Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Matrix33
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 731
Rejestracja: 29 listopada 2009, 22:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matrix33 »

Po bezskutecznych próbach kontaktu odsprzedałem magazynki zakupione w Mildarze - ze stratą...
Natomiast sklep wypuścił nowe ogłoszenia na Netgunie. Wysłałem e-mail do nich, ale cisza.
Lepiej trzymajcie sie od niego z daleka.
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

BestHunters Wawa: pierwsza moja wizyta i bardzo pozytywna. Uprzejmie, konkretnie, rzeczowo. Klamka opłacona z góry bo poprosiłem o przytrzymanie jej dla mnie przez prawie tydzień, ale wiedziałem po co jadę i nie miałem z tym problemu. W zestawie na wynos "świąteczne" ammo z lekko urwaną ceną (nawet nie prosiłem o upust ani nie pytałem za ile jest - tylko powiedziałem, że jak cena dobra to biorę do kompletu, dopiero później się zorientowałem, że coś tam urwali - to miło). Niestety nie mogłem zabawić dłużej, a szkoda bo odniosłem wrażenie, że jest o czym i z kim rozmawiać :) Ale z pewnością to nadrobię. Dzięki i do zobaczenia!

PS ktoś przy mnie kupował Kriss Vector'a - jednak są miłośnicy SF hehehe :D:D:D
PS2 warto zagadać nt. niektórych forumowych historii - okazuje się, że czasem jest też druga strona medalu ;)
Idaho
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 178
Rejestracja: 19 listopada 2015, 00:43
Tematy: 2
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Idaho »

A ja się wyłamię i pozytywnie ocenię 4shooters. Byłem tam jakoś z miesiąc temu po drobne zakupy (100 sztuk .223). Pogadałem z właścicielem na temat przyrządów celowniczych TruGlo, zaproponował przymierzenie się do kilku i sprawdzenie, które mi odpowiadają - miło i fajnie. Tak więc - nie zjedzcie mnie ;) - polecam.
.22 / .223 / 7,62x39 / 9x18 / 9x19 / 12GA
LibreJG
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 02 października 2017, 17:14
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LibreJG »

Magazyn Uzbrojenia- Dosłownie wczoraj zakup pierwszej strzelby. Wymęczyłem ich jak tylko chyba byłem w stanie (nie żebym robił to specjalnie ;laughing: ). Oglądania i macania strzelb nie było końca przez dobrą godzinę. Wszystko pokazali, wyjaśnili, doradzili i przy okazji w takiej atmosferze, że ma się ochotę wracać. 10/10
9x19mm, 22lr, 12/76, 308.
Niemowa
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 02 stycznia 2019, 21:34
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Niemowa »

Z moich doświadczeń ze sklepami warszawskimi:

- Cenzin na Czerniakowie, bardzo dobra ocena:
Magazynki do Glocka 21 po 80 zł od ręki, ino po miłej rozmowie telefonicznej, gdzie poprosili o chwilę na sprawdzenie, czy dane - nietypowe - magazynki są.
Amunicja 8x57 dobrana po przesłuchaniu klienta, co czego ma być, z czego będzie strzelana, w jakich warunkach, i ile chciałbym wydać. Dostałem w dobrej cenie dobrą markową amunicję do Nadkałacha :)

- Magazyn Uzbrojenia, bardzo dobra ocena:
Cierpliwi, wyrozumiali, zachęcający do zdawania pytań, elastyczni w negocjacjach cen za broń używaną, skorzy do doradzenia przy doborze amunicji.

- Regiment Warszawa, bardzo dobra ocena:
Obiecali poszukać nowej Zastavy M76 i znaleźli nową w smarze, prosto z serbskiego magazynu. Cena przyzwoita, obsługa doskonała.

- Kaliber w Dawidach koło Raszyna: ocena bardzo dobra.
Kupiłem tam karabinek MP-15 Smith&Wesson w doskonałej cenie i w dobrej atmosferze.

- Best Hunters na Salomei, bardzo dobra ocena:
Konkretnie, życzliwie, cierpliwie, w dobrych cenach. Polecam.
Awatar użytkownika
Spitfire24
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2550
Rejestracja: 20 września 2014, 18:49
Tematy: 26
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spitfire24 »

Czy ktoś wie co się dzieje ze sklepem Kapiszon na Filareckiej ? Byłem dziś i sklep jest zamknięty, a wewnątrz widać totalny rozgardiasz jakby wyprowadzka była.
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2019, 17:22 przez Spitfire24, łącznie zmieniany 1 raz.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
KudrigY
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 538
Rejestracja: 08 stycznia 2017, 13:24
Tematy: 16
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KudrigY »

Brałem od nich ostatnio (początek lutego?) jeden magazynek, i ostrzegali, że przez jakiś czas będą zamknięci bo mają przeprowadzkę. Ale dokąd i do kiedy, to nie wiem... Najlepiej pewnie przedzwonić...
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2019, 17:27 przez KudrigY, łącznie zmieniany 1 raz.
.22LR / 9x18 / 9x19 / 7.62x25 / .38 / .357 / .45ACP / 5.45x39 / 7.62x39 / .308 WIN / 7.62x54R / 12GA
Spyderco
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 428
Rejestracja: 15 listopada 2018, 10:27
Tematy: 13
Lokalizacja: Opole
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spyderco »

Bazant Racibórz - miło, sympatycznie i zakupy w bardzo dobrej dla mnie cenie. Na pewno będę wracać, nie tylko po amunicję.
.22, .223, 9x19, 12GA
wolfhound
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 104
Rejestracja: 26 listopada 2016, 20:15
Tematy: 0
Lokalizacja: śląskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: wolfhound »

Potwierdzam, sklep "Bażant" w Raciborzu jest naprawdę świetny, dobre ceny i obsługa. Same pozytywy.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

Tak dla formalności: Leśny Dziadek po raz kolejny :) Dzisiaj odebrany AKM -> ideał, wszystko zgodnie z ustaleniami. Jak zwykle.
lemuchr
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 397
Rejestracja: 10 maja 2017, 08:45
Tematy: 5
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: lemuchr »

Potwierdzam powyższe słowa! Pierwszy ale nepwno nie ostatni zakup. Pełna profeska w mega przyjaznej atmosferze! A akm. Cudo:)
Midland Gun 30-06, Mosi OWG .308Win, AKM "strzałka w trójkącie" 1974, S&W MP15 .223Rem, Uzkon AS16 12Ga, Fair Sport 2x12Ga, CZ Brno ZH 301 2x16 Ga.

Szafa na broń jest jak telewizor. Nigdy za duża :D
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Leśny Dziadek »

A podziękował ja, podziękował :piwo:

Ponieważ AKMy się wyprzedały w 100%, dziś pozwolę sobie na wrzucenie fotek w dział "kolekcjonerski", już bez podejrzeń o komerchę, bo nie da się zarobić na czymś co już się sprzedało 8-)
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

Leśny Dziadek pisze:Ponieważ AKMy się wyprzedały w 100%, dziś pozwolę sobie na wrzucenie fotek w dział "kolekcjonerski
Słusznie, warto. BARDZO ŁADNE i BARDZO NOWE. Tak bardzo, że bardziej się nie da. Zrobiłeś mi Waszmość na paskudę, bo jest tak ładny, że aż szkoda mi z niego strzelać...
Awatar użytkownika
puchacz123
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 12 lutego 2019, 09:35
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: puchacz123 »

Witam,
Sklep myśliwski w Helenowie/k Gostynina niestety porażka na całej linii. Właściciel sprawia wrażenie jakby klient był natrętem, który: przeszkadza, a piszę maila, nie ma promesy przy sobie, na niczym się nie zna, pyta o ceny których nie znam na pamięć, nie chce kupić tego co mam na półce, podaj broń, a plamy nie starte od odcisków i o rabat pyta... Byłem 3 razy. Po pierwszym razie myślałem, że to tylko moje wrażenie, ale kolejna wizyta mnie w tym utwierdziła pomimo, że zostawiłem 1000 zł. za amo. i czekałem aż się zjawi w sklepie. Trzeci raz był już tym ostatnim.
Nie polecam i wręcz odradzam kontakt ze sklepem z czasów PRL , a sam nigdy tam nie zajrzę.
Pozdrawiam
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

Może niekoniecznie "sklep", ale też "z bronią" -> FABRYKA BRONI "ŁUCZNIK" - RADOM SP. Z O.O.

Wrażenie - dziwne...

Chciałem u nich kupić dwie rzeczy: chwyt i lufę do PM-98 Glauberyt. Nie udało się...

Chwyt: wg fabryki i - jak to ujęli - "osób kontrolujących naszą firmę" (po "konsultacjach z prawnikami i konstruktorami") -> jest to istotna część broni, którą mogą sprzedać wyłącznie podmiotowi koncesjonowanemu.

Lufa (oczywiście normalnie, na promesę): "Lufę możemy sprzedać na zaświadczenie uprawniające do nabycia broni , jeśli taką jednostkę broni Pan posiada z uszkodzoną lufą ."... W odpowiedzi przesłałem im skan faktury i wpisu z książeczki z kupioną i zarejestrowaną lufą do DEagle-a -> na tym wszelka komunikacja się urwała...

Długa droga przed nimi... Bardzo źle to rokuje na przyszłość -> np. wymienne podzespoły do Grota, jak już kiedyś(!) będą...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”