Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

DA6VI6D
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 24
Rejestracja: 08 grudnia 2011, 20:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Hanswalde
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: DA6VI6D »

Magnum Poznań:

-w kontakcie telefonicznym chłopaki wypadają na strasznych buców !!!
Ale....pojechałem osobiście (zeszłoroczne zakończenie sezonu IPSC) i powiem tak-przesympatyczni kolesie z konkretnym podejściem do klienta !
W kontakcie fejs tu fejs są godni polecenia !
Zrobiłem zakupy,pogadałem miło i rzeczowo o broni i amo-polecam jako sklep i strzelnicę. Wcale im się nie dziwię,że mają specyficzne podejście do "klientów telefonicznicznych"-w końcu-nie prowadzą hotlini dla onanistów tylko biznes z zabawkami dla poważnych gości.

4shooter:
-kupione dwie jednostki,naście tysięcy kulek,dwa kontenery szpeju i ocena 10/10 dla Janusza i jego przesympatycznej żony !!!
Gorąco polecam tak kontakt osobisty jak i telefoniczny.


Beta-Sklep Myśliwski Świecie:
-pierwszy kontakt/pierwsze karabiny kupione 8 lat temu !
Od lat niezmiennie wysoki poziom obsługi w wykonaniu Państwa Bukowieckich !
Polecam jako myśliwy (zakupione 6 jednostek) i jako sportowy siuter (4 klamki).


Skawiński Dziemiany:
-dobry kontakt z właścicielem i szefem rusznikarni.
Na miejscu strzelnica i dobry klimat do omawiania wszelkich życzeń klienta.
Polecam myśliwym i sportowcom.


Podsumowując:
Jako klient z odpowiednimi papierami i chęcią do robienia zakupów (a nie pitolenia głupot) nie spotkałem się w tej branży z typami nie godnymi polecenia.
Grupa
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 listopada 2011, 23:43
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Grupa »

Szymkowiak Poznań - myśliwski i rusznikarnia.

Jeśli przychodzisz po amunicję to bierz co dają, o nic nie pytaj. Pytam o szafę na broń krótką, słyszę tylko "nie ma". Chciałem kupić broń, musiałem czekać na właściciela (i tutaj najlepsze wrażenia). Gość ze sklepu był mało pomocny, ale ostatni raz byłem tam w pierwszej połowie 2012 roku, więc może coś się zmieniło.

Brać łowiecka - Poznań, świetny kontakt telefoniczny, broń czekała odłożona, na miejscu też ok, potrafią doradzić i mają spory asortyment.

Incorsa - próbowałem mailowo, bo miałem szczegółowe pytanie i zamówienie: zero odpowiedzi
(zwracam honor Incorsie, skontaktowali się ze mną, skrzynkę naprawili - maila odnaleźli, finalizuję zakupy)


Ostoja - Konin, zawsze ten sam sprzedawca, zawsze udane zakupy.

Parabellum - proch i spłonki "na wynos", kompetentni ludzie.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2013, 16:25 przez Grupa, łącznie zmieniany 1 raz.
passiv
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 04 listopada 2011, 14:07
Tematy: 2
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: passiv »

Incorsa - mailowo, telefonicznie i wysyłka wszystko wzorowo.

Saguaro Mike - Póki co tylko mail, bardzo szybka i konkretna odpowiedź.

Wrocław Gwarna (secpol) - kontakt telefoniczny bez problemów, tak samo obsługa na miejscu.

Wrocław Wodzisławska (przy strzelnicy) mały wybór broni, jakieś tam ubrania, sporo amunicji w niezawyżonej cenie.

Colt Krotoszyn trzy lata temu mogłem się wypowiadać w samych pozytywach, teraz nie wiem jak jest.

Znajomi, którzy dużo strzelają bardzo sobie chwalą sklep w Wieluniu.
Awatar użytkownika
adi-000
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 740
Rejestracja: 15 września 2008, 12:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: adi-000 »

DA6VI6D pisze: Magnum Poznań:

Wcale im się nie dziwię,że mają specyficzne podejście do "klientów telefonicznicznych"-w końcu-nie prowadzą hotlini dla onanistów tylko biznes z zabawkami dla poważnych gości.
Tiaa, widać mało poważny ze mnie gość, bo chciałem u nich kupić dwa karabiny i pistolet.

A wracając do tematu to dzisiaj w Warszawie odebrałem od firmy Emjot karabin Arsenal.
Nie dość że mi go przywieźli, to jeszcze szef okazał się bardzo sympatycznym i konkretnym człowiekiem.
Jego współpracowniczka p. Agnieszka z którą miałem kilkukrotnie kontakt telefoniczny również jest wesołą i sympatyczną osobą.
Polecam ten sklep.
scottlrt
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 00:49
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: scottlrt »

Witam,

Kaliber-fachowa obsługa, rzeczowo odpowiadają na pytania. Moim zdaniem dość pomocni i uczynni, choć w trudnych sprawach proszą o pytanie na maila. Pozytywne doświadczenia z serwisem-awarię gwarancyjną mojej Benelki usunęli w kilka godzin. Moim zdaniem godni polecenia.

Incorsa- kupuję tam czasem amunicję. Fachowo i bez zadęcia.

RWS Cetus- drobną awarię kupionego u nich karabinu udało się usunąć zasobami podręcznej zbrojowni. Jednak właściciel po mojej informacji o awarii przysłał mi nową część błyskawicznie. Bez zbędnej kwitologii, zdjęć i zgłoszeń gwarancyjnych. Potem bodaj dwukrotnie dopytywał się o działanie broni i moje wrażenia ze strzelań. Duże brawa dla Cetusa.

p.Ryszard Tobys- Fachowiec w stylu vintage i do tego przez duże F. Trochę arabski styl (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa) dobijania interesu. Do tego możliwość przestrzelenia broni na miejscu. Jeśli słusznym jest twierdzenie, że kałasza w domu mieć po prostu trzeba, to od siebie dodam, że koniecznie od Tobysa.

Pozdrawiam,
S.
Awatar użytkownika
Filozof
Multikonto
Multikonto
Reactions:
Posty: 661
Rejestracja: 05 października 2011, 20:07
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

.

Post autor: Filozof »

Wrocław Gwarna (Secpol) - dobry kontakt telefoniczny i znakomite podejście właściciela na miejscu. Docenić należny wiedzę sprzedającego oraz jego chęć pomocy kupującym. Ceny średniowysokie i wysokie.

Wrocław Dom Łowcy (Maslice) - sklep dla myśliwych z powiększająca się oferta broni sportowej. Docenić należy otwartość i chęć pomocy ze strony właścicieli sklepu. Bardzo klimatyczne miejsce. Dobre i bardzo dobre ceny.

Colt Krotoszyn - Dobry kontakt telefoniczny,rzeczowa obsługa na miejscu. Bardzo duży jak na polskie warunki wybór broni nowej i używanej. Dobre i bardzo dobre ceny, możliwości negocjacji

bron1 Zielona Góra - znakomity kontakt telefoniczny i osobisty zwłaszcza z właścicielem, który ponadto ma ogromną wiedzę i chce/lubi pomóc. Sporo broni. Bardzo Wysokie ceny (niekiedy ekstremalnie wysokie np. Margolin za 1500 pln).

Malik&Malik Strzelin - dobry kontakt telefoniczny i osobisty. Ceny od bardzo dobrych do bardzo wysokich.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2014, 09:08 przez Filozof, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli broń zabija, to długopisy robią błędy ortograficzne...
...Mali ludzie zabiegają o prestiż, wielcy go mają.
Obrazek
Awatar użytkownika
gucio17
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 345
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:42
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: gucio17 »

Bartek DJC pisze:Knieja Kraków - podobnie jak Kaliber - jak nie przychodzisz po sztucer za 10k to nie zawracaj głowy
Może bez krawata byłeś? :)
Ja mam doświadczenia nienajgorsze, a zacząłem rozmowę od tekstu "jakiego najtańszego boka macie?" - pooglądałem, pomacałem a na końcu kupiłem gdzie indziej :)
Minus u nich jest taki że poza bronią myśliwską to tam za wiele nie ma, amunicji niemyśliwskiej też wybór słaby.

Diana/Traper Tarnów - potwierdzam że obsługa miła i konkretna. Duży wybór amunicji w nienajgorszych cenach. Natomiast startowe ceny broni są jakby z kosmosu :)

Satori Katowice - może trafiłem w jakiś zły czas, ale miałem spore problemy ze skontaktowaniem się w jakikolwiek sposób w celu umówienia na odbiór broni. No i trudno tą firmę nazwać "sklepem" w zasadzie :)

/W
22LR, .32 AUTO, 9x19, .357 Magnum, 12/76, 7.62x39, .45 ACP, .223 REM
BAN FORKS! FORKS MADE ME FAT!
Awatar użytkownika
adi-000
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 740
Rejestracja: 15 września 2008, 12:09
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: adi-000 »

Works 11 w Katowicach.
Chciałem Worksa z drewnianą kolbą, ale nie chcieli zrobić bo mieli inną robotę. Ale kontakt telefoniczny przynajmniej jakiś tam był.

Polecam też sklep Inter armo w Warszawie. Można tam się dogadać co do broni i ceny. Interesują się klientem, oddzwaniają. Jak czegoś potrzeba a nie mają to starają się to ściągnąć.
Prezes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1580
Rejestracja: 28 listopada 2002, 10:33
Tematy: 148
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Prezes »

Parę lat juz coś kupuję po sklepach " z bronią"...................pomimo narzekań ( sprzedawców) wysuwam tezę iz biznes ma sie bardzo dobrze gdyż stopień asertywnosci w stosunku do klienta ( gdy towar nie lezy fizycznie na półce ) jest moim zdaniem bardzo duży .
lekomin
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 453
Rejestracja: 09 listopada 2009, 21:37
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lekomin »

Absolutus, Kielce - jeśli ktoś chce kupić amunicję S&B to jak w dym do nich.
lisek8604
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 54
Rejestracja: 26 lutego 2010, 21:41
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: lisek8604 »

Moje doświadczenie ze sklepami nie wielkie kupowałem dwa rugery w Dziana/Traper Tarnów, obsługa wyśmienita, aczkolwiek prawdą jest ze ceny startowe bywają z kosmosu(zastanawia mnie obecna cena cz-858), lecz można negocjować osobiście milo wspominam i polecam
Awatar użytkownika
mak107
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 216
Rejestracja: 19 marca 2010, 08:13
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mak107 »

Rusznikarnia Usługi Handel Jacek Paprocki Chodzież
Ceny wyjściowe dość wysokie ale można sporo wynegocjować , dość duży wybór , konkretne doradztwo .
Naprawił sztucer który od niego kupiłem i oddałem do regulacji innemu rusznikarzowi, zrobił to za darmo , troszkę było mi głupio :shame: :-D
Szefowa pogroziła mi palcem ,już więcej nie zrobię tego błędu.
Przy okazji wspomnę o Huberusprohunting ze zdjęcia które im przesłałem rozpoznali co było nie halo po regulacji , przesłali część do Chodzieży , również bezgotówkowo i chociaż sprężynka kosztuje tylko dwa dolce za oceanem , to doceniam ten gest i rozpoznaje go jako przejaw profesjonalizmu.
Rusznikarnia na dobrym poziomie nie ma to tamto, żadnych kompromisów tylko dobre części , lufy L&W trochę trzeba zapłacić ale nie ma lipy.
Mam nadzieję że nie chwalę nad wyrost.
Sklepy które należy omijać z daleka to zdecydowanie Militaria.pl
Zwłaszcza kupowanie w ich sklepie internetowym niesie za sobą istotne ryzyko że dostanie się towar który nie zchodzi w salonach z różnych powodów.
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?t=100243
To tylko jeden z tematów który konkretnie dotyczy napraw gwarancyjnych produktów sprzedawanych w ich sieci.
:090:
03.09.2013
Minęło kilka miesięcy i muszę zweryfikować to co napisałem na temat pierwszej firmy , kontakt bardzo dobry , natomiast należy dokładnie sprawdzić na miejscu jakość wykonanej usługi bo może się okazać że po zwolnieniu bezpiecznika broń strzela sama.
Lub jak to się stało w przypadku mojego kolegi nie strzela w ogóle.
Ostatnio zmieniony 03 września 2013, 20:22 przez mak107, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Snipper_is
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1680
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 03:20
Tematy: 71
Lokalizacja: Norwegia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Snipper_is »

Ja mam doświadczenia tylko z 2 ma sklepami
Czapla w Gdańsku-- Miła obsługa( pozdrawiam p. Agnieszko ) i dobry kontakt telefoniczny. Nigdy nie miałem żadnego problemu
DHAREL w Gdyni-- Również nic złego nie mogę powiedzieć. Dziś co prawda trochę się znamy ale... bardzo dobre wrażenie sprawił na mnie p. Przemek kiedy pierwszy raz tam zaszedłem. Przerobił mi wycior ( gwint) pod inne przyborniki. Stracił ze 45 min i nie wziął ani złotówki za to.
Panowie i trochę z innej beczki. Mamy tu na forum kolegę HEXERa z jego sklepem wysyłkowym. Bardzo uczciwy człowiek i przede wszystkim STRZELEC a nie tylko biznesmen. Wszystko dochodziło o czasie , porządnie zapakowane i na czas. NIGDY się nie zawiodłem. Polecam szczerze.
Snipper
pirx45
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 128
Rejestracja: 22 września 2008, 15:04
Tematy: 0
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: pirx45 »

Secpol Wrocław - rewelacyjny kontakt ze sprzedawcą, ceny nie są najniższe, ale rekompensuje to profesjonalność i atmosfera

Dom ŁowcyWrocław - głownie dla myśliwych, atmosfera domowa i na koniec przeważnie niespodzianka w postaci upustu cenowego

Colt Krotoszyn - najlepiej rozmawiać z p. Mariuszem, z szefową negocjacje dużo trudniejsze :-D

Colt Rawicz - dobre ceny, sprzedawca pasjonat

Hunting Milicz - dobry kontakt telefoniczny i chyba najlepsze ceny amunicji

Incorsa Warszawa - obsługa i pomoc OK

Kaliber Warszawa - polecam serwis na ul.Markonich, ale sklep przy Legii to jakaś porażka

Magnum Poznań - obrażanie klientów jest na porządku dziennym, "Ozor" po prostu taki jest, ale jak się wie czego się spodziewać, to można to czasem wytrzymać. Natomiast młodsze pokolenie to, najdelikatniej mówiąc, całkowity brak kultury.
Awatar użytkownika
Filozof
Multikonto
Multikonto
Reactions:
Posty: 661
Rejestracja: 05 października 2011, 20:07
Tematy: 0
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

.

Post autor: Filozof »

pirx45 pisze:
Magnum Poznań - obrażanie klientów jest na porządku dziennym, "Ozor" po prostu taki jest, ale jak się wie czego się spodziewać, to można to czasem wytrzymać. Natomiast młodsze pokolenie to, najdelikatniej mówiąc, całkowity brak kultury.
To tam jeszcze ktoś cokolwiek kupuje, masochiści jacyś chyba ot co. :mad: Ciągle czytam napisane przez różnych ludzi bardzo negatywne informacje o tym sklepie/firmie. Coś musi być bardzo mocno na rzeczy z tym Magnum.
Jeśli broń zabija, to długopisy robią błędy ortograficzne...
...Mali ludzie zabiegają o prestiż, wielcy go mają.
Obrazek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”