pisze:Czy te które teraz są w ofercie sklepu internetowego FB mają faktycznie zwiększona pojemność a tylko zdjęcie pokazuje taki ze "starym poziomem załadowania" czy opis, iż jest to magazynek o pojemności 30 naboi podkolorowuje rzeczywistość ?
Ktoś najwyraźniej zapomniał zmienić opis. Magazynek mieści 20 sztuk amunicji.
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1682
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: Snipper_is »

Panowie
Robił ktoś już zakupy w FB w tym internetowym sklepie? Tydzień temu przelałem kasę i wysłałem maila co kupiłem.Ale może coś nie dopowiedziałem i sprawa utknęła w miejscu. Albo wysłałem o 10 groszy za dużo i jest zgryz :) Do dziś nie ma odpowiedzi ani magazynków. Nie mam ciśnienia bo magi potrzebne dopiero w grudniu ale nie wiem co sie dzieje. NA stronie są numery telefonów ale nie chcę zawracać gitary w nie odpowiednim dziale. Ma ktoś doświadczenie i bezpośredni numer do działu sklepu internetowego?
Pozdrawiam Snipper
Ostatnio zmieniony 15 września 2017, 16:53 przez Snipper_is, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
juby
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 415
Rejestracja: 23 sierpnia 2006, 22:07
Tematy: 0
Lokalizacja: łomianki opodal wawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: FB Beryl M22

Post autor: juby »

Sklep Fabryki Broni działa rewelacyjnie, pod warunkiem że się w nim nie robi zakupów. Nie dość że ceny mają z kosmosu to i kontakt i podejście do klienta jest co najmniej takie sobie i na zasadzie "czego chciał, nie widzi że się tu handluje". Pytania albo spuszczają na drzewo albo zostają bez odpowiedzi, ogólnie spadologia i podejście z łaski.
Ja sobie odpuszczę, kupię sobie Waltera lub Colta nie Beryla.
sharp innova 1210 4.5mm (we dzewnie) + doe 3-9x40 68" 36lb Samick Polaris
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”