Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3223
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: biper »

Ha właśnie to samo miałem napisać. Też dziś dostałem takiego maila. Plus dla Brownellsa za info.
Minus dla Holendrów ;) Zjedliby trochę tych swoich ciasteczek z nadzieniem "ziołowym" i wyluzowali :)
Ty zamawiałeś magazynki, ja przyrządy trytowe. Mam nadzieję, że mi się Europejska Agencja Atomistyki jeszcze tam nie dopierdzieli, bo to w końcu materiały radioaktywne :033:
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

A ode mnie ciepłe słowa o Colt Krotoszyn metodą obwoźną - po raz kolejny.
Choć termin karawany nieco się przedłużał, to ustalone wcześniej ilości i ceny pozostały bez zmian, wielki plus.
Jak zawsze konkret, pełen kontakt i terminowe spotkanie.
Polecam i pozdrawiam serdecznie! Na pewno wrócę.
Viridian
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 03 lipca 2018, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Viridian »

Też dostałem maila od Brownells, ale nie podzielam entuzjazmu kolegów. Nadgorliwość holenderskich celników to nie mój problem a fakt, że spowoduje ona niedotrzymanie i tak już kosmicznie długiego terminu realizacji świadczy o złym zaplanowaniu systemu dostaw. Paczki z Chin docierają szybciej.
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

no bez przesady...
najszybsza paczka z Chin dotarła do mnie w 4 dni, najwolniejsza w 3,5 miesiąca - przez naszych celników, ale czy to jest wina chińczyka czy "ze zaplanowanie systemu dostaw"!? Najlepiej to osobiście pojechać do producenta i nie obawiać się "kosmicznie długich terminów realizacji"... Trochę wyrozumiałości...
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3223
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: biper »

Bo z aliexprs itp. zazwyczaj omijają celników, a jak Ci wpadnie na kontrolę, to nie dość, że długo poczekasz, to Ci jeszcze dowalą cło i vat, i wtedy będziesz żale wylewał na forum.
A mi ostatnio to 2 paczki od majfrendów w ogóle nie doszły. Jedna zaginęła w transporcie, a drugą (całkiem sporą) zgubiła już nasza super-poczta.
Na szczęście pierwszą sprzedawca wysłał drugi raz - doszła, a za tą większą dostałem pełny zwrot kasy.
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Heilsberg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 21 grudnia 2016, 15:12
Tematy: 3
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Heilsberg »

Ten nasz Brownells to coś ściemnia. Zamówienie zrobiłem 31 października. Drugiego listopada dostało status "wysłane". Wczoraj dzwoniłem co słychać i się dowiedziałem, że idzie z pierwszym transportem ze Stanów i jest na cle. A dziś mail, że utknęło na lotnisku w Amsterdamie. Czyli co - 20 dni leciało samolotem? Nic mi w tych terminach nie pasuje.
WKS 10 Olsztyn
Awatar użytkownika
SpaceDog
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1421
Rejestracja: 25 września 2012, 17:17
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: SpaceDog »

Czasem w USA jest tak, że producent/dystrybutor wydaje od siebie paczkę np. przewoźnikowi i u niego (producenta) status jest że ,,wysłane"...
Ale... przewoźnik potrafi trzymać przesyłkę czasem po 2 a nawet 3 tygodnie bo nie udaje mu się zabookować wysyłki do Europy/Polski... :roll:
I finalnie przesyłka lotnicza zamiast powiedzmy wciągu tygodnia, potrafi iść miesiąc... (sprawdzone osobiście).
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: montrala »

Do tego duża przesyłka produktów objętych restrykcjami eksportowymi przechodzi jeszcze odprawę celną wychodzącą w USA, co też trwa. Wiem, bo ćwiczyłem temat.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
Awatar użytkownika
goose
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 37
Rejestracja: 09 stycznia 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: goose »

Bestgun Radex Ciechanów.
Skorzystałem z promocji na Scorpiona Evo3 S1.
Klimat sklepu myśliwski. Oferta broni raczej wąska, głównie CZ-tki.
Kontaktowałem się z nimi na "fejsbukowym messengerze" - szybko, konkretnie i bezproblemowo. Dla mnie to duży plus bo obsesyjnie wręcz nienawidzę rozmawiać przez telefon. Przed samym przyjazdem dzwoniłem żeby potwierdzić "fejsbukowe" ustalenia i trzeba było kilka razy próbować aby panowie odebrali telefon. Nic dziwnego jeśli obaj właśnie obsługują klientów to żaden z nich nie odbiera - rozumiem, normalka.
Możliwość negocjacji cen lub gratisów.
Panowie mili i do pogadania.
Otwarte w soboty 10:00 - 13:00. A to kolejny plus z punktu widzenia osoby pracującej na etacie.
Awatar użytkownika
PANPADRE
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 322
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 09:06
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: PANPADRE »

goose pisze:Kontaktowałem się z nimi na "fejsbukowym messengerze" - szybko, konkretnie i bezproblemowo. Dla mnie to duży plus bo obsesyjnie wręcz nienawidzę rozmawiać przez telefon.
ZADZIWIAJĄCE wręcz :651: Ja wprost uwielbiam rozmawiać z ludźmi przez telefon. Błyskawicznie można się zorientować, czy mamy do czynienia ze szczylem, gimbazą, cebulakiem czy też z osobą na odpowiednim poziomie. Sposób wypowiadania się, wysławiania się, dobór słów, akcent bardzo dużo mówi o człowieku. :-D
Awatar użytkownika
Dexter
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1947
Rejestracja: 11 lutego 2006, 18:00
Tematy: 8
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Dexter »

Pisownia i składnia też, zwykle wystarcza.
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

Kolejne zakupy kolejna opinia:

Polecam serdecznie sklep EL-COLT ze Stalowej Woli!
- bardzo dobry kontakt
- traktowanie klienta jak klienta, a nie intruza
- mimo mojego marudzenia i wątpliwości otrzymałem ostatecznie więcej niż oczekiwałem (czego kompletnie się nie spodziewałem) i to zarówno w kwestii samego towaru jak i obsługi

Na pewno tam chętnie wrócę, pozdrawiam i zachęcam innych do sprawdzenia osobiście :)
Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

Knieja w Krakowie - jak zawsze perfekcyjny sklep. Pomimo moich długich rozważań na temat karabinka, zawsze otrzymywałem pełną informację na moje niekończące się pytania (a może ten, a może taki, a jaka cena by była gdyby sprawdzić taki itd). Ostateczne zamówienie też super :) POLECAM z przysłowiową "ręką na sercu" :)

BUOS w Warszawie - pewien czas temu dramat, ale od jakiegoś czasu obserwuję mega zmianę. Nagle wszystko się da kupić, sprawdzić itd. Gdy przypomniałem się w sprawie niezrealizowanego zamówienia na przedłużkę magazynka do strzelby to nagle dostałem pomoc tzw. full wypas tj co mi będzie potrzebne wraz ze spisem linków po kolei co wrzucać do koszyka. Jak potrzebowałem dowiedzieć się o podajnik to również dostałem więcej niż kompletne info. Od tego czasu zrealizowałem jeszcze jedno czy dwa zamówienia na akcesoria i zadałem kilka pytań na które również uzyskałem pełna odpowiedź więc również mogę polecić jak najbardziej.

Gunshelp w Krakowie - niby nic mi nie zawinili, ale... zakup karabinka zacząłem od zainteresowania HK MR223A3 jak był w ogólnopolskiej promocji. Importer odesłał mnie do nich więc dzwonię z zapytaniem a słyszę kto panu takich rzeczy naopowiadał... przecież taka promocja jest niemożliwa?! Przecież sklepy nic na tym nie zarobią, a w ogóle to tych HK ma nie być w Polsce do końca roku". Gość pyta kto mi takich bzdur naopowiadał, a ja że odesłał mnie do nich właśnie importer czyli Cenrex ;laughing: Za chwilę, że "kolega mu macha, że jednak wie coś o tej promocji"... Serio? Ogólnie miałem zadzwonić za kilka dni jak się dowiedzą. Nie dowiedzieli się więc zadzwoniłem jeszcze raz za kilka dni i znowu dobry tekst bo "wie pan co... ja tu się w ogóle nie orientuję, ale jak pan zostawi numer to zadzwoni do pana ktoś kto coś wie na ten temat". I tak czekam do dziś. Tzn w sumie nie czekam bo kupiłem w Knieji karabinek DD. Dla mnie po prostu olewka i kompletny brak zorientowania, a przecież nie chciałem kupić tam karabinka za kilka złotych...
r9999
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 73
Rejestracja: 16 kwietnia 2014, 13:47
Tematy: 2
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: r9999 »

Po raz kolejny (który to już?) polecam Vismag z Lublina. Sprawy załatwia się tak szybko, bezproblemowo i najczęściej "na telefon".
Awatar użytkownika
FranekDolas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 października 2011, 10:21
Tematy: 2
Lokalizacja: Straża
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: FranekDolas »

Również polecam Vismag, duża poprawa. Rozmowa, paczka wyszła błyskawicznie i nawet na termin-przelew sami zaproponowali. Ba, nawet oddzwaniają!
KKS PERKUN :) .38Spl ; 6,35x15,5 ;9x19 ; .22 LR ; 7,62x39 ; .22 SHORT ; 7,62x25 ; 12/76 ; 9x18 ; 6,5x55 SE ; 7,62x54R ; 7,65x17SR ; .223REM ; 5,56x45 ; 5,45x39 ; 8x57IS ; .45ACP
http://www.kksperkun.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”