Drodzy użytkownicy,

W związku z wymogami prawnymi w najbliższym czasie forum-bron.pl zmieni swój status na „forum zamknięte”.
W praktyce oznacza to, że osoba niezalogowana o statusie „gość” nie będzie mogła przeglądać forum.
Przeglądanie, czytanie lub pisanie na forum będzie możliwe tylko dzięki rejestracji i logowaniu.

Administracja forum

Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
MarcinKr
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: MarcinKr » 2017-06-28, 21:32

To i ja dorzucę kilka opinii od siebie o krakowskich sklepach:

1. Knieja - Pełen profesjonalizm, ustalenie mailem, telefoniczne, zawsze oddzwaniają i odpisują jeśli tak zostało obiecane. Sprowadzają broń od innych dostawców i sprzedawców więc można zaoszczędzić czasu i paliwa. Zawsze jestem zadowolony. Otwarte dość długo, więc i dostępność wysoka. POLECAM (5 gwiazdek)!

2. Gunshelp - "sklep" dość specyficzny, bo jakby sklepu nie było, więc raczej trzeba wiedzieć po co się przychodzi (oczywiście to moje wrażenie). Niestety mam daleko, a sklep otwarty dwa dni w tygodniu do 15 i w sobotę do 13, więc rzadko mam przyjemność coś zakupić.

3. Sokół - fajny sklep, duży wybór amunicji i szpeja. Raczej dla myśliwych, ale i dla sportowych coś się znajdzie. Przez telefon nic się nie załatwi, natomiast na miejscu można spędzić godzinę i więcej na pogawędce i oglądaniu. To na duży plus, bo zawsze coś się przy okazji zakupi. Niestety skrócone niedawno godziny otwarcia eliminują całkowicie sklep z mojego zasięgu.

4. Atenagun - trzeba wpaść będąc na strzelnicy. Wybór broni używanej zawsze duży, ostatnio też broń nowa w coraz większym wyborze (z CZ i HS jest już chyba wszystko, z innych firm coraz więcej). Każdą używaną broń można od razu sprawdzić 20 metrów dalej. W sklepie można marudzić, oglądać wszystko po raz ósmy w miesiącu, targować się i wybrzydzać. Wszelkie ustalenia, nawet te "na gębę" są w mocy. Oczywiście jest też trochę szpeja do czyszczenia, okulary itp., chyba też spory wybór broni CP. Sklep czynny do 17 i w soboty (czasem w niedzielę jak są zawody) i tutaj mam jedną propozycję - jeden dzień w tygodniu otwarte zamiast 8-17 to 12-20 (myślę że sporo osób miałoby ułatwione życie z zakupem choćby amunicji). POLECAM !
Ostatnio zmieniony 2017-06-28, 21:33 przez MarcinKr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LordKitaKul

Postautor: LordKitaKul » 2017-06-29, 01:09

Skawiński w Dziemianach ma własną strzelnicę pod sklepem. Broń dostałem czystą, a po przestrzeleniu jeszcze mi ją wyczyszczono przed spakowaniem do pudełka.
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!

Dariusz DC
Moderator
Moderator
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontaktowanie:

Postautor: Dariusz DC » 2017-06-29, 14:18

! Wiadomość od: Dariusz DC
Aby posprzątać ten bałagan,który narobiliście musiałem poświęcić pół godziny na przeczytanie kilku stron w większości bzdurnych przepychanek - nie nastroiło mnie to przyjaźnie więc Przyjaciel otrzymuje urlop od forum a każdy nastepny kto tu nabałagani też dostanie urlop
DC jeszcze nie 9

Awatar użytkownika
LordKitaKul

Postautor: LordKitaKul » 2017-06-29, 15:50

O, przypomniało mi się - Arma przy Witkiewicza w Warszawie. Kupowałem trochę amunicji w bardzo korzystnej cenie, wszystko bezproblemowo, ale płatność tylko gotówką. Stronę internetową za to mają tragiczną :-D.
Nawet jeśliby ostatniego flagowca zdobędzie bezwarunkowo zaledwie kwarta spośród nich, owoc wysyłce będzie szampański, zwykle, że setki figur zamówi go aleją cybernetyczną!

RKjordi85

Postautor: RKjordi85 » 2017-06-29, 23:24

myśliwski złotoryja super ceny i dużo fajnego sprzętu i miła obsługa naprawde polecam

Mars2
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Mars2 » 2017-06-30, 02:00

Szuster - lepiej być nie może, dawno tak sympatycznie nie byłem obsłużony.

Awatar użytkownika
sql
Kontaktowanie:

Postautor: sql » 2017-06-30, 09:14

To ja może o Szusterze - faktycznie, jak się podjedzie do sklepu to jest bardzo sympatynie i nie ma problemu z testowaniem na sucho broni (bawiłem się krótką), natomiast dalej jest już nieco gorzej.
Byłem zdecydowany na Siga 232 - najpierw dzwonię, odbiera jakiś Pan:
- tak, tak oczywiście, nie ma go w tej chwili, ale niech Pan napisze maila to zamówimy i będzie do odbioru,
OK, wysłałem maila, po kilku dniach jak nie było żadnego kontaktu, to pozwoliłem sobie na powtórny telefon:
- jak Pan wysłał maila, to oczywiście zamówimy, ale trochę rzeczy jest, tak szybko nie reagujemy - proszę się nie martwić, zaraz ktoś się tym zajmie.
No i to było jakiś rok temu i nikt nie znalazł czasu na odpisanie, oddzwonienie i zamówienie.
Mail był bez żadnego zawracania głowy rabatami - prosto i po żołniersku zamówione.
Gdybym sobie po 2 tygodniach nie zadzwonił gdzie indziej, to bym dalej na Siga czekał...
...jesteśmy niegrzeczne chłopaki, pójdziemy siedzieć do paki...

Revolut

Postautor: Revolut » 2017-06-30, 09:24

Edex - Warzyce k/Jasła - bardzo dobre ceny, co prawda maja tylko nową broń, ale jak czegoś nie mają, to są w stanie dużo zamówić.

Praktycznie po wejściu z ulicy przemiły Pan wrzucił mi na stół G17, 2 wersje XDM, CZ i pytał czy coś jeszcze przynieść :D

O promesy pytali dopiero jak wybrałem co chcę kupić.

Ceny elastyczne i w zasadzie na poziomie internetowym, zapytałem o gratisa przy kupnie to dostałem paczkę ammo, a na wyjście jeszcze olejek do broni, tak na sam koniec rozmowy.

Wpisałem się w kolejkę na P-10, tak więc sklep na pewno odwiedzę ponownie :D
Wiatr, CP, Nitro.

Awatar użytkownika
Spitfire24
Status: Online

Postautor: Spitfire24 » 2017-06-30, 21:54

sql pisze:To ja może o Szusterze - faktycznie, jak się podjedzie do sklepu to jest bardzo sympatynie i nie ma problemu z testowaniem na sucho broni (bawiłem się krótką), natomiast dalej jest już nieco gorzej.
Byłem zdecydowany na Siga 232 - najpierw dzwonię, odbiera jakiś Pan:
- tak, tak oczywiście, nie ma go w tej chwili, ale niech Pan napisze maila to zamówimy i będzie do odbioru,
OK, wysłałem maila, po kilku dniach jak nie było żadnego kontaktu, to pozwoliłem sobie na powtórny telefon:
- jak Pan wysłał maila, to oczywiście zamówimy, ale trochę rzeczy jest, tak szybko nie reagujemy - proszę się nie martwić, zaraz ktoś się tym zajmie.
No i to było jakiś rok temu i nikt nie znalazł czasu na odpisanie, oddzwonienie i zamówienie.

O to coś jak u mnie. Jak byłem osobiście w sklepie, żeby kupić jakieś drobiazgi do lunety SB to przy okazji pokazano mi Siga P320, omówiono zalety konstrukcji itd. Ponieważ nikt się do mnie nie odezwał pomimo ustaleń, to po 2 tygodniach zadzwoniłem i wysłałem maila. Kolejne podejście było po 4 miesiącach. Znowu wizyta osobista, przemiły Pan poprosił o maila, którego wysłałem jeszcze ze sklepu i znowu cisz :shock: . Ten sklep chyba tak ma.
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.

McMonster

Postautor: McMonster » 2017-07-01, 00:16

Dorzucę jeszcze kilka groszy co do Domu Łowcy we Wrocławiu. Jeszcze tego lata mają rozszerzyć działalność o sprowadzanie broni z Niemiec. Przybędzie trochę asortymentu i pojawi się możliwość sprowadzania broni wylicytowanej przez eGun. Na pewno przetestuję.
Dumny kolekcjoner staroci na amunicję scaloną i pseudosportowiec
Braterstwo, WKS Śląsk

Awatar użytkownika
Arctic

Postautor: Arctic » 2017-07-04, 22:43

Astroclasic Poznań, polecam. Kupowałem w poniedziałek M57, pozwolili pomacać, rozebrać, pomierzyć, wybrać z 3 dostępnych sztuk. Patrzyli się dziwnie ale nic nie mówili :-D
Pełne zadowolenie z obsługi, ceny i karabinu który kupiłem.
... ... a jak będziecie grzeczni, to nauczę was robić napalm.

Rasala

Postautor: Rasala » 2017-07-05, 20:12

Ja od siebie polecę Doctor Gun z Lubiszyna (k. Gorzowa Wielkopolskiego). Mega profesjonalne podejście do klienta. Pomoc przy wyborze nie nastawiona na czysty zysk sklepu a klienta który wróci.

SAKUL

Postautor: SAKUL » 2017-07-05, 22:43

Colt Krotoszyn. Kupowałem Rugera 556. Wszystko cacy. Kawka, herbatka, obejrzenie w międzyczasie kilku sztuk innej broni. Robota papierkowa szybko i bezproblemowo. Krótka pogawędka i powrót. Polecam.
Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej
Glock17, SigSauerP226, Browning BuckMArck 22., Ruger AR556

Gebel

Postautor: Gebel » 2017-07-06, 19:27

Magazyn Uzbrojenia Warszawa- aktualne stany amunicji na www, bardzo miła obsługa przez telefon jak i na miejscu, łatwo dostępny parking. Polecam

tomek5

Postautor: tomek5 » 2017-07-06, 19:40

Polecam :
http://www.4shooter.com/
kupowałem przyrządy do glocka 34 i omyłkowo zamówiłem do 43 , przyszły , włożyłem do sejfu i zapomniałem.
Po dwóch tygodniach zorientowałem się w pomyłce , odesłałem nierozpakowany komplet i przysłali mi prawidłowe.
Mam teraz zamontowane te :
http://4shooter.com/truglo-tfx-pro-set- ... letow.html
rewelacja ....

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”