Vis 100

Moderator: Moderatorzy WBP

Poprzedni tematNastępny temat
tomekok
Zarejestrowany użytkownik

Re: Vis 100

Post autor: tomekok »

Pistolet po wymianie lufy na nową odebrany, nowa lufa idealne lustro - nabite nr zgodne z bronią, dokonany wpis w karcie gwarancyjnej o wymianie. Z rozmowy z panem z konwoju wynika, że to bardzo częsta ostatnio "usterka", ale niestety nie potrafił wskazać jakiejś konkretnej serii której dotyczy.
Kontakt z FB i sposób załatwienia sprawy 10/10. :052:

biggman

Post autor: biggman »

Ja dziś osobiście odwiedziłem FB Radom i wymieniona została lufa w moim VISie. Nowa lufa jest idealna, mam nadzieje że tak już zostanie. Podejście do klienta ze strony FB Radom można tylko pochwalić. Wszystko załatwione szybko i sprawnie.

Awatar użytkownika
Prince i Bowie

Post autor: Prince i Bowie »

Pistolet wraca do mnie w czwartek. Obsługa reklamacji przez Fabrykę Broni jak na razie 10/10.

Awatar użytkownika
pawelpluta

Post autor: pawelpluta »

Z czystej ciekawości , porównywał ktoś z Was VIS z innymi popularnymi pistoletami w strzelectwie , nazwijmy to , bojowym / dynamicznym ?

Smoczy

Post autor: Smoczy »

Porównywał ale pod jakim względem ?

Awatar użytkownika
pawelpluta

Tego "jak się strzela " ;).
Ogólnie chodzi o szeroko pojęte prowadzenie broni podczas strzelania , jej powrót na cel po strzale, spust itd.
Wiem że to temat rzeka , i odczucia każdego strzelca mogą być inne , ale jestem po prostu ciekaw jak VIS wypada w ocenie osób które strzelały i z niego i z czegoś innego przy okazji po chwili.

Awatar użytkownika
bezduszny

Post autor: bezduszny »

Ci zo strzelają IPSC z "szadołek" porównali to prowadzenie jak.... jazda Polonezem i jego prowadzenie vs jazda BMW M3 i jej prowadzenia".
VIS to nie jest broń do sportu... i nie do tego była projektowana.

Awatar użytkownika
pawelpluta

Hmm z racji że tam jest szkielet aluminiowy bardziej interesowałoby mnie porównanie SIG P226 , ewentualnie do polimerów typu USP, P30L , CZ P07/09 . Chyba że ktoś dla zabawy strzelił z tego i np Glocka dla porównania .

Awatar użytkownika
bezduszny

Post autor: bezduszny »

Musisz sam spróbować.
Odczucia są bardzo subiektywne. Mi z G17 lepiej się strzela.. ale chyba jak każdy jego posiadacz "coś poprawiłem" pod siebie ;)

Awatar użytkownika
pkl66

Post autor: pkl66 »

Odczucia porównywalne do Cz P 09, mam obydwa pistolety. Niektóre cechy Visa 100 lepsze, inne gorsze niż w Cz P09, ale frajda i celność bardzo porównywalne. Co do siga to w przypadku starego Sig P 226 sport, to nie ma co porównywać inna klasa. Ale w przypadku zwykłego P226, to wolę Visa, przede wszystkim jest o połowę tańszy, a strzela podobnie. Choć Sig to oczywiście klasa sama w sobie, ale jeśli już to brałbym stary sportowy, czasem się trafia. Jak zajrzysz na początek wątku, znajdziesz mój wpis z dokładnym porównaniem odczuć ze strzelania z Visa100 i Cz P09.

Awatar użytkownika
pawelpluta

Ogólnie to mam VIS zamówionego już . Będę go niebawem odbierał , ale za bardzo nie na gdzie postrzelać teraz....

Chcę go porównać do mojej Cz P07 i Glocka 17. Jestem ciekaw jak wypadnie przy tych jednostkach .

Awatar użytkownika
Prince i Bowie

Post autor: Prince i Bowie »

Mam działający pistolet po naprawie. Nowa lufa różni się od starej wyglądem oznaczeń, tj. są dużo wyraźniejsze i jasne. Do karty gwarancyjnej wpisali wymianę.

22.02 - zgłaszam mailem problem do FB
24.02 - oddaję broń do sklepu
3.03 - reklamacja uznana
29.03 - lufa wymieniona
1.04 - pistolet u mnie

Addamos
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: Addamos »

Długo się zeszło z tą naprawą. Ale widzę, że robiłeś to przez sklep. Jak ktoś bezpośrednio z FB załatwiał naprawę to chyba było to sporo szybciej.

huczas
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Post autor: huczas »

pkl66 pisze:
20 listopada 2020, 18:03
huczas pisze:
20 listopada 2020, 15:58
jestem tak wkurzony na ten pistolet że to dramat, niech go zezłomują i oddadzą kase :/
Jadę dziś po glocka 17gen4 - sprawdzona konstrukcja raczej nic nie wypadnie po 300 strzałach :/
Chętnie kolegę wybawię z kłopotu, ile za ten złom?
To będzie okazja, po wszelkich początkowych kłopotach od tamtej pory wszystko działa jak należy i już złego słowa nie powiem. Ale z przyczyn rodzinno-finansowych muszę się go pozbyć.
Skompletowałem do niego dodatkowy magazynek(240zl) oraz kaburę kydeksową z grawerowanym logiem FB (210zl) a komplet bym chciał oddać za 2800 jeśli znajdzie się chętny.

PS. przepraszam moderację że tu a nie w specjalnym dziale ale brak mi na koncie ilości wartościowych wpisów na forum.

Awatar użytkownika
Gash

Post autor: Gash »

Okazja, bo dorzucasz w gratisie magazynek? :D

Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”