Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Stedke
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 270
Rejestracja: 01 lipca 2007, 17:00
Tematy: 18
Lokalizacja: ZetGie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Stedke »

Kolejne zakupy u Rebeliantów na bardzo duży plus.
Rebelianci.pl ceny bardzo przystępne,dowóz broni jak i amunicji pod same drzwi.Sympatyczni,i ogólnie bdb.
Browning X-Bolt 6,5x55SE,CZ-P09,CZ 550 Lux 30-06+Docter Classic 3-12x56,TOZ-18,Mossberg MMR, JACK Rogów,CZ 527 Varmint, GSG Firefly,Kebab 12/70,Howa 1500 6,5x55 Super Varmint,DMR300BLK, & More... :103:
OlekKru
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 43
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 14:17
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: OlekKru »

Koledze Stedke nie chodzi o Egurola Dance Studio, tylko o erebelianci.pl
Tak?
Ostatnio zmieniony 08 lutego 2019, 18:19 przez OlekKru, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Stedke
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 270
Rejestracja: 01 lipca 2007, 17:00
Tematy: 18
Lokalizacja: ZetGie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Stedke »

OlekKru pisze:Koledze Stedke nie chodzi o Egurola Dance Studio, tylko o erebelianci.pl
Tak?
dokładnie :)
Browning X-Bolt 6,5x55SE,CZ-P09,CZ 550 Lux 30-06+Docter Classic 3-12x56,TOZ-18,Mossberg MMR, JACK Rogów,CZ 527 Varmint, GSG Firefly,Kebab 12/70,Howa 1500 6,5x55 Super Varmint,DMR300BLK, & More... :103:
SAKUL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 08 lutego 2015, 22:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Rudno (Pomorskie)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: SAKUL »

tomaaso pisze:Wojski Bydgoszcz nic dodac nic ujac
Ja mam akurat złe skojarzenia. Nie zajrzę już tam. Wolę Skawińskiego lub Kraińskich, może drożej a u Skawińskiego trzeba czasem poczekać na obsługę, ale zawsze miło.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2019, 20:31 przez SAKUL, łącznie zmieniany 2 razy.
Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
Glock17, SigSauerP226, Browning BuckMarck 22., Ruger AR556, SLR L1a1, Browning HP, Beretta 92 FS
tomaaso
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 80
Rejestracja: 04 lipca 2018, 09:31
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: tomaaso »

Pytanie kiedy tam byles. Od jakiegos czasu zmienil sie wlasciciel i jest rewelka:)
dawidoff2007
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 28 marca 2007, 21:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Brzeg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dawidoff2007 »

Kolejne udane zakupy w DEER Opole. Pełne zadowolenie, profesjonalna obsługa , zwłaszcza Tomek "Meket"
ps. z ceny też jestem zadowolony :)
umberto22
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 03 października 2014, 16:36
Tematy: 2
Lokalizacja: Gdańsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: umberto22 »

Sklep Myśliwski w Gdańsku, ul. Jaskowa Dolina...
Przymiarka do zakupu pierwszego pistoletu. Do
"pomacania" broni wymagane jest okazanie pozwolenia na broń.
Ciekawe podejście, mnie do siebie zniechęcili i na pewno tam nie wrócę.
Najlepsze było tłumaczenie-bo się może porysować, a potem klient będzie chciał rabatu..
NIE POLECAM.
Awatar użytkownika
aksel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1278
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 13:13
Tematy: 42
Lokalizacja: Zawisza Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: aksel »

W jednym takim maleńkim sklepiku (W dodatku od niedawna działającym) cała broń zamknięta na zapleczu a gość za ladą mówi tak: pokaż pan PROMESĘ to ja panu pokażę broń. Nie wróżę mu wielkiego rozwoju.
Guns and .....roses
andwal
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 668
Rejestracja: 18 listopada 2018, 08:05
Tematy: 10
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: andwal »

umberto22 pisze:Sklep Myśliwski w Gdańsku, ul. Jaskowa Dolina...
Przymiarka do zakupu pierwszego pistoletu. Do
"pomacania" broni wymagane jest okazanie pozwolenia na broń.
Ciekawe podejście, mnie do siebie zniechęcili i na pewno tam nie wrócę.
Najlepsze było tłumaczenie-bo się może porysować, a potem klient będzie chciał rabatu..
NIE POLECAM.
To cienkie "bolki" Jedź do Skawińskiego do Dziemian to pomacasz co chcesz! I ile chcesz!
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

aksel pisze:cała broń zamknięta na zapleczu a gość za ladą mówi tak: pokaż pan PROMESĘ to ja panu pokażę broń. Nie wróżę mu wielkiego rozwoju.
Też znam jeden taki sklep. Właścicielem i sprzedawcą jest człowiek nieco już posunięty w latach i zdrowiu... I ja go rozumiem. Czuje się BEZPIECZNIEJ, jak wie, że ma przed sobą kogoś z pozwoleniem, bo to coś oznacza. Można uznać, że ma wtedy uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością, że jak otworzy magazyn, to nie dostanie w łeb. A to mały sklepik i zazwyczaj jest sam z klientem.

Będę tam robił zakupy tak często, jak tylko się da.
Awatar użytkownika
aksel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1278
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 13:13
Tematy: 42
Lokalizacja: Zawisza Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: aksel »

Akurat ten o którym piszę to niestary ,wysportowany gość ,były komandos, raczej poradziłby sobie z niejednym napastnikiem a ze mną na pewno.
Guns and .....roses
gregg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 328
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 09:24
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: gregg »

Brać Łowiecka w Poznaniu ma tak samo. Najpierw trzeba pokazać książeczkę żeby obejrzeć broń za szkłem. Na pytanie ze chyba są śmieszni powiedzieli ze tak maja i tyle.
rokada
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1364
Rejestracja: 04 stycznia 2018, 20:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: rokada »

W pewnym sensie przypadkiem (wyjazdowe spotkanie służbowe zakończone wcześniej niż planowałem) byłem w Guns Masters we Wrocławiu. Bardzo miła atmosfera, pokazano mi wszystko, o co prosiłem, mogłem rozłożyć egzemplarz, który mnie zainteresował i bez pośpiechu przyjrzeć się wszystkim newralgicznym detalom. Miła, rzeczowa rozmowa, bez pytań o książeczkę czy promesy. W pamięci zostanie bardzo dobre wrażenie.
adler7
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2010, 12:44
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: adler7 »

Krótkie podsumowanie warszawskich sklepów (piszę o tych, w których byłem osobiście CO NAJMNIEJ dwukrotnie) :
+ Magazyn Uzbrojenia: miło, sympatycznie, profesjonalnie, aż chce się wracać. Atrakcyjne ceny amunicji i otwartość na negocjacje.
+ Regiment Warszawa: profesjonalnie, możliwość negocjacji ceny, bardzo elastyczne podejście właściciela,
+ MK Szuster: wszystko w porządku, konkretnie i rzeczowo (ale kupowałem tylko amunicję),
+ Janki: dokładnie tak samo jak Magazyn Uzbrojenia: miło, sympatycznie i bardzo profesjonalnie,
+ Incorsa: wszystko w porządku, konkretnie i rzeczowo (podobnie jak Szuster - kupowałem tylko amunicję) + plus rabat na amunicję zaproponowany przez sprzedawcę,
- 4Shooters: niestety porażka. To znaczy kupiłem co chciałem, ale - właściciel sprawia wrażenie jakby klient był natrętem, który: a) przeszkadza b) na niczym się nie zna c) jak śmie pytać o ceny czy pytać (o zgrozo!) o rabat
Po pierwszym razie myślałem, że to tylko takie wrażenie, ale kolejna wizyta mnie w tym utwierdziła.
Rjafiszow
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 26 listopada 2018, 13:53
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Rjafiszow »

Matrix33 pisze:Nie lubię pisać negatywnych recenzji, ale tym razem to zrobię, bo z tym akurat sklepem być może dzieje się coś złego.
Chodzi o sklep internetowy z akcesoriami i częściami Mildar z Jastrzębia Zdroju. Brałem tam co jakiś czas różne drobiazgi, magazynki etc i było dobrze - ceny ok, terminy dotrzymywane. No i tym razem zdecydowałem się zrobić tam zakupy. Zamówiłem chwyt do AK oraz trzy magazynki 5,45x39. Zamówienie złożyłem 6 grudnia. Po dłuższym czasie milczenia ze strony sklepu spróbowałem bezskutecznie się dodzwonić, 13 grudnia wysłałem e-maila z prośbą o informację na temat statusu realizacji. Brak odpowiedzi, jednak 19 grudnia dostaję info z automatu o przesłaniu mi paczki z zamówieniem. Paczkę otrzymuję 20 do pracy. Jaki było moje zdziwienie po jej otwarciu - zamiast chwytu do AK chwyt skośny do montowania na szynie RIS, zamiast magazynków 5,45x39 magazynki 7,62x39 do... vz.58... Wysłałem od razu e-maila, sms, próbowałem się dodzwonić, ale nic z tego. Sms w ogóle nie dochodzą, telefon wyłączony. Rozumiem święta, nowy rok, ale na stronie sklepu nie ma żadnej informacji o przerwie. Odsyłać bez uprzedniego kontaktu nie chcę, bo boje się, że przedmioty przepadną. I co z tego, że teoretycznie przedmioty, które dostałem mają nieco większa wartość, kiedy nie ma tego, co chciałem. Chwyt skośny jakoś jestem jeszcze w stanie zużytkować w AR, to vz.58 nie mam i nie mam zamiaru kupować. Jak nie będzie kontaktu to przyjdzie to sprzedać, ale wkurza mnie, że przyjdzie tracić czas na sprzedawania niepotrzebnych magazynków i robić zakupy raz jeszcze, co wiązać się pewnie będzie ze stratą finansową. I choć niewielka ona, to wkurza.
Jeżeli ktoś ma zamiar tam coś kupować to doradzam się wstrzymać do czasu wyklarowania się sytuacji z tym sklepem, bo nie mam pewności, czy po prostu nie zwinął interesu.
Niestety zanosi się na to ze mogę mieć podobne doswiadczenie. Zamówienie złożone, kasa wysłana i mam potwierdzenie ze doszło do sprzedawcy,niestety zero odzewu ze strony sklepu brak nawet potwierdzenia otrzymania i przyjęcia zamówienia . Telefon nie działa , mail wskazany na stronie i w regulaminie sklepu nie istnieje!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”