Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

Proszę uprzejmie:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Proponuję dodanie do edycji Moderatorów, a wszyscy inni mogą wyświetlać oraz dodawać komentarze (działa trochę jak konwersacja) - aby nie robić niepotrzebnego burdelu.
Dodałem na ten cel dodatkową zakładkę.
Mogę zaktualizować arkusz o swoje własne opinie, które opisałem w tym wątku.
Dodatkowo w ramach mojego wkładu w tą inicjatywę mogę posegregować to co już jest względem miast i dodać filtry.

@Montrala - jeśli Moderatorzy wyrażą zgodę, poproszę ich e-maile na PW, dodam ich od razu do edycji

PS rozumiem, że popierasz tą inicjatywę i również się dołączasz na ochotnika?
Awatar użytkownika
montrala
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 5431
Rejestracja: 29 sierpnia 2005, 16:01
Tematy: 0
Lokalizacja: z Azji
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: montrala »

 ! Message z: montrala
Moderatorzy mają dość roboty z pilnowaniem forum. Jak ktoś chce się dołączyć do zarządzania arkuszem to na PW to sobie ustalcie.

Pierwszy post zaktualizowany
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2018, 11:28 przez montrala, łącznie zmieniany 2 razy.
Używam broni marki HK od Heckler&Koch i Cenzin, używam optyki od firmy Kahles, strzelam ze strzelby Typhoon Defence F12 od Omega Military Poland oraz używam amunicji Hornady od firmy Hubertus Pro Hunting.
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

tak myślałem, że się wypniesz ;)
1donkihot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 27 marca 2011, 18:55
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: 1donkihot »

Nie polecam sklepu Best Hunters, zadzwoniłem że jadę po karabin CZ 557 Varmint (na stronie wisiał jak by był dostępny) ale pan powiedział że go nie ma, ale mogą sprowadzić tylko żebym maila napisał, a tam mają osobę która obsługuje maile i zamówienia i dostanę odpowiedź. Napisałem od razu po rozmowie, że chcę kupić i jaki jest czas oczekiwania? Minął dzień i nic, następnego dnia napisałem zapytanie czy ktoś odczytał wczorajszego maila i odpowiedź przyszła trzeciego dna a brzmiała "Jaki kaliber? 308Win?"
Jakaś drwina z kupującego, jeśli trzeba czekać trzy dni na odpowiedź i to jeszcze taką, to nie chcę wiedzieć ile trzeba by czekać na sprowadzenie.
Za to polecam sklep http://sklep.departamentuzbrojenia.pl/ Super podejście do klienta i przystępne ceny.
Zapytanie mailem (bez dzwonienia) następnego dnia odpowiedź że owszem ale trzeba będzie poczekać ok. 2 tygodnie. Pojechałem wpłacić zaliczkę, na wstępie usłyszałem:zapraszam do biura, kawka czy herbata? Pogadaliśmy obejrzałem wszystkie "zabawki" w sklepie i tak w miłej atmosferze spędziłem ok. godziny. Pan podał termin i wywiązał się co do dnia. Wielkie dzięki :piwo:
Awatar użytkownika
Matrix33
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 731
Rejestracja: 29 listopada 2009, 22:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matrix33 »

A ja po raz kolejny chcę pochwalić Kolbe z Będzina. Super kontakt, negocjowalne ceny, przychylność dla klienta. Aż chce się do nich wracać.
Wilek1
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 654
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 11:03
Tematy: 0
Lokalizacja: okolice Warszawy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Wilek1 »

zdecydowanie polecam Strefe Celu w Warszawie - super obsługa, duży wybór

Best Hunters tez polecam bo mnie obsłuzono (zaistniały problemy ktore rozwiązano) profesjonalnie na strone klienta

mała moja uwaga do powyzszego (dotyczy B-H):
- a tam pracuje kilka osob wiec jak sie rozmawia z jednym przez tel to potem inny odpisujący na emaile moze nie wiedziec o co chodzi
- czasem nie dowiemy sie o czas sprowadzenia od ręki zanim sklepowi nie odpowie dystrybucja czy inny dostawca...
- przy sytuacji jaka jest u nas w kraju nie wyobrazam sobie ruszac po bron bez potwierdzenia ze jest na stanie i rezerwacji (a jak ktos kupi 5 min zanim dojedziemy ?)
(wydawaloby sie ze to raczej sprawy normalne, zeby ganic powazny sklep za to ?)

peace :piwo:
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2018, 15:22 przez Wilek1, łącznie zmieniany 2 razy.
passiv
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 172
Rejestracja: 04 listopada 2011, 14:07
Tematy: 2
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: passiv »

Polecam sklep gunmasters z Wrocławia. Szybki telefon, odebranie promesy i jadę do sklepu. Sprzedawca ogarnia sprawę i otwiera sklep godzinę przed czasem, miło szybko i z bardzo dobrymi cenami ;)
Awatar użytkownika
Twilight7
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 450
Rejestracja: 29 marca 2017, 11:28
Tematy: 0
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Twilight7 »

Szczerze polecam VISMAG, za szybkość działania i elastyczność.

Natomiast nie polecam sklepu Skawiński (Dziemiany).
Być może przy prostym zakupie broni i amunicji jest ok... ale po takim sklepie z rusznikarzem ( który z surówki nie potrafi, lub nie chce wytoczyć lufy wewnętrznej do rewolweru
...bo widocznie "kunszt rusznikarski" kończy się na wymianie sprężynki...) spodziewałem się lepszej znajomości prawa (ustawy) i dużo lepszego podejścia do klienta ( obiecują, że oddzwonią i nie dotrzymują słowa ... i za każdym razem proszą o podanie nr telefonu jakby to była pierwsza rozmowa w konkretnym temacie...).

Niestety po moich bardzo kiepskich doświadczeniach ( opisanych tutaj: Czy wymiana lufy rewolwerowej wymaga promesy ? ) wygląda na to, że zostanę ich klientem. Do sklepów, które nas źle traktują nie wracamy...
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 11:22 przez Twilight7, łącznie zmieniany 1 raz.
1donkihot
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 27 marca 2011, 18:55
Tematy: 7
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: 1donkihot »

Wilek1 pisze:
(wydawaloby sie ze to raczej sprawy normalne, zeby ganic powazny sklep za to ?)

peace :piwo:


Tak jak bym został wywołany do tablicy, więc odpowiem:
Jeżeli komuś się tak wydawało to żyje w świecie iluzji, poważny sklep nie wystawia na stronie sprzętu którego nie ma, poważny sklep odpowiada na maile najdalej następnego dnia, poważny sklep poważnie odpowiada.
To nie był pierwszy kontakt z tym sklepem, kiedyś chciałem kupić amunicję. Na stronie można nawet było wrzucić do koszyka, zadzwoniłem że jadę i poprosiłem o rezerwację kilku paczek. W słuchawce usłyszałem że nie ma, pytam jak to nie ma przecież na stronie jest, usłyszałem że może na stronie jest ale w sklepie nie ma.
A Departament Uzbrojenia, wieczorem pytanie a następnego dnia rano odpowiedź z podaniem ceny i czasu realizacji.
Można zachować się profesjonalnie?
Można tylko trzeba chcieć.
czarek11
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 29
Rejestracja: 11 kwietnia 2017, 13:11
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Atena Gun opinie

Post autor: czarek11 »

Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek
salve76
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 317
Rejestracja: 30 stycznia 2015, 09:02
Tematy: 8
Lokalizacja: okolice Gdańska
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: salve76 »

Ja w przeciwieństwie do kolegi Twilight7 mam zastrzeżenia do sklepu Vismag - piszą na swojej stronie że są sklepem internetowym, ale kontakt poprzez emaile/formularz jest na niskim poziomie: pomimo 2 krotnego zapytania o dostępność towaru i kosztów wysyłki, odpowiedzi nie otrzymałem.
Może i kwota była groszowa ale ... niesmak pozostał.
Jacek W
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 174
Rejestracja: 12 marca 2008, 14:19
Tematy: 14
Lokalizacja: Piła
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Jacek W »

Broń używana wystawiona na stronach internetowych wyglądem i kondycją nie zawsze odpowiada rzeczywistości , zdjęcia potrafią przekłamywać , sam padłem ofiarą opisu " lufa lustro " .
Trzeba decyzję o zakupie podejmować po oględzinach rzeczywistego egzemplarza a nie zdjęć .
Piotrek_114
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 185
Rejestracja: 16 lutego 2015, 12:01
Tematy: 8
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Piotrek_114 »

Ktoś ma/miał do czynienia z tą firmą?

https://www.facebook.com/HouseOfGunsInternationalTrade/

Będę wdzięczny za informacje.
mpv2
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 127
Rejestracja: 12 maja 2017, 11:03
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Atena Gun opinie

Post autor: mpv2 »

czarek11 pisze:Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek
Bardzo pozytywne wspomnienia z mojej wizyty w tym sklepie. Byłem w niedziele specjalnie dla mnie otwarto sklep. Przejechałem ponad 450 km. w jedna stronę.
Wybór o wiele większy niż na stronie, rożny stan i spora rozpiętość cen, do wyboru do koloru. Kupiłem inne egzemplarze niż te po które pojechałem, ale opis na moją skromna wiedzę był zgodny, przynajmniej tak było w sierpniu. :one:
Można wybrany egzemplarz przetestować na strzelnicy. Zakupiłem dwie szt.broni. Ogólnie bardzo polecam, oczywiście nie w ciemno tylko najpierw telefon ,ale to chyba oczywiste. :piwo:
LongTom
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1441
Rejestracja: 21 maja 2012, 22:00
Tematy: 23
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Atena Gun opinie

Post autor: LongTom »

czarek11 pisze:Koledzy,
znalazłem na stronie sklepu Atena Gun kilka interesujących mnie okazów broni używanej. Jako, że jestem spoza Krakowa ( na dojazd i powrót potrzebny cały dzień) proszę o opinie na temat sklepu, czy na miejscu zastanę broń w takim stanie, o którym zapewnia właściciel/pracownik sklepu.
Czarek
Czarek jak się zalogujesz, to w prawym górnym rogu masz wolne pole z napisem szukaj.
Jak wpiszesz tam interesujące cię hasło np. Atenagun (można próbować różne pisownie) znajdziesz sporo wpisów na interesujący Cię temat.
PSSK Do broni
SSK Olimp
trochę nieprzypominającej broni wojskowej WBP, trochę wiatru, CP i BB
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”