Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

rokada
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1429
Rejestracja: 04 stycznia 2018, 20:55
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: rokada »

Kupiłem tam oksydowanego AKM-a. Bardzo miła wizyta. Mogłem poprzebierać we wszystkim, co mieli w magazynie (ogladałem AKM-y, AKMS-y, Tantale, pepesze, SKS-y, i coś jeszcze), jedyną przeszkodą w spędzeniu tam połowy dnia był brak czasu z mojej strony. Wybrałem swój egzemplarz spośród chyba sześciu czy siedmiu, z czego dwóm "finalistom" przyglądałem się dokładnie, rozkładając do etapu zdejmowania chwytu przedniego (czyli wszystko z wyjątkiem zdejmowania kolby, zdejmowania osłony rury gazowej i demontowania urządzenia spustowego), łacznie z wycieraniem części szmatą, przecieraniem lufy wyciorem z przecierakiem itp. Żadnego popędzania. Miła rozmowa, herbata. Jeśli w przyszłości zobaczę w ich ofercie coś, co mnie zaciekawi, chętnie przejadę się tam ponownie.
Awatar użytkownika
Leśny Dziadek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2307
Rejestracja: 15 października 2012, 14:01
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolnegoŚląska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Leśny Dziadek »

Gun Eagle to pasjonat bardziej niż handlarz, walcie jak w dym :one:
cunnilingus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 21 października 2017, 09:18
Tematy: 9
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: cunnilingus »

Odpowiadam na pytanie sam sobie - zakupy w 3gsports.de zakonczone bez problemu, towar przyszedl jak nalezy. Sklep internetowy uznaje za sprawdzony.
5.56x45 : .380 Auto : 9x19 : 38 Spec : 357 Magnum : .45 ACP : 12/76
kriss91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 227
Rejestracja: 18 września 2017, 16:01
Tematy: 4
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kriss91 »

Leśny Dziadek pisze:Gun Eagle to pasjonat bardziej niż handlarz, walcie jak w dym :one:
Zdecydowanie się zgodzę. Darek prawdziwy pasjonat. Bylem 2 razy i za kazdym nie chcieli mnie wypuscic :-D a i sprzetu do obejrzenia sporo
mustang88
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 53
Rejestracja: 11 października 2017, 21:05
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mustang88 »

Ja byłem ostatnio w sklepie TOP SHOT, który od niedawna pojawił się na mapie Łodzi, ale już szybko zasłużył na opinie sklepu nastawionego na zadowolenie klienta a nie odwrotnie. Gość co go prowadzi nazywa się Adam i naprawdę zna się na temacie, jest przyjaźnie nastawiony do kupującego i na pewno nie wyjdziecie ze sklepu zawiedzeni. Mają sporo sprzętu nowego, ale też i kolekcjonerskie perełki w super cenach, aż szkoda, że nie miałem przy sobie więcej hajsu bo bym już dawno kupił klasyczną 45 w oryginale. Dodatkowo mają sporo akcesoriów strzeleckich i dostęp do taniej amunicji. Polecam serdecznie bo ciężko znaleźć taki sklep z bronią z którego można wyjść z uśmiechem na twarzy tak jak z opisanego Top shota, niestety zazwyczaj z innych miejsc wychodzi się z niesmakiem.
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2019, 15:50 przez mustang88, łącznie zmieniany 1 raz.
Ramesses
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 425
Rejestracja: 03 listopada 2018, 21:45
Tematy: 3
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Ramesses »

Witam. Przeczytałem ciekawe post Sz. Kolegów i też chciałbym dodać swoje trzy grosze. Niestety specyficzne a raczej idiotyczne przepisy regulujące handel bronią w Polsce wpływają na to ze sklepy maja różne podejście do poszczególnych klientów. Inaczej są traktowani ci którzy przyszli kupić coś z półki a inaczej najczęściej gorzej ci którzy chcą zamówić cos co aktualnie nie ma na miejscu. W normalnym kraju jak coś się w magazynie kończy to się dzwoni do dystrybutora albo producenta lub ewentualnie do jakiegoś partnera handlowego i się to szybko sprowadza . Ale w Polsce to po prostu nie możliwe. Stąd opisywane przez Kolegów kłopoty z zamówieniami np. w Besthunterze i innych sklepach. Nie chcą powiedzieć wprost że bedzie problem z zamówieniem bo klient pójdzie do konkurencji wiec się zwodzi ,kręci bo moze się uda zrealizować albo jesli nie to przekonac i wcisnąc coś innego. Standard, ale w polskich warunkach ciężko ich jednoznacznie potępiać. Moje doświadczenie z Besthunterem jest jak najbardziej pozytywne. Tyle że ja brałem broń z aktualnej oferty. Rzeczowa rozmowa, cierpliwe odpowiedzi na wszystkie pytania żadnych prób wciskania droższego karabinu czy cudownych środków do pielęgnacji. Kupione akcesoria ( kolba ,chwyt, łoże) zmontowali gratis na miejscu. Pomimo że Ar był raczej budżetowy. Pochwalę też Strefę Celu za którego pośrednictwem kupiłem Saigę z oferty BUOS. W poniedziałek rano wysłałem email z zapytaniem , po południu miła Pani odpowiedziała a w czwartek już odebrałem broń. Nie chcieli nawet zaliczki. Niestety jeśli chodzi o ofertę własna Strefy Celu tu choć bogata, zwłaszcza w akcesoria to ceny maja urwane z choinki. Wszystko ,poczynając od broni po amunicje i duperele jest średnio 10% droższe niż w wielu innych warszawskich sklepach . No może z wyjątkiem Kalibra, Incorsy czy 4shootera. Ale tam działa zdaje się opisany powyżej przez Kolegę ,,00dos" mechanizm pseudo ekskluzywności. Nie wiem czemu bo oferta u nich choć na pozór duża to bardziej wirtualna niż rzeczywista. Magazyn Uzbrojenia - rzeczowi sprzedawcy, dobre ceny na amunicję i akcesoria. Słaba oferta broni i raczej dla kolekcjonerów ale ogólnie sklep godny polecenia. I jeszcze coś z mojego podwórka czyli sklep Bestgun z Ciechanowa. Oferta może niezbyt wyrafinowana czy pokaźna ale na broń maja bardzo dobre ceny. Np. kupiona przeze mnie Cezatka była o 300 zł tańsza niż w niektórych sklepach w W-wie . Biorąc pod uwagę że to ze stolicy tylko 90 km i ok. 4h w obie strony , warto się przejechać.
9x19/357mag/45ACP/.22 LR/223rem
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1444
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LongTom »

Ostatnio zakupiłem kolekcjonerską TT-kę ze sklepu gunsmasters.pl z Wrocławia z dowozem "pod dom".
Mogę polecić. Sklep odpowiada na maile, kontakt telefoniczny z bdb, pracownicy zorientowani w ofercie i stanie broni w ofercie.
Polecam i dziękuję
:piwo:
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1444
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LongTom »

Czy ktoś coś może napisać o sklepie składnicabroni z Warszawy (Praga)?
Znają się na tym co sprzedają? Mają dobrą broń czy...???
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
kswiety
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 22 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 0
Lokalizacja: mazowieckie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: kswiety »

Patrząc na asortyment to dawny sklep Kapiszon z Żoliborza. Na armybazar wrzucają ogłoszenia jako skladnicabroni/fotos. Kiedyś (jeszcze w Kapiszonie) kupiłem u nich AKMSŁ i w sumie to jestem zadowolony - zarówno z obsługi jak i towaru. W ofercie mieli wtedy raczej starocie, wybór amunicji średni.
Awatar użytkownika
z99
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 310
Rejestracja: 07 marca 2016, 10:55
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: z99 »

optykamysliwska pisze:
z99 pisze:Czy normalną praktyką jest, że sklep Saguaro-Arms nie odpowiada na zapytania mailowe dot. zakupu broni, ani na pw tutaj na forum?
pewnie mają przerwę urlopową
Minęło cztery tygodnie odkąd wysłałem powtórne zapytanie o karabin. Wcześniej wysłałem zapytanie mailem przez stronę sklepu. Do tej pory nikt nie raczył odpisać nawet "sp***rzaj dziadu". Nie będę się w takim razie narzucał i przeszkadzał w odpoczynku. W sobotę pojadę wydać pieniądze gdzie indziej.

PS. Moje pw na forum nawet nie zostało odczytane, mimo iż adresat w międzyczasie wrzucał na forum kolejne oferty sklepu :wink:
Klient (nie) nasz pan...
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 14:52 przez z99, łącznie zmieniany 1 raz.
redav
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 05 września 2016, 11:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: redav »

Jeżeli to Kapiszon to absolutnie bez dawania zaliczki, zadatku itp. Mam znajomego co do tej pory nie dostał amunicji za którą zapłacił. Ja osobiście kupiłem kilka sztuk za gotówkę i było ok.
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1444
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 22
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: LongTom »

Kapiszon mieścił się na zachodnim brzegu Wisły, a składnicabroni na Pradze,
ktoś korzystał z tego sklepu?
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 14:53 przez LongTom, łącznie zmieniany 1 raz.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
Adam1983
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 231
Rejestracja: 04 października 2017, 22:28
Tematy: 15
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Adam1983 »

Ja korzystałem dzisiaj, kupowałem amunicję 5,45x39 Barnaula w niezłej cenie. Trudno powiedzieć coś mądrego po takim zakupie, ale pan sprzedawca sympatyczny i życzliwy. Wybór broni nie za szeroki, głównie broń używana - przynajmniej takie odniosłem wrażenie.
Awatar użytkownika
longer
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 504
Rejestracja: 02 kwietnia 2007, 11:19
Tematy: 4
Lokalizacja: zDragona
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: longer »

BUOS,

NIE POLECAM! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.
Przykład:
zakupy w sklepie online za kilkaset złotych. Towar włożony do koszyka, zapłata dotpay. Emaile potwierdzające są. Status zamówienia w realizacji.
Za godzinę telefon... z BUOS'a. Rzeczy kupionych brak. Podkreślam słowo "kupionych", a nie, zamówionych! Co słyszę w słuchawce telefonu. Abym przeczytał regulamin sklepu. Rzeczy wystawione nie stanowią oferty handlowej. Brawo!. Zwrot pieniędzy? Może jutro.. w sobotę... Nie muszę nic już komentować. Brak płynnosci finansowej? Próba przywłaszczenia. Brak słów.
Rule #4 – Identify your target, and what is behind it.
KG92RS
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3741
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 06:51
Tematy: 51
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: KG92RS »

longer pisze:BUOS,
NIE POLECAM! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu.
Od zawsze. Mi kiedyś powiedzieli, że cena w sklepie internetowym była za niska i trzeba dopłacić...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”