Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
Mariusz888
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 24 marca 2016, 18:05
Tematy: 0
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Mariusz888 »

Niby nie wizyta osobista ale zakupy przez internet niemniej opiszę bo uważam, że warto. Sklep Kaliber z Zabrza. Kupowałem kilkukrotnie przez internet i zawsze było super szybko załatwione. Niemniej ostatnio zamawiałem pas i ładownice. Widniały na stronie jako dostępne w 14 dni. Na drugi dzień dostałem informację, żeby tą wiadomość zignorować, bo towar już jest i będzie wysłane jeszcze dziś. Przesyłka faktycznie została wydana kurierowi w dzień kiedy tą wiadomość otrzymałem, czyli na drugi dzień po złożeniu zamówienia (zamawiałem po prostu jakoś już prawie nocą). Więc to moje już chyba trzecie zamówienie tam i zawsze tak samo szybko i sprawnie, więc polecam :)
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Opisany przez Ciebie przykład to oczywiście całkiem normalne podejście, zwłaszcza jeżeli w sklepie jest większy ruch. Natomiast jeżeli jesteś jedyną osobą w sklepie, a Pan sprzedawca odpowiada na każde twoje pytanie "nie wiem" lub "sam Pan powinien wiedzieć", a do tego patrzy się na ciebie jakby chciał powiedzieć "spier..." i zaczyna bawić się pistoletem to chyba coś jest nie tak :P
Strefę Celu mogę wyróżnić jeżeli chodzi o atmosferę podczas zakupów, tak samo jak Regiment i Janki, gdyż jeżeli chodzi o samą obsługę to w innych sklepach też było, chociaż nie zawsze sprzedawcy mieli ochotę rozmawiać o asortymencie (rozumiem, zmęczenie, zły dzień, może się każdemu zdarzyć... chociaż w Strefie Celu się nie zdarza :D).
Ten jeden sklep w Warszawie pominę milczeniem, bo zmęczenie zmęczeniem ale bez przesady :P
Sklep oceniam tylko jeżeli nie było kolejki. I nigdy nie zawracam głowy jeżeli nie jestem faktycznie zainteresowany zakupem.
Awatar użytkownika
oscyp
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 532
Rejestracja: 01 grudnia 2016, 16:23
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: oscyp »

Nie wiem czy ktoś tam aktualizuje ten arkusz z pierwszego posta, ale proszę, ode mnie:

Siwiaszczyk Łódź - pierwszy sklep do którego wszedłem w tej branży i mega pozytywne wrażenie. Jako, że mnie nie kojarzyli to przed wejściem do "magicznego pokoiku" poprosili o papiery, ok nie ma problemu. Mogłem macać i marudzić jak długo mi się podobało, rozmowa konkret, kilka szybkich pytań, żeby ustalić jakie mam kryteria i czego szukam, wspólny język załapany od razu. Atmosfera tam rzeczywiście rodzinna bo to w końcu to ich rodzinny biznes. Wracałem tam już nie raz, a grubszych zakupów było co najmniej kilka. Zaskoczyli mnie też pomocą w załatwieniu dla mnie pewnej sprawy - sporo wysiłku ich to kosztowało, a co ciekawe nic z tego nie mieli - za podejście wielki szacunek. Kontakt super, jeśli nie odbierają tel - to ZAWSZE oddzwaniają. A jeśli miałbym wymienić jakiś mankament to tylko wiecznie nie działająca drukarka u nich hehehe mogliby ją wreszcie wymienić :P Ceny mają bardzo dobrze skalkulowane - to nie jest najtańszy sklep, ale jak się sprawdzi oferty gdzieś indziej i policzy dojazd - to wychodzi na to samo. PLUS!

Puchacz Piotrków tryb. - dobry i konkretny kontakt, także mejlowy, podejście PRO. Zagadałem o jeden egzemplarz co mieli po 2300 i powiedziałem im (zgodnie z prawdą), że to samo widziałem w ofertach w PL w zakresie 2100 do nawet 2600 i pytam czy możemy coś z tym zrobić - odpowiedzieli od razu "no to zrobimy 2100, może być?". Pierdyknąłem klapę od laptopa i po prostu wsiadłem w samochód :D (btw. dojazd super, 3km od zjazdu z autostrady - polecam). Na miejscu "gitara", jeszcze dodatkowe rabaty sypnęli, wszystko sprawnie i miło. PLUS!

Magnum Poznań - dobry kontakt: mejlowy, telefoniczny i ostatecznie osobisty. Miła i konkretna dziewczyna, wszystko ustalone na odległość, a spotkanie przy okazji - często jeżdżą na trasie Poznań-Wawa-Poznań i bez problemu można ich złapać gdzieś po drodze. Ceny bardzo dobre. Ta opinia dotyczy tylko ammo. PLUS!

Kaliber Warszawa (na Kolbego) - dla równowagi wizytą w tym sklepie byłem zniesmaczony. Wszystko ugadane wcześniej, kontakt dobry niby, ale na miejscu pierwszy raz w tej branży poczułem podejście jak handlarza z komisu... podczas krótkiej wizyty (a dodam, że wiem po co przyjechałem i doskonale orientowałem się w cenach - jedna grubsza rzecz i sporo dupereli przy okazji) przynajmniej 5-krotnie namawiano mnie na zakup czegoś podobnego (ale jak się późnej okazywało sporo droższego) - chodziło o wiele różnych akcesoriów. Sporo cen mają z kosmosu i to na tyle, że nawet oferując 10% rabat - one nadal są z kosmosu. Ostatecznie kupiłem tylko to co chciałem i tylko to co było we w miarę rozsądnej cenie, a za resztę podziękowałem i pozamawiałem sobie skąd inąd (nawet licząc przesyłki wychodziło mi i tak taniej niż z tymi ich rabatami).
 ! Message z: Dariusz DC
Proszę sobie swoje niemądre przemyślenia na temat miasta darować
.


Ode mnie MINUS!
Ostatnio zmieniony 19 listopada 2017, 13:09 przez Dariusz DC, łącznie zmieniany 1 raz.
RKjordi85
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 141
Rejestracja: 08 sierpnia 2016, 16:58
Tematy: 0
Lokalizacja: Legnica
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: RKjordi85 »

dzisiaj byłem w multi gun Wrocław obsługa fajna miło się rozmawiało dostałem rabat nie pytając o niego super ceny polecam z czystym sumieniem
Dariusz DC
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 929
Rejestracja: 09 lipca 2015, 20:54
Tematy: 34
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Moderatorzy WBP
Kontakt:

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Dariusz DC »

Sklep internetowy Milicon - sprawnie i bez problemów,
sklep Zbrojownia.eu też ale KOSZT PRZESYŁKI ( koperta bąbelkowa mały pojemnik 60 ml ) W KRAJU 27 zł .. skąd oni biorą takie ceny kuriera ??!!
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2017, 20:12 przez Dariusz DC, łącznie zmieniany 1 raz.
DC jeszcze nie 9
Awatar użytkownika
yedrek1978
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 19
Rejestracja: 09 stycznia 2017, 12:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: yedrek1978 »

Polecam sklepy Colt Kalisz oraz Szóstak w Wieluniu. Obsługa pomocna i rzeczowa a ceny bardzo dobre.
Awatar użytkownika
denver
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 12 lipca 2007, 15:56
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: denver »

Wczoraj odwiedziłem BestHunters, byłem zainteresowany ich ofertą AR. Obejrzałem, pomacałem (nikt nie kazał mi pokazywać książeczki), uzyskałem sporo informacji a na koniec kupiłem troszkę ammo w dobrej cenie.
Bardzo pozytywne wrażenia po wizycie.
dawidoff2007
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 36
Rejestracja: 28 marca 2007, 21:00
Tematy: 0
Lokalizacja: Brzeg
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: dawidoff2007 »

Sklep Gunshelp, zakup online, Pokrowiec podwójny na broń długą 130cm - OD [8FIELDS] , czas realizacji 2 dni, polecam.
Awatar użytkownika
Matrix33
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 731
Rejestracja: 29 listopada 2009, 22:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Matrix33 »

A tak, Gunshelp wysyła błyskawicznie, to prawda.
m2c
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1109
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:52
Tematy: 4
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: m2c »

Byłem dziś w Incorsie. 11 rano a tam więcej ludzi niż w Biedronce :P Ogólnie bardzo pozytywnie, w miłej atmosferze, bez zniecierpliwienia pomimo sporej ilości klientów. Polecam.
Awatar użytkownika
FranekDolas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 461
Rejestracja: 24 października 2011, 10:21
Tematy: 2
Lokalizacja: Straża
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: FranekDolas »

m2c pisze:Byłem dziś w Incorsie. 11 rano a tam więcej ludzi niż w Biedronce :P Ogólnie bardzo pozytywnie, w miłej atmosferze, bez zniecierpliwienia pomimo sporej ilości klientów. Polecam.
No to się spotkaliśmy zapewne ;) Witryna sklepu ogromna a lokal ciaśniutki ale zapewne magazyn spory mają. Szkoda tylko, że komponenty do elaboracji tylko z górnej półki. Nie każdy potrzebuje Vihtavuori.
KKS PERKUN :) .38Spl ; 6,35x15,5 ;9x19 ; .22 LR ; 7,62x39 ; .22 SHORT ; 7,62x25 ; 12/76 ; 9x18 ; 6,5x55 SE ; 7,62x54R ; 7,65x17SR ; .223REM ; 5,56x45 ; 5,45x39 ; 8x57IS ; .45ACP
http://www.kksperkun.pl
Revolut
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 426
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 15:03
Tematy: 17
Lokalizacja: RSA
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Revolut »

Best hunters - bardzo miło stało się w kolejce, słuchając sprzedawców rozmawiających z klientami, wiedza i zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie!

Avant Rzeszów - zależy na kogo się trafi ale ocena albo solidne 5+ albo 4, tak więc ogólnie na plus :D

Olimp-arms.com - bardzo dobry kontakt, dowóz do dużych miast. Broń przerobiona na samopowtarzalną w bardzo ładny sposób.


Stef-mar - bardzo dobry kontakt, dowóz do dużych miast, bardzo duży wybór. Duża wiedza i pomóc w wyborze :D

Edex Jasło - kolejny plus, co prawda tylko nowa broń, ale współpracują z kilkoma sklepami się można u nich odebrać "conieco"


Grubykaliber - bardzo dobry kontakt, dowóz (co prawda ja byłem w okolicy, więc dowóz na 50km), duża wiedza i gadatliwy (w pozytywny sposób) sprzedawca :D
Wiatr, CP, Nitro.
Hektor44
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 08 grudnia 2017, 19:36
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta - Triebel

Post autor: Hektor44 »

Ja mogę ostrzec przed niemieckim sklepem Triebel.
Zamówiłem kilka części 14 listopada 2017 i do dziś ich nie dostałem.
Mimo , że towar był dostępny paczkę wysłali do mnie dopiero ok. 22.11. Do tego, przez błąd DHL, 28.11 została zwrócona do nadawcy bez próby doręczenia.
Błędy oczywiście się zdarzają, ale najlepsza jest reakcja sklepu Triebel: nie ma problemu oczywiście wyślemy jeszcze raz tylko trzeba zapłacić ponownie za przesyłkę!
Grzecznie więc tłumaczę, że był to błąd DHL i muszą złożyć reklamację, by dostarczyli towar jak należy, a nie obarczać mnie podwójnie kosztami przesyłki.
Jak grochem o ścianę.
Odpowiedź Triebel: ma pan dwie opcje: albo ponowna zapłata kosztów dostawy, albo anulacja zamówienia (może by mi i zwrócili pieniądze za towar, choć kto ich tam wie, ale na pewno za przesyłkę by sobie odjęli + może jeszcze jakieś koszty manipulacyjne...)
Wszystko w nieprofesjonalnej i nieuprzejmej formie .

Odmówiłem i nie wiem jak to się skończy, ale szczerze przestrzegam przed zakupem w Triebel.
Jędrek_10
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 666
Rejestracja: 11 lutego 2005, 07:12
Tematy: 18
Lokalizacja: Zabrze
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Jędrek_10 »

Polecam sklep Bażant w Raciborzu, chyba najniższe w kraju ceny postoletów CZ, bardzo dobre ceny amunicji.
Sopel3pl
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 02 grudnia 2017, 15:01
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Sklepy z bronią - subiektywne oceny podejścia do Klienta

Post autor: Sopel3pl »

Buos Warszawa. Fajna obsługa, można pogadać, bron dostępna do pomacania. A dla klimatu obsługa z bronią krótką :) Aczkolwiek telefonicznie "Potrzebuje takiego zamocowania" macie albo jesteście mi w stanie to sprowadzić?" "No wie pan klienci rożne rzeczy widzieli na stronach w USA ale to sprowadzanie to..... nie"
Incorsa Warszawa. Zaparkowanie w promieniu 2 km graniczy z cudem. Towar z wyższej półki, kolejka jak do biedronki w srodku. Dzwonie "Potrzebuje zamocowania do lunety podaje parametry.. macie?" "Mamy" "Ok" Jestem za dwie godziny. Na miejscu "Takie mamy proszę" " Zmierzy Pan je jeszcze raz tak jak mówiłem wcześniej musi mieć min.." ma mniej.. "No to nie mamy"
Strefa Celu Warszawa. "Oto bron i gadżety z Buosa jesteście jego dystrybutorem ile to u was będzie kosztować" "Eeee ale my tego nie mamy w ofercie a do Buosa daleko" "A co podobnego możecie mi złożyć będę miał pozwolenie za miesiąc?" "Skontaktujemy się" ... tydzień dwa trzy .. nic.
Best Hunters Warszawa. "Potrzebuje zamontować to szkiełko na tym kijku dacie rade?" "Zobaczymy co da rade zrobić.. niestety milimetr za krótkie dziwne ale wyższych nie mamy" 'A dacie rade mieć?" "Na szybko i drogo za tydzień jak taniej to w styczniu" za kilka dni tel. "Pana zamocowania w piątek bron do odbioru". Obsługa miła i pomocna na miejscu sklep w super klimacie.
Astroclassic Tarnobrzeg. tel "potrzebuje tego tego i tego macie to na stronie" 'Tak mamy" 'Jak przyjadę w poniedziałek jeszcze będzie?" "Bedzie" poniedziałek dzwonie przed wyjazdem "Macie to jeszcze?" "Już dla Pana spakowane". Na miejscu "Na to panu dam tyle rabatu.. na to tyle" "... oo fajnie rabaty nie prosiłem ale skoro dajecie :) "
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”