Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
galka90
Zarejestrowany użytkownik

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: galka90 »

Przyznaj się co zamawiałeś w pięknym mieście Słupsk pewnie howe:) raj dla myśliwych odwiedzam, chociaż broni tam jeszcze nie kupowałem. Raz byłem tylko po olej do broni, a obejrzałem cały magazyn broni, przymierzyłem się do wszystkiego co mi się spodobało, a do tego gadałem o wszystkim i o niczym. Miła obsługa, fajna atmosfera ludzie otwarci i do tego importują broń z eguna;)

Awatar użytkownika
Cezary73

Post autor: Cezary73 »

Jak ktoś jest z Warszawy i okolic - polecę sklep Magazyn Uzbrojenia - w niewielkiej odległości od strzelnicy i klubu ZKS. Fachowa obsługa, najlepsze ceny na amunicje. Duży wybór akcesorii strzeleckich :502:

skodafelicia
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: skodafelicia »

Magazyn Uzbrojenia w "okrąglaku" jak najbardziej w porządku. Obsługa na wysokim poziomie. Towaru sporo.

m2c

Post autor: m2c »

Czy może ktoś poinformować Cenzin że zombie już zniknęły z ulic i ciała zostały uprzątnięte? Może już czas wrócić do pracy? ;)
CZ P09, AKM Jack, Savage Recon, Mossberg Maverick, Mossberg 930 JM, S&W 17-4 .22lr, Bul 1911 CG .45, Tikka T3X Varmint .223, Fabarm STF12 11", Husqvarna Dubbelbössa 12/65, Pietta S. A. 1873 .45 Colt, Winchester 1873 .357

ChrisCO2

Post autor: ChrisCO2 »

Dobre :mad:
Ale podobno wciąż rozminowują podejście do i teren sklepu. Gdzieś zgubili mapę pola minowego i dziabią ostrożnie bagnetem... Info z pierwszej ręki 😊
Do usłyszenia!
ChrisCO2

Awatar użytkownika
Wedymin

Post autor: Wedymin »

Ba... oni nawet na maile nie odpowiadają... widać albo dobrze zaopatrzeni w walutę, albo w dobra doczesne, handlować nie mają potrzeby...
"A gun by itself is worthless if you don’t know how to use it." Frank Castle

Awatar użytkownika
montrala
Moderator
Moderator

Post autor: montrala »

m2c pisze:
24 czerwca 2020, 12:13
Może już czas wrócić do pracy? ;)
Cenzin pracuje. Z tego co się dowiedziałem każdy koncesjonowany sklep może obecnie u nich kupować towar.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.

KG92RS

Post autor: KG92RS »

montrala pisze:
25 czerwca 2020, 09:58
Cenzin pracuje (...) każdy koncesjonowany sklep
Tyle, że tu chodziło o ten ich sklepik na dole, dla niekoncesjonowanych...

Awatar użytkownika
montrala
Moderator
Moderator

Post autor: montrala »

Nie wiem czy ten sklepik w ogóle wróci. To kwestia nowej strategii biznesowej Cenzinu, a nie wirusa.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.

m2c

Post autor: m2c »

Sklepik był przydatny (pomijając Panią która odbierała telefon) ale bardziej mi zależy na dostawie Kelteca ;)
CZ P09, AKM Jack, Savage Recon, Mossberg Maverick, Mossberg 930 JM, S&W 17-4 .22lr, Bul 1911 CG .45, Tikka T3X Varmint .223, Fabarm STF12 11", Husqvarna Dubbelbössa 12/65, Pietta S. A. 1873 .45 Colt, Winchester 1873 .357

Awatar użytkownika
strk

Post autor: strk »

galka90 pisze:
12 czerwca 2020, 23:09
Przyznaj się co zamawiałeś w pięknym mieście Słupsk pewnie howe:) raj dla myśliwych odwiedzam, chociaż broni tam jeszcze nie kupowałem. Raz byłem tylko po olej do broni, a obejrzałem cały magazyn broni, przymierzyłem się do wszystkiego co mi się spodobało, a do tego gadałem o wszystkim i o niczym. Miła obsługa, fajna atmosfera ludzie otwarci i do tego importują broń z eguna;)
Zadecydował stosunek jakości do ceny i kupiłem cezetę 527. :502:
PSSK-DB vice-president
LOK Certified Range Officer
Obrazek

Stare Maxisko

Post autor: Stare Maxisko »

Jakoś cisza o "Gunszop" z Bełchatowa, więc niech będę pierwszy. Polecam, polecam, polecam. Sklepik stosunkowo niedawno rozpoczął swoją działalność, ale wszystkie wizyty przebiegały miło i przyjemnie. Zawsze gdy poproszę, żeby sprzedawca coś mi pokazał, to bez marudzenia przynosi, opowie, podpowie i nigdy nie poprosił o pokazanie promes/książeczki czy coś. Asortyment jest nieduży, ale cytuję "wszystko możemy sprowadzić". Z cenami nie szaleją, kontakt mailowy/telefoniczny bez zarzutu. Jedyny minus, nie zrobili kawy. I nie ma ciasteczek. Czy właściciel Gunszop mnie słyszy? Koniecznie kawa i ciasteczka do oferty :wink: Zachęcam właścicieli broni i nie tylko z Bełchatowa i okolic do odwiedzin, myślę, że warto dać im szansę. Po amunicję będę jeździł tylko tam (bo mam blisko i po drodze na strzelnicę).
Nie chcę się kłócić, ale mam prawo mieć swoje zdanie!
I moim zdaniem, ty nie masz prawa mieć swojego zdania!

Awatar użytkownika
Pabcio

Post autor: Pabcio »

I sracza nie ma! Szczególnie jakby ruszyło po kawie! Byłem parę razy po amunicję. Obsługa OK, ceny normalne, ni to okazje, ale daleko od zdzierstwa. Przy większej ilości można liczyć na rabat. Ponadto mam blisko więc lubię tam jeździć. Jedyny minus, że trochę pusto w środku, ale widać powolny progres.

Awatar użytkownika
PANPADRE

Post autor: PANPADRE »

No nie, jak sklep nie podaje kawy, soków, ciastek, nie ma toalety i kącika rekreacyjnego, to z czym do ludzi. A jak ktoś z daleka przyjedzie, to gdzie weźmie odświeżający prysznic. W obecnych czasach jest to nie do przyjęcia.
Jestem uczulony na cebulę 8-)

LongTom

Post autor: LongTom »

Ja śpieszę pochwalić Stef-Mar.
Kupiłem od nich ammo z dowozem prawie pod drzwi.
Zakup nie duży, ale naboje w kalibrze 303 brit. chyba najtańsze w Polsce, dostępne dla klientów detalicznych.
Terminowo i dobrze.
Spotkaliśmy się na stacji benzynowej, więc można było kawę wypić, ciastko lub hot-doga przekąsić, a nawet skorzystać bezpłatnie z WC, jakby po kawie popędziło...
Same plusy
:516:
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”