Następca dla Bushnell Legend

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

PIORRO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 77
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 16:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Następca dla Bushnell Legend

Post autor: PIORRO »

Witam.
Kupiłem luśnie z taką właśnie patrzałką i zastanawiam się czym można było by ją zastąpić. Naturalnie myślę o czymś lepszym żeby upgrade miał sens .
Wiem że BL był popularny kilka lat temu więc może od jego byłych posiadaczy dowiem się na co to wymienili?
Budżet to max 2 tyś i będzie usadowiona na hw 97kt.
Jeżeli jednak w tej kwocie są dostępne jedynie podobne to gra nie warta świeczki żeby sprzedawać to za grosze i kupować coś podobnego. Liczę po prostu na znaczącą różnicę in plus .
qaras
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 114
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, 13:29
Tematy: 0
Lokalizacja: słupsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Następca dla Bushnell Legend

Post autor: qaras »

Jak masz Legenda to juz nawet mogl by tak zostac.Ja na 97 kt black mialem legenda a teraz zamienilem na dota ffp.Jakosc obrazu ciut lepsza ale mi zalezalo bardziej na 10 przeszkadzajkach na krzyzu zeby strzelac dalekie dystanse.legenda przelozylem na hw 80 a niedawno kupilem jeszcze jednego na zas :one:
Tylko pamietaj ze legend ma staly krzyz a w delcie ffp jego wielkosc sie zmienia.
Hw 80+BL 5-15x40, Hw 95 Lux+DOT 4-16×42, Hw50+DOT 4-16x42, Hw 97kt black+DOT FFP, Hw 30+DOC 3-9×40,Hw 40,Hw 35,Zoraki hp 01 light
Wszystko 4,5;)
Awatar użytkownika
Cin91
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 531
Rejestracja: 24 czerwca 2016, 06:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Wyszków/Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Następca dla Bushnell Legend

Post autor: Cin91 »

Jakie strzelanie? HFT? Rekreacja? Mieszane?
Walther LG400 + Vortex DiamondBack 4-16x44 FFP
PIORRO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 77
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 16:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Następca dla Bushnell Legend

Post autor: PIORRO »

Mieszane,wszystkiego po trochu. Ogólnie najczęściej będzie z podpórki na ok20-30m ale las i wszelkie knieje mam niedaleko więc można i z tego skorzystać.
Wiem że w sąsiednim temacie nowy vortex zbiera pochlebne opinie ale ja poczekam aż kurz opadnie co do niego i zobaczymy czy za kilka miesięcy będą dalej takie zachwyty i czy nic nie wyjdzie podczas dłuższego użytkowania.
Na rynku Audio takie zachwyty to nic nowego i ich powody też nie są mi obce bo takowe hobby też mam :-D
Miałem kupować tx200 ale na razie się wstrzymam i zobaczę czy choć do wiosny "wiatrowanie " mi nie przejdzie i ewentualnie co zrobię to właśnie zmienię lunetę jeżeli coś znajdę.
qaras
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 114
Rejestracja: 12 kwietnia 2009, 13:29
Tematy: 0
Lokalizacja: słupsk
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Następca dla Bushnell Legend

Post autor: qaras »

A moze pomysl najpierw o pelnym tuningu u Hogana najpierw bo to dosc mocno zmienia karabinek.Bo jak do rekreacji na ten dystans to legend jest na prawde moim zdaniem bardzo ok :one:
Hw 80+BL 5-15x40, Hw 95 Lux+DOT 4-16×42, Hw50+DOT 4-16x42, Hw 97kt black+DOT FFP, Hw 30+DOC 3-9×40,Hw 40,Hw 35,Zoraki hp 01 light
Wszystko 4,5;)
PIORRO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 77
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 16:56
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Następca dla Bushnell Legend

Post autor: PIORRO »

Jest już tuning Dębowy, wyśle niedługo tylko na serwis bo niby względem sprzedającego wystrzelił ok300 śrut i stał w szafie od zakupu bo właściciel dostał pozwolenie na ostrą . Ale wiadomo jak bywa ,wyśle i się odswierzy a jak jest rzekomo po dębowym to nie wyśle do Hogana.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Optyka”