Delta do AA, pytanie.

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

stryjek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 73
Rejestracja: 01 listopada 2015, 17:52
Tematy: 0
Lokalizacja: W-wa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Delta do AA, pytanie.

Post autor: stryjek »

Dzisiaj przyszedł Pan Kurier i przyniósł S400F. Ależ to ładniutki karabinek :) Dokupiłem na razie tłumik. Dalsze imponderabilia powoli, po kawałeczku, będa dochodzić.
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2017, 21:29 przez stryjek, łącznie zmieniany 1 raz.
wojtas1493
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 27
Rejestracja: 21 lipca 2010, 22:49
Tematy: 0
Lokalizacja: Przemków
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Delta do AA, pytanie.

Post autor: wojtas1493 »

No to gratulacje!Brytol więc musi być ładny i (drogi) :621: ,co do tłumika to też muszę się w niego zaopatrzyć,bo Rotex strasznie głośno characze :502: A co do lunetki to raczej z Delt będziesz zadowolony,ja dzisiaj na 25 metrów zrobiłem jedną dziurkę tak 10 na 10 mm (trochę nudno ale deszczyk i strzelanie tylko z tarasu)mam małego DOTa od nie dawna (kupiony tu na forum)i jestem mega zadowolony.Jeszcze raz gratuluję karabinka i pozdrawiam - Wojtek.
Zagorek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 463
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:21
Tematy: 17
Lokalizacja: Lublin
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Delta do AA, pytanie.

Post autor: Zagorek »

wojtas1493 pisze:co do tłumika to też muszę się w niego zaopatrzyć,bo Rotex strasznie głośno characze
Mam zrobiony przez kolegę z forum Rico58 i jest lepszy od oryginału i zdecydowanie tańszy. Szczerze polecam.
Walther LGU + Vortex diamondback hp 3-12x42
BMK 40 + Vortex crossfire 6-18x44
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl/index.php
Awatar użytkownika
rek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 289
Rejestracja: 17 lipca 2012, 18:36
Tematy: 24
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Delta do AA, pytanie.

Post autor: rek »

Krzych pisze: 25 listopada 2017, 23:53 (...) To taki celownik, w którym się zakochujemy. Rek ma, leży w szafie, nie strzela z niego, ale pozbyć się ciężko.
To był prawie z 2018, ledwie mrugnąłem:) Szkoda, że nie było kiedy znowu się pobawić.
Niech tylko na balkonie pojawi się słońce aby zrobić realne zdjęcia, i (Leupold VX-III 6.5-20x40 1" EFR Fine Duplex, sunshader, zakrywki i pudełko z kluczem i papierami) poleci do K/S, niech się ktoś nacieszy
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Optyka”