Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
pchor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 15 marca 2016, 10:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Z Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: pchor »

Polecam wszystkim użytkownikom Centrum Łowieckie BARDO,
Zakupowałem tam AKM po atrakcyjnej cenie z #wincyjniebędzie. Do sklepu miałem 180 km w jedną stronę, była to sobota dzień wolny to i klientów było kilku przede mną, gdy przyszedł czas na mnie zostałem elegancko obsłużony, przyniesiono mi tyle egzemplarzy ile tylko chciałem, moją perełkę znalazłem po 6 egzemplarzu, nie było z tym żadnych problemów że "wybrzydzam". Gdy już wybrałem zapytałem się czy można zajrzeć co tam ciekawego na magazynie jeszcze leży. Szybka zgoda i już oglądałem egzemplarze z magazynu i Pan odpowiadał na wszelkie moje pytania.
Więc ocena na 5+ gdy będę miał jakąś wolną promeskę i trafi się ciekawy temat na pewno wybiorę się ponownie do nich.
P.S. W dobie koronoświrusa nie było problemu by skorzystać z toalety i umyć ręce upaćkane od smaru na broni :) a pewnie gdyby i nie natłok klientów to i kawa byłaby :D
Ruger AR 556, Glock 17, Winchester SXP Defender, AKM, Beretta 92 Wilson Combat, Schmitd-Rubin G11 ;)
Spyderco
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 428
Rejestracja: 15 listopada 2018, 10:27
Tematy: 13
Lokalizacja: Opole
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Spyderco »

A ja pochwalę firmę Łuszczek - jakiś czas temu kupiłem mosiężny wycior do .223, jest jednak za długi do Galila i postanowiłem go skrócić. Na odciętym fragmencie zrobię gwint i będę miał zapasowy wycior do pistoletu, firma udzieliła mi informacji jaki to rozmiar - dla potomnych 1/8 cala BSW czyli Whitford, bez żadnych tekstów w stylu: "kup pan od nas jeszcze jeden wycior bo rozmiar gwintu to tajemnica handlowa". Przemiła pani "w telefonie", bardzo serdecznie pozdrawiam :-D
.22, .223, 9x19, 12GA
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Leśny Dziadek »

Wedymin pisze: 27 maja 2020, 23:58 Mam dwa zakupy zdalne (w sensie - dowozowe) w Bardo, ammo plus broń.
O ile do broni i obsługi nie mam większych uwag (no, może poza „paniką” pod ZKS w Wawie; „pan się nie wychyla!”, to po ch.j się tam umawiacie? :evil: ) to przebitka na ammo 9x17 mm pt. „razy dwa, bo to Geco” mnie nieco odstręczyła... ;|
I dlatego - tadam! - zarobił Stef-Mar, w przyjemnej atmosferze, taniej, spokojniej, a jeszcze człowiek szwedzkiego Kulsprute Gevär m/1921 na żywo zobaczył... Polecam! :one:
Dzięki za uwagi, co do amunicji, to żadna tajemnica, że nie mamy dobrego źródła na współczesną amunicję, i ja czasem wręcz sam zaczynam rozmowę od "ło, ale to żadna rewelacja, u nas drogo" :)
CO do Stefmaru, cóż, ja Marcin Przybysz, on Marian Przybysz, zostaje w rodzinie hihi :piwo:
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 721
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: woytas »

Ja niestety z Bardem mam negatywne wspomnienie ze zdalnym zakupem prozaicznej sprawy jak bagnet do AK.
Jest, nie ma , kolega wysłał, kolega zapomniał, już pytam, przepraszamy itp itd...
Po ponad miesiącu kasa wróciła na konto. Ale więcej w ten sposób nie będę tam kupował.
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kill0l »

MILICON - wielki plus za profesionalne podejście do klienta. Na chwilę obecną kupowałem jakieś tam drobne rzeczy ale planuję w niedalekiej przyszłości dużo większy zakup. Na pytanie czy jest możliwość realizacji właśnie takiego niestandardowego zamówienia, w szybkim czasie dostałem info wraz ze wstępną wyceną.
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
Awatar użytkownika
pchor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 83
Rejestracja: 15 marca 2016, 10:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Z Polski
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: pchor »

kill0l pisze: 28 maja 2020, 13:55 MILICON - wielki plus za profesionalne podejście do klienta. Na chwilę obecną kupowałem jakieś tam drobne rzeczy ale planuję w niedalekiej przyszłości dużo większy zakup. Na pytanie czy jest możliwość realizacji właśnie takiego niestandardowego zamówienia, w szybkim czasie dostałem info wraz ze wstępną wyceną.
MILICON też polecam :) kupowałem u nich dużo pierdół, magazynki i inne rzeczy, ale jestem też beneficjentem ostatniego konkursu i poziom obsługi przy wręczaniu nagrody jak najbardziej na plus. Pan Piotr profesjonalista i pasjonat w temacie.
Ruger AR 556, Glock 17, Winchester SXP Defender, AKM, Beretta 92 Wilson Combat, Schmitd-Rubin G11 ;)
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

woytas pisze: 28 maja 2020, 12:28 Ja niestety z Bardem mam negatywne wspomnienie ze zdalnym zakupem
Muszę przyznać, że też ostatnio mam problemy komunikacyjne z Bardem... :)
Bartek2019
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Katowice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Bartek2019 »

Jeżeli chodzi o gunmonkey.pl to mam nieco inne zdanie niż przedmówcy, ale to może dlatego, że mieszkam w Katowicach i mam do nich 4 km. Jeśli chodzi o obsługę, to mogę polecić tylko jednego sprzedawcę tego sklepu - Mateusza. Chłopak ma wiedzę, ale i wie jak rozmawiać z klientem, zarówno "świeżakiem", takim jak ja, jak i z bardziej doświadczonymi strzelcami.
Należy tu wspomnieć, że teraz gunmonkey.pl, a właściwie Hubertech (jako sklep stacjonarny) otwarł duży i przestronny salon z odzieżą, bronią, amunicją itd. na terenie strzelnicy Hubertech w Jaworznie. Plus jest taki, że strzelnica jest na miejscu. No i ten showroom z bronią. Zaj...ty! stół na środku, oglądasz, rozkładasz...
Polecam.
Sig Sauer P226 LDCII ,....... Mossberg 88 Maverick, ........ Savage Rascal........, GSG FireFly........
Awatar użytkownika
radim92
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2148
Rejestracja: 01 lutego 2012, 12:34
Tematy: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: radim92 »

Pochwalę sklep e-rebelianci wszystko poszło sprawnie wcześniej zapłaciłem a dużo wcześniej zapłaciłem z odbiorem nie było problemu pomimo powrotu od rodziny lubej. Odbiór pod nowo budowanym magazynem broni.
Ps. Pestek nie zabraknie bo magazyn w śród sadku czeresbiowym, wyjechałem jeszcze z 2 kg czereśni ;laughing:
Odwiedziłem Bardo służbowo zaszedłem na chwilę po chwili dziennej rozmowy z mojej strony odwiedziłem to ci najważniejsze czyli magazyn dobrze wyposażony :one:
Ps. Sklep leśnego lepiej wyposażony niż sklep spożywczy 100m dalej ;laughing: roznowa z sklepowa i jej wygląd niezapomniane ;laughing:
CZ 75 SP-01 Shadow 9x19, Mosin wz. 1891/30, Uskon AS16, Kbk AKM "Jack" 7.62x39
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Leśny Dziadek »

KG92RS pisze: 28 maja 2020, 23:18
woytas pisze: 28 maja 2020, 12:28 Ja niestety z Bardem mam negatywne wspomnienie ze zdalnym zakupem
Muszę przyznać, że też ostatnio mam problemy komunikacyjne z Bardem... :)

Bardo musi przyznać, że średnio raz na kwartał padamy ofiarą naszych klientów. To znaczy - ilość zamówień przekracza nasze zdolności komunikacyjne, i stąd takie wpadki, jak ta ewidentna z Woytasem :-/
Na dziś nie możemy się wygrzebać z zamówień na AKMy, i amunicji konserwowej 7,62x51 ....
xxsowaxx
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 28
Rejestracja: 22 czerwca 2016, 10:08
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: xxsowaxx »

To ja wspomnę tylko, że bardzo chwalę:
Regiment Warszawa za sprzedanie mi tavora 21 w dobrej cenie i do tego zniżkę na zakup amunicji bez żadnego proszenia się z mojej strony;
Gunmonkey/Hubertech (a w szczególności p. Mateusza) za szybką i sprawną sprzedaż saigi 9 wraz z dostawą do domu;
Magazyn Uzbrojenia za wszystkie dotychczasowe transakcje, było ich kilka i za każdym razem bez względu na to czy kupowałem karabinek czy amunicję/pierdoły było super :-D
dawid_bil_125
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 02 stycznia 2020, 17:42
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dawid_bil_125 »

Po raz kolejny muszę pochwalić sklep Strefa Celu (Warszawa). Atmosfera w sklepie na najwyższym poziomi :piwo:
Kawa pyszna wypita, wszystko co chciałem to zobaczyłem (mówiłem ze dziś nic nie kupię), nikt nosem nie kręcił, a wręcz przeciwnie wyjmowali mi kolejne sztuki :)
kolejny mega plus to że sklep jest czynny do 20 (nawet w sobotę).
Jak dla mnie to najlepszy sklep w Wawie!
Awatar użytkownika
ImTheOne
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1005
Rejestracja: 29 maja 2012, 22:10
Tematy: 20
Lokalizacja: KS Garda
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: ImTheOne »

Twoja Broń.PL - jak zwykle doskonały kontakt, pro-klienckie podejście. Sprzedawca na szóstkę, albo nawet na dziesiątkę.
kill0l
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 165
Rejestracja: 10 stycznia 2014, 02:22
Tematy: 10
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kill0l »

PATRIOT - wszystko przebiegło sprawnie od pierwszego telefonu, który miał być tylko "rozpoznaniem", aż po samą dostawę.
Po pierwszym kontakcie od razu zaproponowano mi rabat na karabinek i ammo, także przekonano mnie 8-)
W ciągu tygodnia dostawa, w międzyczasie na bieżąco byłem informowany co z zamówieniem, fakturą, formą płatności itp.
Na jakikolwiek kontakt z mojej strony, starełem się pisać smsy żeby zbytnio nie przeszkadzać, w ciągu kilku minut zawsze dostawałem telefon zwrotny z kompletem informacji. To samo z dostawą, umówiliśmy w pobliżu strzelnicy i praktycznie z dokładnością co do minuty doszło do finalizacji transakcji.
Wszystko w super atmosferze :piwo:

PLUSY:
kontakt na bieżąco,
miła obsługa,
darmowa dostawa,
rabat,

MINUSY:
brak! :583:

To nie jest wpis sponsorowany :)
.45 ACP / 9x19 / 12GA / .223
BISKUPKING61
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1350
Rejestracja: 19 grudnia 2004, 00:07
Tematy: 110
Lokalizacja: POZNAŃ
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: BISKUPKING61 »

HUBERTUS PRO HUNTNG- niby drobnostka, ale nie dla kolegi, któremu ukruszył się pazur wyciągu. Wykonałem telefon w czwartek o 15:00, piątek rano miałem kuriera pod domem. Bez pytań o przebieg, gwarancję, winowajcę. W imieniu swoim i przede wszystkim kolegi- wieki "+" i podziękowanie!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”