Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Moderator: Moderatorzy WBP

Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 724
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: woytas »

Panowie wczoraj męczyłem Margolina dobierając do niego amunicję i przy strzelaniu SK PISTOL MATCH SPECIAL okazało się, że toto pluje w twarz i na ręce resztkami nie spalonego prochu. Strzelałem też CCI, SK żółtą i czerwoną, SB. Tylko ta jedna robiła taki numer - miałem 2 paczki z różnych serii i obie tak samo.
Spotkał się ktoś z czymś takim?
I BHP najważniejsze bo jeden kawałek trafił mnie w powiekę nad okularami i a kilkanaście wylądowało na okularach
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
zioman
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 89
Rejestracja: 30 września 2008, 17:03
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: zioman »

U mnie w GSP ta amunicja powodowała problemy z przeładowaniem i czasem nie odpalała. Zużyłem paczkę i nie używam więcej. Żółta jest ok. Może zależeć to od preferencji sprzętu.
Jedrula
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 830
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:22
Tematy: 24
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: Jedrula »

Wszystko zależy do sprzętu, plucie resztkami szczególnie od masy zamka i i sztywności sprężyny powrotnej, ale strzelam dość dużo z 22lr. próbowałem chyba każdej na rynku i resztki prochu wypadają w każdej amunicji.
SK każda to dobra amunicja jedna z lepszych na rynku, u mnie lata BDB.
Amunicję trzeba dobrac do broni a nie do tego czym strzelają koledzy
Pozdrawiam
Jędrzej
Awatar użytkownika
bartek75
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 618
Rejestracja: 23 listopada 2007, 22:28
Tematy: 47
Lokalizacja: Kościan
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: bartek75 »

Generalnie ostatnio cała SK się popsuła. Jeszcze partie sprzed roku były ok. Ale jak to bywa w dzisiejszym świecie "biznes jest biznes" i polecieli na fali dobrych opinii odpuszczając sobie dawną jakość. Nic nowego pod słońcem w biznesie...
Tak na marginesie, miałem podobne sytuacje w Iżu i GSP ale z amunicją SK Standad Plus (żółta). Nie dotyczyło to wszystkich nabojów ale około 50%.
CZ-75SA, IŻ-35M, Ural-2, Walther GSP, RT 47, Glock 17, PM Makarow, Anschutz 54 i 1813, Toz-35, Hammerli 280, Howa 1500, Beretta 92FS, Erma 85
Awatar użytkownika
woytas
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 724
Rejestracja: 09 grudnia 2015, 11:19
Tematy: 14
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: woytas »

Ja tam z boczniaka troszkę postrzelałem le pierwszy raz coś takiego się działo, że po pysku dostawałem resztkami prochu.
Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek.
Awatar użytkownika
fusz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1412
Rejestracja: 03 lutego 2009, 11:40
Tematy: 9
Lokalizacja: GD/NO
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Amunicja SK PISTOL MATCH SPECIAL

Post autor: fusz »

Mam jeszcze zapas rzeczonej amunicji, ale zakupiony ponad pół roku temu. Lata w GSP Expercie aż miło (dobrana z kilkunastu średnio budżetowych).
SG3M, SKS Ardea, a zabawki różne, małe i duże...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń i amunicja - WBP”