Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Heniek75
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: Heniek75 » 2017-08-07, 19:01

Darz Bór Szczecin - miła i sprawna obsługa, chciałem kupić lunetę, ale miała paprochy wewnątrz szkieł, właściciel już zamówił nową i czekam na sygnał kiedy odebrać

Besthunters - tu nic sie nie zmienia, szybko sprawnie, amunicja z rabatami.

Magazyn Uzbrojenia - źle wybrałem numer, zamiast do szefa to stacjonarny do sklepu , no i trafiłem na Pana z bardzo wysokim poczuciem humoru. Tak mnie rozbawił swoim poczuciem humoru ze kilka km dalej kupiłem u konkurencji 1000szt 223 o 0,10 pln taniej niż oferta sympatycznego pracownika Magazynu Uzbrojenia. Polecam kontakt tylko z szefem, który szanuje klientów.

m2c
Status: Online

Postautor: m2c » 2017-08-07, 19:38

Wycieczek po sklepach ciąg dalszy.

Besthunters: Dzwoniłem o coś zapytać - poczułem się jakbym w czymś przeszkadzał...
Mimo wszystko pojechałem osobiście odwiedzić sklep kilka dni później. Na miejscu obsługa bardzo miła, cierpliwa i rzeczowa. Wyszedłem bardzo zadowolony.
Najwyraźniej nie zawsze warto się od razu zrażać. Na pewno tam wrócę i to nie raz.
CZ P09, AKM Jack, Mossberg Maverick, Mosberg 930 JM

Awatar użytkownika
longer

Postautor: longer » 2017-08-08, 16:54

znowu porcja informacji po zakupach:

1. FunnyB - ładownice do AR-15. Z Romanem to czysta przyjemność:) Jakość super, kontakt super, ceny super. Polecam!!!
2. Gunfire - idealnie. Cały system funkcjonuje bez precedensu w naszym świecie strzeleckim. Polecam:)
3. Gun Monkey (hubertech) - super. Naprawdę dają radę i ceny ok.
Rule #4 – Identify your target, and what is behind it.

emwaw

Postautor: emwaw » 2017-08-10, 08:24

Polecam http://sklep.semperfi.pl/ :)

Dziękuję za cierpliwość, elastyczne podejście przy zakupie pierwszej broni :) Właściciel znalazł czas, by odpowiedzieć na wiele pytań początkującego, zaprezentować inne produkty i udzielić informacji na temat formalności.

Na pewno będzie to pierwszy sklep, który wezmę pod uwagę podczas wyboru kolejnej jednostki :)

jacek sygula
Sponsor Forum
Sponsor Forum
Grupa: Sponsor Forum

Postautor: jacek sygula » 2017-08-10, 08:46

ATENAGUN- Można płacić przelewem!!a co do przeładowywania [niektórych!!!!!] rodzaji broni na sucho: zauważyliśmy że strzelby [chodziło o strzelbe-prawda?] szczególnie droższe po paru przeładowaniach [na sucho] zaczynają mieć wytarcia, a jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ- to kto chce kupić wytartą? :-D , a jeżeli ktoś ma aż takie fobie, że nie potrafi tego zrozumieć-no cóż? mamy jednego Hatsana [nowego] do testów- można sobie go na sucho przeładować 1000000000 razy!, rzecz dotyczy broni typu: pompka, pistolety, AR-y itp. nie ma problemu, nieraz na tym forum poruczana była kwestia przestrzeliwania broni przed zakupem, jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ-Klient kupuje NOWĄ sztuke! Często mamy UŻYWANĄ BROŃ -która wystrzeliła np.50 razy, jest na gwarancji, ale jej cena jest sporo niższa od nowej, Klient płaci za "dziewictwo" :shame: a co do otwarcia sklepu na Pasterniku, od miesiąca Wrzesnia, jeden dzien [pewnie czwartek] bedzie sklep otwarty od 11 do 19 :-D
Ostatnio zmieniony 2017-08-10, 08:48 przez jacek sygula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mariusz888

Postautor: Mariusz888 » 2017-08-10, 09:12

jacek sygula pisze:a co do przeładowywania [niektórych!!!!!] rodzaji broni na sucho: zauważyliśmy że strzelby [chodziło o strzelbe-prawda?] szczególnie droższe po paru przeładowaniach [na sucho] zaczynają mieć wytarcia, a jak sprzedajemy NOWĄ BROŃ- to kto chce kupić wytartą? :-D , a jeżeli ktoś ma aż takie fobie, że nie potrafi tego zrozumieć-no cóż? D

Nie - nie chodziło o strzelbę tylko o pistolety. Porównując to do kupowania ciucha to ciucha mogę przymierzyć czy mi leży czy nie, a w broni chodzi o coś więcej niż tylko o to jak leży w ręku (chociaż to jest podstawowa kwestia). Ze wszystkim obchodzę się bardzo ostrożnie - w tym i z bronią i jestem z tych co obchodzą się z nią aż nazbyt delikatnie, a mimo to zostałem upomniany. Ja rozumiem, że sprzedajecie i nową i używaną i nie chcecie być stratni, ale jakoś nigdy nie czytałem by ktoś tutaj pisał, że w innych miejscach kogoś tak upomniano. Wręcz przeciwnie - wydaje mi się że możliwość sprawdzenia pracy spustu to jedna z podstawowych rzeczy która sprawia, że dana broń nam odpowiada bądź nie. Myślę, że po prostu że nie ma co przesadzać, że 1-2 DELIKATNE przeładowania wytrą nam broń. Gdyby ona wycierała się tak szybko to po kilkunastu paczkach amunicji nie byłoby już czego trzymać w ręku. I nie - nie mam z tym żadnej fobii.

jacek sygula
Sponsor Forum
Sponsor Forum

Postautor: jacek sygula » 2017-08-10, 10:58

Pół godziny Pan sobie sprawdzał-co chciałi ile chciał! przy strzelbie nasz Kolega wyjasnił Panu, dlaczego unikamy przeładowywania "na sucho", tak jak wyjaśniałem, sprzedajemy: "NÓWKI", BROŃ NIE ZUŻYWA SIE PO PARU PACZKACH AMUNICJI-ALE NABIERA CECH BRONI UŻYWANEJ!
jak Pan tego nie rozumie: żegnam!

Awatar użytkownika
Mariusz888

Postautor: Mariusz888 » 2017-08-10, 11:02

jacek sygula pisze:Pół godziny Pan sobie sprawdzał-co chciałi ile chciał! przy strzelbie nasz Kolega wyjasnił Panu, dlaczego unikamy przeładowywania "na sucho", tak jak wyjaśniałem, sprzedajemy: "NÓWKI", BROŃ NIE ZUŻYWA SIE PO PARU PACZKACH AMUNICJI-ALE NABIERA CECH BRONI UŻYWANEJ!

Wydaje mi się, że Pan kojarzy kogoś innego i opisuje zupełnie inną sytuację, bo ja byłem w sklepie może z 10 min, a na pewno nie więcej. I nie nie oglądałem ŻADNEJ strzelby.

Awatar użytkownika
longer

Postautor: longer » 2017-08-10, 12:07

jacek sygula pisze:Pół godziny Pan sobie sprawdzał-co chciałi ile chciał! przy strzelbie nasz Kolega wyjasnił Panu, dlaczego unikamy przeładowywania "na sucho", tak jak wyjaśniałem, sprzedajemy: "NÓWKI", BROŃ NIE ZUŻYWA SIE PO PARU PACZKACH AMUNICJI-ALE NABIERA CECH BRONI UŻYWANEJ!

aż strach skorzystać z tego sklepu.

Ale mam negatywne odczucia po rozmowie telefonicznej. Negocjacje polegają na podniesieniu ceny:) Dla mnie negat.
Rule #4 – Identify your target, and what is behind it.

jacek sygula
Sponsor Forum
Sponsor Forum

Postautor: jacek sygula » 2017-08-10, 12:14

Jeszcze sie taki nie urodził-coby wszystkim dogodził! :-D

Awatar użytkownika
Vip63

Postautor: Vip63 » 2017-08-10, 13:30

Atena Gun - personel profesjonalny i cierpliwy. Miałem w rękach kilkanaście sztuk różnej broni. Jak chcę przeładować, sprawdzić pracę spustu czy rozebrać daną broń to po prostu pytam. W Atenie nie spotkałem się z odmową. Strzelałem z kilku egzemplarzy, nabyłem dwa. Kupiony pistolet miał tylko jeden magazynek, więc poprosiłem o załatwienie drugiego . Po upływie miesiąca pan Jacek jadąc na Śląsk dostarczył mi go do Sosnowca.
Dobrze strzela się samotnie, bardzo dobrze w zacnej kompanii.
FWB 800 FT, Rogers & Spencer, 9x19, 12/76, 9x18, .22

nazarr

Postautor: nazarr » 2017-08-10, 13:36

jacek sygula pisze:Jeszcze sie taki nie urodził-coby wszystkim dogodził! :-D

Trochę zrozumienia i profesjonalnego podejścia każdemu się przyda.
Osobiście uważam ze jesli firma prowadzi sprzedaż broni nowej to powinna mieć na stanie minimum 1 sztukę każdego rodzaju pistoletu, karabinu, strzelby, do celów demonstracyjnych. Tak aby klient mógł taka broń sprawdzić, na sucho czy strzelając, wtedy będzie możliwość weryfikacji potrzeb przez klienta i nie będzie nerwowego nastawienia ze strony sprzedawcy ze broń już nie będzie nowa.
takie jest moje zdanie

poeta

Postautor: poeta » 2017-08-10, 13:46

Ja w atenagun kupiłem 5 szt. w tym jedna nową. Jutro wybieram się zrobić jeszcze jeden interes i wszystko było elegancko tak więc nie wiem w czym problem.

nazarr- toś wymyślił z tym po jednej sztuce demo-brawo ty
Ostatnio zmieniony 2017-08-10, 13:49 przez poeta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Snipper_is

Postautor: Snipper_is » 2017-08-10, 14:03

Nazarr
Jako zwykły człowiek powiem Ci że to co zaproponowałeś jest nierealne . Gdyby w Polsce rynek był jak w USA to można tak robić ale u nas sklepy w 90 % mają pojedyncze egzemplarze broni i utrzymanie dla każdego po jednym do strzelania sucho czyli do złomowania ( po 20 latach takiego pstrykania i okazjonalnego strzelania ) bardzo podnosiło by koszty. Bo kto lub za ile kupił by taki złom? Ja na pewno nie. A Ty?

Karkolomny
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Karkolomny » 2017-08-10, 14:34

Taka refleksja mnie naszła... to o czym tu mówimy to jest rynek na tyle specyficzny, że prawa rynku tu nie działają :wink: Ile ja czasu spędziłem dzwoniąc po sklepach, dystrybutorach... ile wiedzy przyswoiłem ;laughing: Problem ogólny jest taki, że bardzo wiele sklepów nie aktualizuje swojej oferty w internecie. Z reguły jest tak, że dana broń w internecie albo cały czas jest niedostępna i trzeba sprawdzać telefonicznie albo jest dostępna a jak dzwonisz to okazuje się, że nie... Albo cena jest nieaktualna... No cóż, taki to jest specyficzny rynek i raczej to się prędko nie zmieni, gdyż bardzo wielu produktów zwyczajnie brakuje. Oczywiście, są sklepy, gdzie mają broń testową i jej użyczają (np. Szuster). Są też sklepy przy strzelnicach, są sklepy, które ze strzelnicami współpracują i wiedzą gdzie daną jednostkę przetestować. Ogólnie jednak, jeśli chcesz kupić coś innego niż Glock, (tego jest jak psów wszędzie) to napotykasz na większe lub mniejsze trudności... ;laughing:

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”