Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: Wilek1 » 2018-02-27, 15:21

zdecydowanie polecam Strefe Celu w Warszawie - super obsługa, duży wybór

Best Hunters tez polecam bo mnie obsłuzono (zaistniały problemy ktore rozwiązano) profesjonalnie na strone klienta

mała moja uwaga do powyzszego (dotyczy B-H):
- a tam pracuje kilka osob wiec jak sie rozmawia z jednym przez tel to potem inny odpisujący na emaile moze nie wiedziec o co chodzi
- czasem nie dowiemy sie o czas sprowadzenia od ręki zanim sklepowi nie odpowie dystrybucja czy inny dostawca...
- przy sytuacji jaka jest u nas w kraju nie wyobrazam sobie ruszac po bron bez potwierdzenia ze jest na stanie i rezerwacji (a jak ktos kupi 5 min zanim dojedziemy ?)
(wydawaloby sie ze to raczej sprawy normalne, zeby ganic powazny sklep za to ?)

peace :piwo:
Ostatnio zmieniony 2018-02-27, 15:22 przez Wilek1, łącznie zmieniany 2 razy.

passiv

Postautor: passiv » 2018-02-27, 18:47

Polecam sklep gunmasters z Wrocławia. Szybki telefon, odebranie promesy i jadę do sklepu. Sprzedawca ogarnia sprawę i otwiera sklep godzinę przed czasem, miło szybko i z bardzo dobrymi cenami ;)

Awatar użytkownika
Twilight7

Postautor: Twilight7 » 2018-02-28, 11:20

Szczerze polecam VISMAG, za szybkość działania i elastyczność.

Natomiast nie polecam sklepu Skawiński (Dziemiany).
Być może przy prostym zakupie broni i amunicji jest ok... ale po takim sklepie z rusznikarzem ( który z surówki nie potrafi, lub nie chce wytoczyć lufy wewnętrznej do rewolweru
...bo widocznie "kunszt rusznikarski" kończy się na wymianie sprężynki...) spodziewałem się lepszej znajomości prawa (ustawy) i dużo lepszego podejścia do klienta ( obiecują, że oddzwonią i nie dotrzymują słowa ... i za każdym razem proszą o podanie nr telefonu jakby to była pierwsza rozmowa w konkretnym temacie...).

Niestety po moich bardzo kiepskich doświadczeniach ( opisanych tutaj: Czy wymiana lufy rewolwerowej wymaga promesy ? ) wygląda na to, że zostanę ich klientem. Do sklepów, które nas źle traktują nie wracamy...
Ostatnio zmieniony 2018-02-28, 11:22 przez Twilight7, łącznie zmieniany 1 raz.

1donkihot
Kontaktowanie:

Postautor: 1donkihot » 2018-02-28, 12:38

Wilek1 pisze:[b]
(wydawaloby sie ze to raczej sprawy normalne, zeby ganic powazny sklep za to ?)

peace :piwo:

Tak jak bym został wywołany do tablicy, więc odpowiem:
Jeżeli komuś się tak wydawało to żyje w świecie iluzji, poważny sklep nie wystawia na stronie sprzętu którego nie ma, poważny sklep odpowiada na maile najdalej następnego dnia, poważny sklep poważnie odpowiada.
To nie był pierwszy kontakt z tym sklepem, kiedyś chciałem kupić amunicję. Na stronie można nawet było wrzucić do koszyka, zadzwoniłem że jadę i poprosiłem o rezerwację kilku paczek. W słuchawce usłyszałem że nie ma, pytam jak to nie ma przecież na stronie jest, usłyszałem że może na stronie jest ale w sklepie nie ma.
A Departament Uzbrojenia, wieczorem pytanie a następnego dnia rano odpowiedź z podaniem ceny i czasu realizacji.
Można zachować się profesjonalnie?
Można tylko trzeba chcieć.

czarek11
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Atena Gun opinie

Postautor: czarek11 » 2018-03-01, 11:46

Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek

salve76
Status: Online

Postautor: salve76 » 2018-03-01, 15:42

Ja w przeciwieństwie do kolegi Twilight7 mam zastrzeżenia do sklepu Vismag - piszą na swojej stronie że są sklepem internetowym, ale kontakt poprzez emaile/formularz jest na niskim poziomie: pomimo 2 krotnego zapytania o dostępność towaru i kosztów wysyłki, odpowiedzi nie otrzymałem.
Może i kwota była groszowa ale ... niesmak pozostał.

Jacek W

Postautor: Jacek W » 2018-03-01, 16:25

Broń używana wystawiona na stronach internetowych wyglądem i kondycją nie zawsze odpowiada rzeczywistości , zdjęcia potrafią przekłamywać , sam padłem ofiarą opisu " lufa lustro " .
Trzeba decyzję o zakupie podejmować po oględzinach rzeczywistego egzemplarza a nie zdjęć .

Piotrek_114

Postautor: Piotrek_114 » 2018-03-01, 23:00

Ktoś ma/miał do czynienia z tą firmą?

https://www.facebook.com/HouseOfGunsInternationalTrade/

Będę wdzięczny za informacje.

mpv2

Re: Atena Gun opinie

Postautor: mpv2 » 2018-03-02, 20:48

czarek11 pisze:Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek

Bardzo pozytywne wspomnienia z mojej wizyty w tym sklepie. Byłem w niedziele specjalnie dla mnie otwarto sklep. Przejechałem ponad 450 km. w jedna stronę.
Wybór o wiele większy niż na stronie, rożny stan i spora rozpiętość cen, do wyboru do koloru. Kupiłem inne egzemplarze niż te po które pojechałem, ale opis na moją skromna wiedzę był zgodny, przynajmniej tak było w sierpniu. :one:
Można wybrany egzemplarz przetestować na strzelnicy. Zakupiłem dwie szt.broni. Ogólnie bardzo polecam, oczywiście nie w ciemno tylko najpierw telefon ,ale to chyba oczywiste. :piwo:

LongTom

Postautor: LongTom » 2018-03-02, 22:28

Czarek

Czarek jak się zalogujesz, to w prawym górnym rogu masz wolne pole z napisem szukaj.
Jak wpiszesz tam interesujące cię hasło np. Atenagun (można próbować różne pisownie) znajdziesz sporo wpisów na interesujący Cię temat.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB

Awatar użytkownika
Polim

Postautor: Polim » 2018-03-03, 22:56

I kolejny bardzo wielki pozytyw dla Atena Gun. Kupiłem Uniue D6 .22 Broń stara ale w bardzo dobrym stanie. Cena była , że tak powiem baardzo elastyczna i w miłej rozmowie obniżyła się o 20 % . Broń testowałem z właścicielem bezpośrednio na strzelnicy na jego koszt. Polecam sklep każdemu i nie zrażać się cenami używek. Idzie się "dogadać".
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

PanHipolit

Postautor: PanHipolit » 2018-03-03, 23:15

Używana broń bocznego zapłonu wcale nie jest droga. W porównaniu do cen nowych egzemplarzy, można powiedzieć, że jest tania. Należy tylko zapomnieć o tzw. superokazjach czy szukaniu wszystkiego za symboliczną stówę czy flaszkę. Te źródełka, nawet w LOKach, już przeważnie powysychały.

mmc

Postautor: mmc » 2018-03-04, 19:11

Czarek

Zdecydowanie polecam. Właściciel bardzo konkretny, chociaż czasami kontrowersyjny. Zdecydowane dwie zalety:

1. możliwość przystrzelania broni (obok jest strzelnica)
2. gwarancja na używaną broń
Ostatnio zmieniony 2018-03-04, 19:14 przez mmc, łącznie zmieniany 1 raz.

Qba

Postautor: Qba » 2018-03-05, 09:39

Mój pierwszy kontakt z M.K. Szuster był jak najbardziej pozytywny. Czekając na pozwolenie pojechałem obejrzeć u nich Sig Sauera P320. Od samego wejścia zainteresowali się klientem i zapytali w czym mogą pomóc. Powiedziałem, że chciałem "pomacać" P320. Bez żadnego pytania o kwity itp. zaprosili do pokoju z Sigami i pokazywali wszystko o co prosiłem. Nie było żadnych problemów z oddaniem strzałów na sucho itp. Na wszelkie pytania dostałem konkretne odpowiedzi. Wszystko w jak najbardziej pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Polecam.

Awatar użytkownika
Polim

Postautor: Polim » 2018-03-08, 19:48

I znowu pozytyw. Albo ja mam szczęście albo po prostu sklepy z bronią w Polsce trzymają wysoki poziom. Tym razem wielki pozytyw dla sklepu "Gunmasters" z Wrocławia. Zakupiłem u nich po bardzo atrakcyjnej cenie magazynową Zastawę m70 czyli wojskowego AKM-a w wersji Jugosłowiańskiej sprawdzonego w wojnie na Bałkanach, Iraku i Libii. Osobiście mam większe zaufanie do kałachów wojskowych robionych według norm wojskowych i państwową kontrolą jakości niż wyroby firm prywatnych, gdzie normy jakościowe ustala prywatny producent. Sprzedający po wcześniejszym telefonicznym kontakcie specjalnie wcześniej przyjechał i otworzył sklep aby mi pokazać towar. Transakcja miła i przyjemna przy kawie zrobionej przez sprzedającego. Ogólnie polecam sklep każdemu. Można do woli macać wszystkie jednostki broni będące na stanie sklepu. Polecam.
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”