Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

Polecam i pozdrawiam:
1. Magazyn Uzbrojenia, Wawa
2. Regiment, Wawa

Z rozmów jak i wczorajszego doświadczenia wynika, że stan na półkach w 100% odzwierciedla stan na stronie www - bardzo duży plus za to (choć i tak upewniłem się telefonicznie).
Do (1) z chęcią wróciłem i jak zawsze sprawnie i konkretnie, a w (2) byłem pierwszy raz i również na pewno wrócę - bardzo konkretna transakcja, bez zbędnych ceregieli, a przy okazji sporo newsów ze środowiska się zasłyszało.

Pozdrawiam serdecznie i na pewno do zobaczenia!

my_key

Post autor: my_key »

Również polecam Magazyn Uzbrojenia - sympatyczni, pokazują co trzeba cierpliwie, na sklepie jest to co na stronie

/dev/null
Zbanowany
Zbanowany

Post autor: /dev/null »

Czy ktoś się orientuje czy w Warszawie/Krakowie jest gdzieś dostępny SP-01 Shadow?
Kilka sklepów już obdzwoniłem i mimo dostępności na stronie - na stanie brak.

m2c

Post autor: m2c »

Wczoraj widziałem w Suchodole Shadow Line i chyba Shadow. Zadzwoń i zapytaj.
EDIT: A skoro już byłem w sklepie Twoja Broń to napiszę że jak zwykle bardzo miło i sympatycznie ;) Po zakupie karabinu zawsze otrzymuję wsparcie jeżeli potrzebuję przy nim pogrzebać lub coś ustawić.
Ostatnio zmieniony 30 września 2018, 13:07 przez m2c, łącznie zmieniany 1 raz.
CZ P09, AKM Jack, Savage Recon, Mossberg Maverick, Mossberg 930 JM, S&W 17-4 .22lr, Bul 1911 CG .45, Tikka T3X Varmint .223, Fabarm STF12 11", Husqvarna Dubbelbössa 12/65, Pietta S. A. 1873 .45 Colt, Winchester 1873 .357, S&W .460

/dev/null
Zbanowany
Zbanowany

Post autor: /dev/null »

Tak, dzwoniłem tam wczoraj i mają tacticala i dual tone - zwykłego brak.

tomek89

Post autor: tomek89 »

Progres-broń
Zdecydowanie polecam. Za determinację, podejście do klienta i dobry towar należą się Jankowi słowa uznania. Zamówienie z dostawą zrealizowane pomimo przeciwności losu.

Jerry.45

Post autor: Jerry.45 »

Gun-Center Warszawa Rembertów (ul. Gen. Chuściela) - sprzedawca został po zamknięciu sklepu bez problemu, żebym zdążył po pracy. Oferował, że może też przyjechać w sobotę, chociaż normalnie mają zamknięte. Także bardzo elastyczni.
Miła obsługa, nie mogę złego słowa powiedzieć.
Za to jeżeli chodzi o negocjacje, to Pan był twardy - mało urwałem, ale pewnie dlatego, że z Shadowką słabo obecnie z dostępnością w Warszawie..
Za to na otarcie łez miałem bardzo dobrą cenę na ammo, którą kupiłem do CZ-ki.

marusmarus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: marusmarus »

Świeże wrażenia po wizycie w Colt Ktrotoszyn. Mimo, że od progu powiedziałem, że przyszedłem kupić konkretny karabinek, Pan sprawiał wrażenie naburmuszonego. Odpuściłem pytanie o drugi karabinek jaki rozważałem i o walizkę na karabinki. Jeśli nie będę musiał, to nie wrócę.
7.62x39, 7.65 Br, 9x19, 9x18, .22 lr, 12x76

Skoczybruzda
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Skoczybruzda »

No cóż, "ten typ tak ma". I zapomnij o targowaniu/rabatach :090: .

mpv2

Post autor: mpv2 »

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Pomimo tego że w sumie nigdy nie udaję znawcy, ani tego że chce nie wiadomo co kupić to prawie wszędzie było miło i bezproblemowo.

Magazyn uzbrojenia: super, miło na temat zawsze można popytać, merytorycznie i wręcz wesoło . Polecam

Bestgun-Radex Ciechanów: Na początku trochę nieufnie, ale wtedy jeszcze nie miałem papierów. Potem już tylko na plus. Można pogadać popytać, zawsze, bez oporów dostanę do pomacania co mnie interesuję. Polecam

Strefa celu: jak najbardziej na plus. nie robiłem większych zakupów, ale wspominam sympatycznie.( jakoś nie mogłem trafić ale to chyba moja orientacja w terenie :shame: ) Polecam

Atenagun Kraków: Miło, wesoło, dużo gadki o wszystkim, mniej o broni. Ogólnie jednak jestem bardzo zadowolony. Niezaprzeczalnym plusem jest ogromny wybór,i możliwość przetestowania od ręki przed zakupem. Polecam.

Janczewski Olsztyn: Byłem tylko raz, jakoś nie po drodze. Całkiem miło, można pogadać, popytać, pooglądać. Polecam. Będę w okolicy to na pewno wpadnę.

Besthunters: Jakoś takie zimnie przyjęcie. Kupuj po coś żeś przyjechał i nie zawracaj d... Ogólnie niby wszystko co chciałem załatwiłem, nie mogę powiedzieć że było niemiło. Ale kupiłem ammo i zmyłem się bez popatrzenia na sprzęty. Może jakbym udawał że chcę kupić sprzęta za 20k. ;laughing: Będę coś od Nich potrzebował to zajadę, ale tylko jak będę musiał.

grzechu_k

Post autor: grzechu_k »

@marusmarus
Trafiłeś na tego starszego faceta. Faktycznie wyraz twarzy ma specyficzny. Raz widziałem grymas na jego twarzy, chyba uśmiech, ale nie jestem pewny. ;laughing:
O rabatach nie ma mowy, ale ceny są całkiem spoko (szczególnie amunicji). Jest tam też taki młodszy facet - z nim idzie dużo przyjemniej porozmawiać. Rabatu też nie da, ale czasem dorzuci gratisa.

Na koniec dodam, że nigdy nie było problemu z pokazaniem broni i pomacaniem jej - żadnego pytania o papiery, niezależnie od sprzedającego, więc nie zniechęcać się. Człowiek ma taki sposób bycia i tyle. Nigdy nie odezwał się do mnie niegrzecznie, tylko jest mało rozmowny i poważny.

Awatar użytkownika
**Snajper**

Post autor: **Snajper** »

A ja szczerze polecam J.M broń w Warszawie.
Kupiłem tam pistolet 15 minut przed zamknięciem w piątek. Chwilę po zamknięciu trzeba było zostać.

Magazyn Uzbrojenia
Profesjonalne podejście i świetna atmosfera, jestem bardzo zadowolony z zakupów za każdym razem.

Sklep w Piątnicy- no ceny amunicji i broni bajka, sam wybór na stanie niewielki
Pozdrawiam
Przemek

Vindix

Post autor: Vindix »

Również polecam sklep w Piątnicy, sprzedawca z glocka zrzucil mi sam z siebie 260zl

LARPAK

Post autor: LARPAK »

Sklep myśliwski TROP we Wrocławiu - przejazdem, pierwsza wizyta - po takiej informacji, od razu padło hasło "to zapraszam do zbrojowni", a tam szok.
Normalnie ceny na broni i amunicji - nie trzeba było pytać co, jak i dlaczego.
Kupiłem jedną paczkę ammo tak kontrolnie - zeszli z ceny sami z siebie, pewnie na zachętę, ale miły gest z ich strony, bez problemu też powiedzieli, że przy większych ilościach są otwarci na negocjacje.
Spory wybór akcesoriów dla myśliwych - nie moja bajka, ale asortyment ciekawy.
Żadnych pytań o dokumenty.

Następnie po drodze przejazdu był bardzo blisko ESHOT - o sklepie kiedyś słyszałem, ale nigdy nie było okazji zajrzeć.
Nieco broni historycznej, bez problemu pokazano mi kilka egzemplarzy przy czym o każdym dostałem nieco informacji.
Ceny amunicji raczej na normalnym poziomie, niestety nie dostałem tego czego szukałem.

DOM ŁOWCY/ROLNA 62 - bez problemu wszystko co trzeba dostępne, obejrzeć można też nowości bez żadnych problemów i nie ma znaczenia czy kupujesz paczkę ammo czy karabin za kilkanaście tysięcy.

Wszystkie powyższe sklepy to miejsca, gdzie bez problemu można wejść, porozmawiać, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, zobaczyć co nas interesuje, a przede wszystkim nie jest się traktowanym jak intruz - nie odniosłem takiego wrażenia mimo, że w dwóch pierwszych sklepach byłem pierwszy raz w życiu.
Gdzie niestety w porównaniu do Colt Krotoszyn, Colt Wrocław można się poczuć zupełnie inaczej - mimo, że o wszystko można zapytać, wiele nam zostanie pokazane to o informacje jakby się trzeba było prosić - nie to co w Colt Kalisz (nie wiem jak dokładnie Colt Rawicz bo raz tylko byłem przejazdem, a to bardziej sklepik dla myśliwych) - można spokojnie pogadać, pooglądać, zapytać co i jak.

Mimo, że zakupy we wszystkich Coltach robi się całkiem przyjemnie to w dwóch pierwszych jednak atmosfera jest nieco dziwna - może jakbym kupował broń za kilkadziesiąt tysięcy to było by inaczej.
A nieco mnie irytuje pytanie się o cenę wszystkiego i słuchanie w odpowiedzi "a to musiałbym sprawdzić w komputerze" lub "a to trzeba z szefem gadać".

fotopaluch1

Post autor: fotopaluch1 »

Ja polecam 2 sklepy w Warszawie:

- Strefa Celu - bardzo duży wybór pistoletów i karabinów plus akcesoria do prawie wszystkiego. Duży plus za przemiłą i fachową obsługę. Kupiłem tam sporo amunicji w różnych kalibrach i osprzętu.

- 4Shooter - to sklep dla strzelców sportowych. Właściciel - Janusz - sam strzelający dynamikę - potrafi doradzić i podpowiedzieć. Sporo ciekawego osprzętu, akcesoriów i amunicji w różnych kalibrach. Kupiłem tam sporo amunicji i kilka pistoletów.

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”