Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Hubert
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1152
Rejestracja: 26 kwietnia 2005, 22:39
Tematy: 18
Lokalizacja: ZKS Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Hubert »

Glou pisze:Szuster.
Brak umiejętności odpisywania na maila, od tygodnia cisza - u mnie skreśleni.

Jeśli w taki sposób postępują na mailowe zamówienie (Sig sauer+1000szt ammo) bez targowania i jęczenia o paczkę gratis,
to ja im już dziękuje. Oni lekceważą a ja nie polecam.
Z mailami to rzeczywiście różnie może bywać. Czasami maile nie dochodzą, spam itp. Ponadto były targi IWA więc mogą mieć trochę roboty. Zadzwoń i poproś z Panem Aleksandrem to się dogadacie.
"Uzbrojone społeczeństwo to uprzejme społeczeństwo"
Zaleski
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 24 listopada 2016, 19:58
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Zaleski »

Avant Rzeszów
Chyba największy wybór na Podkarpaciu, ale ceny też troszkę zawyżone. Broń można pomacać jak się ma promesę.
Co do obsługi zależy na kogo się trafi, jak jest młody sprzedawca to wszystko fajnie pogada, doradzi.
Jest też jeden starszy koleś który pracuje tam chyba za karę....
Fokat
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 985
Rejestracja: 26 listopada 2017, 17:16
Tematy: 8
Lokalizacja: Małopolska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Fokat »

ThePatriarch pisze:
"Przeciwnie, obaj mamy rację" - słysząc odpowiedź jestem jeszcze bardziej zniesmaczony.

To znaczy, że wystawia Pan na sprzedaż samochód, pisząc, że stan zawieszenia jest idealny kiedy tym czasem na stacji diagnostycznej okazuje się być agonalny?

"Wszystko jest względne - zależy od punktu widzenia. Może przyjść klient, dla którego ta lufa będzie w stanie idealnym porównując z innymi lufami"
Dopóki w Polsce nie będzie Oficjalnie wprowadzonej, klasyfikacji stanow broni, wg. Standartow zachodnich, to będzie etap dymania klientow. Wszytsko odbywa się zgodnie z prawem, sklep nie popelnia przestepstwa. Bo wg. Niego jest wszytsko ok. Nie sprzeda Tobie to trafi innego jelenia, ktoremu wciśnie "stan magazynowy".
Kiedys bralem udział w grubej rozrobie na forum, bo śmialem powiedzieć jednemu ze sklepow, że wciska kit i strucle klientom. Takiego steku wyzwisk, pod swoim adresem, dawno nie widzialem. Od tego czasu, cena "stanu magazynowego" spadla bodajze o 35%. Klientela nie docenila wybitnego marketingu, z kiepską jakoscią.
Ostatnio zmieniony 17 marca 2019, 17:25 przez Fokat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jeff56
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 09 stycznia 2018, 12:46
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Jeff56 »

Takie sklepy i takich sprzedawców powinno się napiętnować na forum i omijać wielkim łukiem co do zakupów.To tak jak podkręcanie liczników w samochodach.Kradzież w majestacie prawa z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
Skraaj
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 07 września 2014, 14:16
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Skraaj »

Halinka Arms – skuszony postami innych postanowiłem samemu się odezwać do sklepu i zapytać o części do Shadowki, niesamowite podejście do klienta. Po dość chaotycznym mailu z mojej strony odebrałem telefon i przemiła pani pomogła mi dobrać dokładnie to co chciałem i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Bez nagabywania na branie co popadnie, ewidentne nastawienie na to czego oczekuje klient. Wysyłka tego samego dnia, a części czekały w paczkomacie w następnym dniu roboczym (zamówiłem w piątek rano). Szczerze polecam sklep.

Kaliber Dawidy Bankowe – Doskonały kontakt z rusznikarnią, wymiana spustu i kilku sprężyn zajęła naprawdę niedługo. W samym sklepie miła atmosfera. W razie czego uwaga na roboty drogowe, trzeba jechać od południa, przejazd od Dawidów wymaga ATV albo czołgu i zignorowania zakazu ruchu...

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, po podmiance spustu i sprężyn to praktycznie inny pistolet.
Awatar użytkownika
Garfield
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 927
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 00:19
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Garfield »

Kolejny raz Magazyn Uzbrojenia. Sprzedawcy są genialni. Przychodzisz zapytać o jakieś coś do czegoś i wychodzisz z pistoletem. Tak sobie pomyślałem że jakby to był zakład pogrzebowy to sprzedali by mi trzy trumny - jedną codzienną, jedną weekendową i jedną na święta.
"Zły - być może, dobry - a czemu??"
"Kasandrą byłem, jestem i zostanę..... .....obym się mylił."
mkw
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 478
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 14:26
Tematy: 0
Lokalizacja: ze wsi
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: mkw »

I ja z ARMSem miałem przygodę. Wracałem z Krakowa i po drodze wstąpiłem po małe karabinowe spłonki bo u mojego normalnego odstawcy nie było na stanie, Przy okazji zobaczyłem że mają 4 matrycowy zestaw LEE do 5.56 zapłaciłęm i pojechałem, W domu otwieram matryce a tam nie ma tej do zaciskania ... Zadzwoniłem z tam rżnięcie głupa.
W czasie pokoju, człowiek roztropny zachowuje miecz u swego boku - Sun Tzu, Sztuka Wojenna.
redav
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 05 września 2016, 11:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: redav »

Garfield pisze:Kolejny raz Magazyn Uzbrojenia. Sprzedawcy są genialni. Przychodzisz zapytać o jakieś coś do czegoś i wychodzisz z pistoletem. Tak sobie pomyślałem że jakby to był zakład pogrzebowy to sprzedali by mi trzy trumny - jedną codzienną, jedną weekendową i jedną na święta.
Też mam z tym problem, a w dodatku nie robią tego nachalnie więc nie można mieć żalu czy pretensji. Jedyna rada nie brać ze sobą promes jak idziesz kupić jakąś drobnice za 5 PLN :-)
Awatar użytkownika
Lygi
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 77
Rejestracja: 12 października 2012, 19:01
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Lygi »

Przemo77 pisze:
Sklep myśliwski "Drop" w Słubicach - naprawdę godny polecenia !
W linku można poczytać jak powinno się załatwiać niektóre sprawy żeby klient wracał zadowolony ...

https://polowanko.pl/wadliwy-mauser-m18

Potwierdzam,Michał bardzo rzeczowy człowiek.
Co prawda nie robiłem jeszcze u niego zakupów za miliony monet,a tylko drobnica jakaś amunicja,czy inne drobiazgi.Ale zawsze podchodzi rzeczowo i profesjonalnie do każdego.
Czy to paczka ammo,czy pistolet/karabin za kilka tyś PLN.
No i co najważniejsze kolega myśliwy,otwarty na sportowców :)
Darz Bór!
Tak Michaił to zapewne fajny gość. Jedyne co mam do zarzucenia jeśli chodzi o sklep to to że gdybyś nie widział że sprzedają w nim broń to byś nie zgadł. Jak wejdziesz to wygląda to na typowy sklep dla myśliwych. Zero broni. Cała broń jest zamknięta w osobnym pomieszczeniu i tak naprawdę człek nie wie co Pan Michał ma w ofercie. Czasem człowiek się dowie przypadkiem o nowej broni w Dropie pocztą pantoflową, a czasem Pan Michał wrzuci coś na swego FB.

Uważam to za dziwny sposób sprzedaży broni bo człowiek taki jest że kupuje oczami. Ile razy coś kupiłem na w Strzelcu w Z-Górze bo akurat stało na półce wypatrzyłem to wymacałem i spodobało mi się. W Dropie nie ma na to szansy.
Wchodzisz mówisz co chcesz i albo jest albo niema.
Ostatnio zmieniony 21 marca 2019, 18:43 przez Lygi, łącznie zmieniany 1 raz.
yamnick
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 110
Rejestracja: 11 lutego 2018, 19:22
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: yamnick »

redav pisze: Jedyna rada nie brać ze sobą promes jak idziesz kupić jakąś drobnice za 5 PLN :-)
To nie działa. Tracisz tylko czas na przyjazd z promesą następnego dnia
Awatar użytkownika
Przemo77
Użytkownik komercyjny
Użytkownik komercyjny
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 21:27
Tematy: 0
Lokalizacja: Słubice
Grupa: Użytkownik komercyjny

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Przemo77 »

Lygi pisze: Tak Michaił to zapewne fajny gość. Jedyne co mam do zarzucenia jeśli chodzi o sklep to to że gdybyś nie widział że sprzedają w nim broń to byś nie zgadł. Jak wejdziesz to wygląda to na typowy sklep dla myśliwych. Zero broni. Cała broń jest zamknięta w osobnym pomieszczeniu i tak naprawdę człek nie wie co Pan Michał ma w ofercie. Czasem człowiek się dowie przypadkiem o nowej broni w Dropie pocztą pantoflową, a czasem Pan Michał wrzuci coś na swego FB.

Uważam to za dziwny sposób sprzedaży broni bo człowiek taki jest że kupuje oczami. Ile razy coś kupiłem na w Strzelcu w Z-Górze bo akurat stało na półce wypatrzyłem to wymacałem i spodobało mi się. W Dropie nie ma na to szansy.
Wchodzisz mówisz co chcesz i albo jest albo niema.
Z tego co się orientuje, to właściciel mocno myśli nad przebudową/ rozbudową sklepu tak aby wyeksponować towar który teraz zamknięty jest w magazynie broni. Niestety nie jest to takie proste i szybkie do zrealizowania jak się komuś wydaje- zgody pozwolenia, odbiory itp. Miałem okazję spojrzeć przez otwarte drzwi do tego " oddzielnego pomieszczenia" jak go nazwałeś i powiem że jest tam łącznie ponad 100 jednostek nowej broni - długiej zarówno sportowej jak i myśliwskiej oraz krótkiej, kolekcjoner z używanej też coś wybierze.
CZ75B Omega, PM-63 Rak, ALFA-PROJ 3541steel 357 Magnum, TT-33 1944, UZKON AS46, AKMS 7,62x39 1981, Remington Speedmaster 552 .22, TOZ17 .22, Iż43M 16/70, MOSIN 7,62x54R, P-64 9x18, WALTHER GSP .22
Awatar użytkownika
radim92
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2148
Rejestracja: 01 lutego 2012, 12:34
Tematy: 8
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: radim92 »

I jeszcze cześć chyba w szafach S1 ma schowane. W amunicj u Michała można przebierać
CZ 75 SP-01 Shadow 9x19, Mosin wz. 1891/30, Uskon AS16, Kbk AKM "Jack" 7.62x39
Awatar użytkownika
biper
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 3241
Rejestracja: 20 stycznia 2015, 09:28
Tematy: 18
Lokalizacja: okolice 3city
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: biper »

Brownells.pl

O tym jak przebiegają dostawy można poczytać w stosownym wątku. Pierwsza - była z przebojami (jeśli klient chciał czekać, bo mógł wybrać zwrot kasy). Kolejne z drugiej połowy listopada - już z górki (przynajmniej w moim przypadku). Jeśli chodzi o zakupy - jestem zadowolony. Ale teraz chciałem o czymś więcej.

Otóż jeden z zakupionych przeze mnie produktów miał wadę.
Zgłosiłem reklamację mailowo z dokumentacją foto (akurat maila wysyłałem w niedzielę, więc można przyjąć, że de facto została ona przyjęta w poniedziałek).
We wtorek poproszono mnie, abym podał adres, pod który sklep ma przysłać kuriera po odbiór wadliwego produktu! Tak - sklep przysłał kuriera. Nie musiałem się fatygować na pocztę itp.
W czwartek kurier odebrał przesyłkę ze zwrotem, a już dziś (piątek) odebrałem nowy produkt! Zwrot i wymiana na nowy bez ruszania tyłka na pocztę zajęły 4 dni :651:

Obsługa w skali 0-10 na 20pkt! Albo i lepiej :033:

Życzę Brownells.pl jak największego sukcesu na naszym rynku.
:piwo:
SKS Ardea || Pomorskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie "DO BRONI"
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: montrala »

Ja wcześniej dwukrotnie zgłaszałem problemy z produktem zakupionym w centrali Brownells. W obu przypadkach firma stwierdziła że odsyłanie z Polski nie ma sensu i po prostu przysłała następny egzemplarz (jak był wadliwy) lub inny, uzgodniony produkt (zepsuł się, nie byłem zadowolony z zakupu i nie chciałem jeszcze raz tego samego). Polityka Brownells.pl jest tu przeniesieniem podejścia, które firma stosuje w USA. Dlatego mimo początkowych kłopotów od początku uważałem, że z czasem się dotrze i zaczniecie chwalić ;)
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
SAKUL
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 255
Rejestracja: 08 lutego 2015, 22:46
Tematy: 0
Lokalizacja: Rudno (Pomorskie)
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: SAKUL »

DHArel w Gdyni. Jeden z kilku sklepów gdzie obsługa bardzo miła. Nie wydałem wielu pieniędzy, nie miałem promesy ze sobą. Obejrzałem przy okazji zachwalaną strzelbę doruk od dzikiego z MU. Można było macać, oglądać, żadnego pytania w stylu "a książeczka jest?!" Polecam, sklep i sprzedawcę, a strzelbę w najbliższym czasie tam pojadę kupić. Po wejściu trochę, się zdziwiłem, ponieważ przywitał mnie sklep z materiałami budowlanymi. :651: Potem było coraz lepiej, wiatrówki, sprzęt wędkarski, a na końcu broń. ;laughing:
Ostatnio zmieniony 25 marca 2019, 16:49 przez SAKUL, łącznie zmieniany 1 raz.
Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
Glock17, SigSauerP226, Browning BuckMarck 22., Ruger AR556, SLR L1a1, Browning HP, Beretta 92 FS
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”