Jaki serwis polecacie?

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

wachu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 11 lutego 2011, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Jaki serwis polecacie?

Post autor: wachu »

Hej,
prawdopobnie padł mi burris na s510. Ciągle gubi nastawy. Podczas strzelania zawsze musze najpierw wyzerować, potem ok 200 śrutów jest dobrze strzelam w punkt, a potem magicznie znowu strzela gdzie indziej. Podczas wczorajszego strzelania już w ogóle siało. Mam pytanie czy ktoś może doradzić dobry serwis gdzie można wysłać lunetę do naprawy?
Awatar użytkownika
Jano
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 14 sierpnia 2004, 18:14
Tematy: 24
Lokalizacja: Brzesko
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: Jano »

Dziwne żeby burek padł na pcp. Może jednak przed wysyłką posprawdzaj jeszcze, czy coś w karabinku się nie luzuje i gubi nastawy. Przypomniał mi się przypadek TZ gdzie obwiniał leupoldy, a okazało się że "lufa pływała" Warto wcześniej sprawdzić np. na innym karabinku.
wenflon
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 04 maja 2017, 10:42
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: wenflon »

Też mi się nie wydaje, żeby burek padł na 510 tce , raczej zdjął bym osłonę lufy i sprawdził oringi na tulei centrującej lufę w osłonie i obejrzał bym plastikowe wkładki robiące za tłumik czy ich przypadkiem nie postrzeliłeś. Warto też zobaczyć ósemkę czy się nie rusza.
A co do serwisu lunet to robiłem kiedyś bushnella w serwisie w Legionowie jak wpiszesz w neta to ci wyskoczy nie pamiętam nazwiska ale zrobili szybko i idealnie pracowała po tej naprawie , zapłaciłem coś koło 350 zł za wszytko.
wachu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 11 lutego 2011, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: wachu »

Hej, ósemka jest bardzo dobrze wkrecona więc nie ma opcji żeby lufa latala. Narazie wymienię lunete na pp zobaczymy czy sytuacja się powtórzy jeśli nie to burek leci na naprawę. Zresztą jakby lufa latala to chyba by były odskoki w poziomie a są też w pionie

Wenflon dzięki za radę co do tłumika -to może być to ostatnio strzelilem kilkoma srutami przez przypadek może któryś uszkodził tłumik
Ostatnio zmieniony 18 września 2017, 22:19 przez wachu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pieskowy
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 114
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 07:03
Tematy: 4
Lokalizacja: Stare Babice
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: pieskowy »

Polecam firmę państwa Wedman w Legionowie. Fachowość i uprzejmość na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Michaus
Moderator globalny
Moderator globalny
Reactions:
Posty: 1394
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:04
Tematy: 69
Lokalizacja: Pabianice
Grupa: Moderatorzy globalni

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: Michaus »

Zacznij od skontrolowania montażu, czy aby na pewno wszystkie śruby są dokręcone i nic nie jest luźno.
"Nie muszę wyważać drzwi co już zostały wyważone."
wenflon
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 68
Rejestracja: 04 maja 2017, 10:42
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: wenflon »

Tak właśnie chodziło mi o Welmana, co to tego tłumika w osłonie to najczęściej uszkadza się jak ktoś przez przypadek wepchnie dwa śruty i jeszcze je trochę "ubije" to już bankowy wychądzą z lufy i wala na boki.
wachu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 11 lutego 2011, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: wachu »

Hej,
te wkładki nawet dobrze widać jak się nieźle przyświeci - z tego co widzę co są nieruszone (zdejmowanie osłony to ostateczność). Narazie głównym podejrzanym jest dodatkowy tłumik - jeśli po jego zdjęciu nadal będzie słabo - wymiana lunety, wtedy będzie wiadomo czy to luneta czy wiatrówka. :one:
Awatar użytkownika
Taleniekow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 44
Rejestracja: 15 maja 2010, 14:08
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: Taleniekow »

Hej! Czy temat się wyjaśnił? Pytam bo przymierzam się do burka na sprężynę a wiem że gwarancja w burku nie dziala :roll:
Hw 97kt/Burris Timberline :502:
wachu
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 49
Rejestracja: 11 lutego 2011, 19:54
Tematy: 0
Lokalizacja: Częstochowa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki serwis polecacie?

Post autor: wachu »

Tak jest update, zwracam honor burissowi, po przesmarowaniu systemu armsa i wyczyszczeniu lufy problem się rozwiązał
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Optyka”