Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Stormtrooper
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: Stormtrooper » 2017-07-14, 17:08

Dzisiaj robiłem zakupy w dwóch sklepach na terenie Krakowa:

KNIEJA
+ bardzo dobry kontakt mailowy,
+ obsługa na miejscu też bardzo dobra,
+ możliwość negocjacji cen, nawet przy zakupach na niewielką kwotę.
- strona internetowa niezbyt aktualna, należy ją traktować poglądowo a o stany magazynowe pytać mailowo/telefonicznie.

ATENA GUN
+ bardzo dobry kontakt mailowy,
+ bardzo dobra i cierpliwa obsługa na miejscu
+ możliwość negocjacji cen
+ możliwość sprawdzenia broni na strzelnicy, co moim zdaniem przy zakupie broni używanej powinno być normą
+ gwarancja na używane karabiny sportowe (mam nadzieję, że nie będę musiał korzystać)
- strona internetowa niezbyt aktualna, ale przy takiej liczbie sztuk broni oraz kiedy jeden model występuje w kilku lub kilkunastu egzemplarzach to jestem to w stanie zrozumieć,
- płatność tylko gotówką.

Podsumowując oba sklepy na bardzo duży plus.

Hajdi150

Postautor: Hajdi150 » 2017-07-18, 13:34

Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?

karolmail

Postautor: karolmail » 2017-07-18, 14:21

Korzystałem z usług:

Best Hunters - kontakt mailowy, wysyłka, towar, paragon w środku słowem bez zarzutu. Odpowiedź na maila po godzinie, potwierdzenie wysyłki kilka godzin później, paczka na następny dzień u mnie w paczkomacie. Zdecydowanie polecam.

FunnyB (Roman Wesoły) - od forumowego kolegi zamówiłem kaburę typu naleśnik do HK SFP 9. Jakość wykonania, wysyłka - dobrze zapakowana paczka itd - wszystko ok, również zdecydowanie polecam. Wymiana dystansów gumowych na większe pod moje preferencje w ładownicy na magi: jeden mail, jeden telefon aby dopiąć szczegóły za 2 dni części u mnie w skrzynce na listy. Na minus jedynie jest długi czas oczekiwania ale podkreślam, że zdecydowanie warto poczekać.

Progres Broń (Jan Staniszewski) - kontakt telefoniczny taki sobie, tzn. był OK dogadaliśmy wstępnie cenę, termin dostawy, itd. I kontakt się urwał. Po jakimś czasie telefon czy coś już kupiłem czy nie, pan Jan zaproponował jeszcze lepszą cenę. Dostawa po kilku dniach, w danym miejscu i czasie, dosłownie kilka minut spóźnienia. Gotówka, promesa, dowód, sprawdzenie numerów, wypisanie faktury, gotówka i się żegnamy. Chciałbym podkreślić, że zapomniałem wypłacić gotówki wcześniej i bankomat nie chciał wypłacić całości potrzebnej kwoty (przekraczała mój dzienny limit). Myślę sobie trudno, najwyżej wezmę mniej amunicji, ale pan Janek zgodził się bez wielkich negocjacji, że brakującą kwotę przeleję na konto a towar zabieram. Napisał nawet drugiego dnia sms, że dziękuje za przelew. Podsumowując do kontaktu telefonicznego trzeba odrobiny cierpliwości ale cała reszta jak najbardziej zdecydowanie na plus: terminowość dostawy, sprawność transakcji i oczywiście cena. Również polecam Progres Broń.

PS. Nie pamiętam dokładnie ale dzień lub dwa przed planowaną dostawą pan Janek dzwonił i prosił o skan lub zdjęcie promesy na maila.

xkukux

Postautor: xkukux » 2017-07-18, 15:32

Hajdi150 pisze:Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?

Nie odwiedzałem ich, ale kupowałem od nich amunicję z dowozem w umówionym miejscu.
Zanim zostałem klientem to kojarzyłem chłopaków z zawodów.
Polecam. Kontaktowi, do pogadania ludzie.

lukiglist
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: lukiglist » 2017-07-18, 23:36

Hajdi150 pisze:Cześć, czy któryś z kolegów odwiedzał sklep GLI Militaria w Rokietnicy koło Poznania?

Jakieś opinie ?

Byłem dzisiaj, trochę trudno było trafić. Chłopaki w sklepie spoko, wiedzą o co chodzi i mają pojęcie, no i auto bez problemu zaparkowałem pod samym sklepem a nie jak w Poznaniu wolne miejsce przy trzecim kółku udaje się znaleźć. Zobaczymy za jakiś czas czy się nie zmanierują!

Awatar użytkownika
AlphaStr

Postautor: AlphaStr » 2017-07-19, 00:13

Słyszałem. W jednym z waszych sklepów chciałem zamówić dużą ilość amunicji, ale po poczytaniu opinii, odstąpiłem.
Jednak skoro Koledzy z w.w. sklepu są w porządku - podejrzewam, że nic tu nie będzie się zmieniać.

pozdrawiam!

mkw

Postautor: mkw » 2017-07-19, 20:34

Po prawdzie nie sklepu recenzja, ale naszego forumowego Kolegi FunnyB.
Jak że kupiłem od Romana trzecią już kaburę i sporo ładownic to wypada podsumować.
Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie. Nie mam zastrzeżeń.
Cena bardzo konkurencyjna.
Kontakt wzorowy.
Wykonanie zamówienia na coś czego się nie da kupić (przynajmniej w PL) - bezcenne.
Zamawiając trzeba sobie zdawać sprawę że trochę to potrwa bo w końcu jest to ręczna produkcja a nie towar z półki.
Polecam serdecznie, pewnie znowu wrócę.
W czasie pokoju, człowiek roztropny zachowuje miecz u swego boku - Sun Tzu, Sztuka Wojenna.

Awatar użytkownika
Matthius

Postautor: Matthius » 2017-07-20, 12:11

Podpisuję się obiema rękami pod powyższym. Dwie kabury, jedna ładownica - i będą kolejne.
Democracies have ever been spectacles of turbulence and contention;
have ever been found incompatible with personal security, or the rights of property;
and have, in general, been as short in their lives as they have been violent in their deaths

MarcinD
Status: Online

Postautor: MarcinD » 2017-07-20, 19:06

To jak o kaburach mowa to ja zamowilem juz jakis czas temu zewnetrzna w Combattools, pod glocka i latarke olighta, plus ladownice na dwa magi, i bylo sympatycznie, zarowno pod wzgledem 'customizacji' (pytania o preferencje typu kat nachylenia broni, uklad magazynkow itp) jak i kontakt i oczywiscie wyrob. Chwale sobie i polecam.
.177 / .22 / .22LR / 9x18 / 9x19 / 7,62x25 / .45ACP / 5,45x39 / 5,56x45 / 7,62x39

rzufik1

Postautor: rzufik1 » 2017-07-21, 14:23

[quote="MarcinKr"
4. Atenagun - ) i tutaj mam jedną propozycję - jeden dzień w tygodniu otwarte zamiast 8-17 to 12-20 (myślę że sporo osób miałoby ułatwione życie z zakupem choćby amunicji). POLECAM ![/quote]

OOOOtooo :) i tak gdyby każdy Krakowski sklep jeden dzień w tygodniu miał...
nawet niech ma

15-20 :) to i tak po pracy wpadam kupuje i jestem szczęśliwy :)
na wyposażeniu:) .177 ; .22lr ; 9x18 ; 9x19 ; .223 ; 6.5 x 55 SE; 12x70.... i trochę CP

Hubert

Postautor: Hubert » 2017-07-21, 20:04

MAGAZYN UZBROJENIA
Zakup hurtowy amunicji na własne potrzeby, której nie było w standardowej ofercie sklepu przeprowadzony WZOROWO. Konkretnie i na temat, bardzo dobry kontakt ze strony właściciela. Przy odbiorze amunicji ekipa, mimo braku obecności właściciela, ogarnęła sutuację bardzo sprawnie oferując pomoc przy załadunku do samochodu.
W trakcie zamawiania amunicji, tak przy okazji, przedstawiono mi ciekawą ofertę wyczynowego pistoletu sportowego - trafna znajomość klienta i jego zainteresowań.
Innym razem dostałem wyczerpujące informacje dotyczące sprowadzania broni.
Warto podkreślić, że właściciel to doświadczony, aktywny, wieloletni strzelec, który zna się na technice strzelania. Ponadto posiada bogatą wiedzę dot. broni.
Ostatnio zmieniony 2017-07-21, 20:06 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
PUNK WITH GUNS

Awatar użytkownika
Mariusz888

Postautor: Mariusz888 » 2017-07-25, 17:21

Stormtrooper pisze:Dzisiaj robiłem zakupy w dwóch sklepach na terenie Krakowa:

KNIEJA
ATENA GUN

Również w tym tygodniu odwiedziłem oba sklepy i:

KNIEJA
+bardzo dobra obsługa na miejscu
+możliwość negocjacji cen - jeszcze nie kupiłem tego co chcę kupić, ale pierwsze wrażenie na podstawie propozycji ostatecznych kwot jest ok.
+świetna estetyka sklepu - wnętrze jak się to mówi "trzyma poziom" - np dla mnie to ważne.
-faktycznie stroną internetową nie należy się zbytnio sugerować - jest sporo z niej, ale w sklepie jest po prostu więcej + mogą ściągnąć to czego akurat nie ma

Co do maila to nie wiem bo wysłałem ostatnio maila i odpowiedzi nie dostałem, ale wysłałem dosyć obszerne zapytanie ofertowe więc może po prostu jeszcze sami czekają na odpowiedź dla nich.

ATENA GUN
+obsługa cierpliwa i miła
-do negocjacji cen nie doszło jeszcze bo jeszcze muszę przemyśleć temat wyboru, jednak przy dzisiejszych oględzinach zniechęciło mnie hasło "ale niech pan nie przeładowuje bo to się wyciera i ktoś pomyśli, że to używana broń". OK - nie znają mnie tam (bo niby skąd skoro dopiero co dostałem pozwolenie), ale sprawiło, że nabrałem psychicznej bariery do zakupu tam. Ja wiem, że oni sprzedają i nową i używaną i nie chcą być stratni, ale każdy kto chce się przymierzyć do jakiegoś choćby pistoletu chciałby móc sprawdzić jak działa spust, jaki jest reset, jak zamek leży w ręku... Tym bardziej, że to nie market gdzie dziennie ludzie walą tysiącami, żeby każdy wachlował tym zamkiem tam a spowrotem. Tym bardziej, że oglądając łącznie 4 pistolety przeładowałem jeden chyba ze dwa razy i drugi może 1x (a może oba tylko po razie)? CZ znałem więc nawet nie próbowałem, a XDM mi po prostu w ręku nie leżał. Bo jeszcze bym taką uwagę zrozumiał jakbym każdym naparzał ile wlezie.

m2c
Status: Online

Postautor: m2c » 2017-08-03, 21:25

Regiment Warszawa - wizyta to sama przyjemność. Mega uprzejmy Pan wszystko pokaże, odpowie na pytania, porozmawia na różne tematy nie okazując zniecierpliwienia. Nic tylko polecać.

Broń Janki - Bardzo pozytywnie. Można porozmawiać, obmacać broń nową i używaną, nie czuje się że jest się nieproszonym gościem.

4Shooter - Hmm, sam nie wiem. Zrobiłem zakupy, porozmawiałem chwilę. Stanowczo łatwiej było rozmawiać po zrobieniu zakupów :P Ogólnie chyba pozytywnie, zobaczymy następnym razem. Myślę że gdybym nic nie kupował to opinia mogłaby wyglądać trochę inaczej...
CZ P09, AKM Jack, Savage Recon, Mossberg Maverick, Mosberg 930 JM

Awatar użytkownika
bartek75

Postautor: bartek75 » 2017-08-03, 21:46

Ja mogę napisać same superlatywy o sklepie Hubertus Białystok. Potrzebowałem konkretną amunicję o którą pytałem w kilku sklepach wystawiających ją na swoich stronach internetowych. Większość nie miała interesującej mnie ilości lub próbował mi opchnąć to co im zalegało (często w kosmicznych cenach). W Hubertusie Białystok potraktowano mnie tak profesjonalnie jakbym był co najmniej przedstawicielem CZ-tki. Nie dość że nikt mnie nie spławił (rozmowa telefoniczna) to jeszcze umówiono mnie z p. Tołczykiem wracającym z Czech w wybranym przeze mnie miejscu aby przekazał mi amunicję. Spotkanie przebiegło co do minuty, pełen profesjonalizm i na dodatek bezgotówkowo. Przelew wpłyną do nich dopiero po tygodniu - nie było i z tym żadnego problemu. Kolejnym szokiem była zaproponowana cena amunicji (szokiem pozytywnym!). Są w Polsce świetni i profesjonalni sprzedawcy broni i amunicji. Jak ktoś nie wierzy radzę skierować wzrok na Białystok :-D
CZ-75 SA, IŻ-35, Suhl KK-150, Ural-2, Walther GSP, RT 47, G17, PM Makarow, Sauer 202

Artur Lipowski
Kontaktowanie:

Postautor: Artur Lipowski » 2017-08-04, 14:02

Hubertus Pro Hunting
Spytałem o dostępność drobnej części do karabinu Savage i (szybko) dostałem odpowiedź: powinniśmy mieć - sprawdzimy. Na drugi dzień: mamy, proszę przelać 6 zł.
Cześć dotarła. Dodam, że jak dotąd kupiłem tam tylko jakąs popierółkę, więc uznanym klientem na pewno nie jestem.
Jak dla mnie postępowanie mocno na plus.

Parabellum
Jak dotąd (4 zamówienia) wszystko perfekcyjnie, włącznie z dowozem prochu i spłonek.
Szybko i kompetentnie udzielane są opowiedzi emajlowe.

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”