Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

emwaw
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Postautor: emwaw » 2017-08-13, 01:11

Best Hunters - mam mieszane uczucia... Sobota, było kilka osób i odniosłem wrażenie, że zamiast poświęcić chwilę i doradzić Pan sprzedający chciał mnie spławić jak najszybciej. Jedyne na czym się skupił, to wciskanie chemii... Żeby nie było - zostawiłem kilka stówek, więc nie zawracałem głowy samymi pytaniami...

mast6ermoli
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: mast6ermoli » 2017-08-13, 07:21

hej
zakupiłem w VISMAG- u G17 + 2 dodatkowe magazynki + amunicja...
+ kontakt telefoniczny, mailowy i smsowy świetny
+ cena G17 + magazynki bardzo dobra, są skłonni do rozsądnych negocjacji
+ odebrałem towar w drodze właścicieli na wakacje!!! wszystko było przyszykowane
+ kontakt bezpośredni super bardzo sympatyczni ludzie
- brak, ale nie kupowałem na miejscu wiec nie wiem jak jest w sklepie
pozdrawiam Jacek

Karkolomny

Postautor: Karkolomny » 2017-08-13, 11:50

m2c pisze:Byłem dziś w Strefie Celu. Myślę że inne sklepy powinny brać przykład jeżeli chodzi o podejście do klienta.

Potwierdzam. Kupiłem tam swoją pierwszą sztukę. Cierpliwi i wyrozumiali zwłaszcza dla nowicjuszy ;) Ceny lekko wyższe niż u konkurencji ale na późniejsze zakupy jest książeczka rabatowa. Wybór też niezły. Odwiedzę ich ponownie, tym bardziej, że niedługo będą mieli w ofercie BULa.

origanum_vulgare
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: origanum_vulgare » 2017-08-15, 07:33

Hubertech - robiłem u nich zakupy w lipcu - bardzo pozytywne wrażenie - byłem kilka razy - podczas pierwszej wizyty merytoryczna rozmowa i doradztwo. Sprawdzenie dostępności broni o które pytałem i zwrotna informacja mailowa w ciągu 1 dnia. Podczas kolejnych 2 wizyt cierpliwie odpowiadali na pytania i wątpliwości, pokazywali, trochę się potargowałem i ostatecznie kupiłem - generalnie dobre podejście do klienta już od kontaktu telefonicznego.

afterclouder

Postautor: afterclouder » 2017-08-15, 18:04

Cześć
Mała żółta karteczka dla BUOS za brak info o nieczynnym sklepie w dniu 14.08(poniedziałek).
Człowiek leci prosto z WPA, z "magicznymi kartkami" w ręku, żeby zakupy zrobić a tu drzwi zamknięte. :cry:

Pozdrawiam
Tomek

Awatar użytkownika
Twilight7

Postautor: Twilight7 » 2017-08-15, 20:41

Mam już własne "magiczne papierki" i szukam mobilnego sklepu typu POLARMS, który sprzeda mi Baikal 442 ( lub podobnego Makarova) oraz CZ P10C ( jestem już na dwóch listach oczekujących na P10 w sklepach w Trójmieście, ale dopiero we wrześniu ma być dostawa ) :-D

Awatar użytkownika
denver

Postautor: denver » 2017-08-15, 21:01

Ja niedawno w sobotę wybrałem się przymierzyć do zakupów.
Salon Myśliwski Dudra bardzo sympatyczna obsługa, doradzą, pokażą co mają na stanie.
Vismag - zamknięty, pojechali na urlop. Na stronie info że nieczynne od 7 do 15 a okazało się że już 5 mieli zamknięte.
Progres miał być czynny do 16, więc wylatuję z Lublina. Po drodze dzwonię ... dzwonię, dobrze że właściciel dodzwonił to daleko nie pojechałem. Okazało się że też zamknięte.

Teraz jak będę miał gdzieś jechać to najpierw zadzwonię czy otwarte.

PaRa09

Postautor: PaRa09 » 2017-08-15, 21:13

11.08 odebrałem decyzję i promesy, a że miałem trochę czasu odwiedziłem 2 sklepy :

http://www.buos.com.pl/
http://strefacelu.pl/

w obu obsługa sympatyczni i cierpliwa w stosunku do " amatora ", bez problemu moglem pooglądać i przymierzyć się do broni. W obu sklepach namawiano mnie na pistolet XDM i odradzano zakup Mossberga MMR Tactical ( lepiej kupić coś lepszego / droższego ).

Bombel

Postautor: Bombel » 2017-08-16, 21:25

ŁAZIK Kalisz - chciałem kupić używaną dwururkę i przy okazji skorzystać z ich rusznikarni. Chodziło o skrócenie luf w dubeltówce pod rekreacje / CAS i odmówiono mi wykonania usługi. Tłumaczenie:
nie wykonujemy takich usług

jakby to była jakaś zbrodnia, mając do dyspozycji całe zaplecze rusznikarskie :) no nic, niestety dwururki nie kupiłem.

Awatar użytkownika
Twilight7

Postautor: Twilight7 » 2017-08-17, 21:06

Wszyscy z 3city polecają Skawińskiego.
Jest "najbliższym" ( 100km ) sklepem ze sporym asortymentem.
Ale od dwóch dni nie mogę się doprosić, żeby sprawdzili dostępność konkretnych modeli broni. Telefon odbierają, obiecują że oddzwonią po sprawdzeniu ... i zapominają :-?
Wygląda na to, że swoją pierwszą broń kupię od kogoś innego :wink:
Nędznie w tym naszym 3city ze sklepami z bronią... :roll:

Gebel

Postautor: Gebel » 2017-08-17, 21:25

Moze dlatego ze zalało im sklep podczas ostatniego tornada? Info z FB Miliconu

Awatar użytkownika
Twilight7

Postautor: Twilight7 » 2017-08-18, 17:56

Niesprawiedliwie oceniłem sklep Skawiński. Dzisiaj dostałem odpowiedzi maliwe, telefoniczne i nawet zdjęcia broni wykonane od ręki. Tak więc sklep trzyma poziom obsługi.

Awatar użytkownika
coper

Postautor: coper » 2017-08-18, 20:19

Magazyn Uzbrojenia... no cóż, jakby to delikatnie ująć – koło profesjonalistów to nawet nie staliście :033:
Pozwolę sobie na cytowanie wszystkich wiadomości, żeby nie było oskarżeń o jakaś manipulacje
28.06. wysłałem maila o treści
Dzień dobry,

spodziewacie się Państwo w jakiejś do przewidzenia przyszłości dubeltówki Lupara? Oczywiście wymagane papierki są

No i mam jeszcze pytanie o dostarczenie broni - jakąś trasę (chyba) zrealizowaliście w lutym, brak info o następnych oznacza, że zrezygnowaliście z tego typu handlu? A jak nie, to planujecie jakąś wyprawę w okolice Trójmiasta?

bez odpowiedzi...
parę dni później raczyłem drążyć temat:
no nie wiem... w dobrym tonie byłoby odpowiedzieć. cokolwiek.

odpowiedź była, pan Piotr raczył mnie poinformować, że jest na urlopie. W sumie urlop się należy jak psu buda, dziwne że jedna osoba na urlopie i firma leży, ale nie takie rzeczy już widziałem w polskim biznesie :033:
A to proszę odpoczywać i po powrocie pamiętać o mnie.

Dni lecą, zaczynam zazdraszczać tak długiego urlopu ;), ale widzę, że dziki prężnie na forum działa, to może warto spróbować przez forum (17.07.):
pozwalam sobie na "zaczepkę" przez forum, bo na odpowiedź na maila to już przestałem liczyć... właściwie mam jedno pytanie, które może zdeterminować następne, a mianowicie: czy kontynuujecie akcję sprzedaży z dostawą? bo ze strony ciężko cokolwiek wyciągnąć oprócz tego, że w lutym była jakaś próba.

i błyskawiczna odpowiedź:
Na maile odpowiadamy, musiał nie dotrzeć :/
Dostawy wstrzymaliśmy, zbyt małe zainteresowanie.

Już się witałem z gąską w ogródku, no bo kontakt z baza jest, co może pójść źle? Choć tak kłamać w żywe oczy - ma tupet. Dzień później odpisuje:
Dotarł, dotarł, ale nie ma co drążyć tematu i robić komuś 'pod górkę'
W sumie to chyba po wakacjach będę w Wa-wie, więc może by się udało coś razem pohandlować, a najbardziej interesuje mnie dubeltówka Lupara. Przy okazji pewnie bym wziął coś ze strzelb Doruka i trochę ammo. Oczywiście papierki WPA mam. Wiem że obrzynów teraz nie macie, ale maja ponoć być - coś wiadomo bliżej kiedy?

No i czekam se miesiąc na odpowiedź i tak się zastanawiam, czy może uraziłem czymś Jacka (bardziej pasuje Janusz hahahah) aka dziki, czy może po prostu ma mnie w du*** :) Raczej to drugie, pojadę do Dziemian, dam Skawińskiemu zarobić – pewnie się nie zmartwi chłop.

swóją drogą Twilight7 na jaki adres pisałeś? ten ze strony? bo tam swego czasu był mały miszmasz z tymi adresami ;)

Awatar użytkownika
Twilight7

Postautor: Twilight7 » 2017-08-19, 07:11

Zapytania o modele broni robilem ze strony sklepu klikając na "zapytaj" pod konkretną ofertą.

Awatar użytkownika
Matthius

Postautor: Matthius » 2017-08-19, 08:05

Sklep "Twoja Broń" w Suchodole

Wcześniej kupowałem tam amunicję oraz korzystałem ze strzelnicy. Zawsze było wzorowo, chętnie też prezentowali różne karabiny i strzelby. Żaden ze sprzedawców nie krzywił się, gdy po raz n-ty prosiłem o pokazanie jakiegoś egzemplarza broni. Nawet, jeśli na koniec kupiłem inny sprzęt w innym sklepie.
Niedawno kupiłem u nich pompkę Fabarma i znów same pozytywy. Nie dość, że czekano na mnie po godzinach, to jeszcze cena była znośna a w prezencie dostałem paczkę śrutu.
Democracies have ever been spectacles of turbulence and contention;
have ever been found incompatible with personal security, or the rights of property;
and have, in general, been as short in their lives as they have been violent in their deaths

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”