Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
Walkiria 3006
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Walkiria 3006 »

Ja chciałem kupić p-83 w multi gunie z Wrocławia. W sumie zamówiłem jeszcze rewolwer i amunicję. Wszystko z dowozem. Przesłałem dokumenty i umówiłem się na odbiór. W dniu odbioru cisza, dopiero na następny dzień zadzwoniłem i usłyszałem, że wyjaśnią sprawę. Zabawek nie kupiłem, zobaczyłem je w sprzedaży na popularnym portalu. Ponieważ się nie sprzedały po miesiącu telefon czy jestem zainteresowany. Od takiego dostawcy nie chcę. Mam nadzieję, że moje dane z promesy nie zostaną niewłaściwe wykorzystane.

tomek5
Zarejestrowany użytkownik

Post autor: tomek5 »

Mogę polecić sklep Siwiaszczyk z Łodzi. Obsługa błyskawiczną i niezwykle pomocna. Prezentacja broni na życzenie bez wciskania, wysłuchanie potrzeb i naprawdę błyskawiczne wypełnienie papierów. Na plus ładna foliowa okładka na książeczkę i dwa ksero faktury zakupu do dokumentacji)))
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2020, 23:04 przez tomek5, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Abad

Post autor: Abad »

Ja z kolei pochwalę konkurencję z Łodzi czyli sklep Kwatermistrz. Zamówiłem szafę na broń - ponieważ nie mogłem jej odebrać w standardowych godzinach pracy sklepu właściciel otworzył go specjalnie dla mnie wcześniej. Chyba już wiem gdzie pójdę na następne zakupy ;) .
Walther CG90 Walther CP2 Anschutz LG Match 380 Diana 36

Awatar użytkownika
jasi3k

Post autor: jasi3k »

Podepnę się pod pochwały dla sklepu, którego właściwa nazwa brzmi SIWIASZCZYK. Państwo potrafią odpisać na mail o 22 (z moich doświadczeń MU nie odpisuje w ogóle, a Skawiński dopiero po trzecim telefonie). Zakupy przez internet załatwia się tam szybko i bezproblemowo- jak na stronie mają napisane że towar jest, to faktycznie jest on na stanie i wyślą go od razu po wpłacie pieniędzy.
Waszym zadaniem nie jest umierać za swoją Ojczyznę, ale zrobić wszystko by wróg zdechł za swoją...

KG92RS

Post autor: KG92RS »

Trochę zaległych opinii:
1. Olimp-Arms - po raz kolejny -> rewelacja. Wszystko wzorowo: stan broni, komunikacja, odbiór.
2. Stef-Mar - po raz pierwszy. Sama amunicja. Jestem pod wrażeniem organizacji. Było zabawnie: "Biały bus na parkingu.". Dojeżdżam na miejsce: cały parking białych busów... Dzwonię - i okazało się, że stoję dokładnie tuż za tym poszukiwanym... Tropiciela to już chyba ze mnie nie będzie, hehe :)

Wiedzmin

Post autor: Wiedzmin »

Znowu Skawiński:
Na plus dalej asortyment i uczciwe ceny. Jeśli czegoś nie mają, to warto zadzwonić i popytać, potrafią sprowadzić.
Na minus jeszcze nigdy nie wystawili mi faktury bez błędu - zawsze coś pokiełbaszone jest i powinni na to bardziej uważać. :roll:

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”