różnica

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Radrigo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 10:53
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

różnica

Post autor: Radrigo »

Mam pytanie do tych którzy mieli w swoich rękach Delta Optical Entry 3-9X40 AO IR a chodzi mi o to jaka jest różnica w wykonaniu i wytrzymałości między Delta Classic (taką posiadam).
Chciałbym zmienić no coś z AO niestety Classic nie posiada regulacji.To może głupie pytanie ale czy zamiana Classica na Entry to nie głupota ? Zależy mi na AO i żeby dużo nie wydać.Gdybym się zdecydował sprzedać Classica to pewnie miał bym na Entry no chyba że warto coś dołożyć do innego modelu z AO ?
tootsi1991
Zbanowany
Zbanowany
Reactions:
Posty: 31
Rejestracja: 10 czerwca 2017, 20:54
Tematy: 0
Grupa: Zbanowany

Re: różnica

Post autor: tootsi1991 »

Hmmm, ciężko to wytłumaczyć to tak jakbyś miał passata a przesiadł się do golfa ale z automatem a tak na poważnie. Entry to typowy produkt budżetowy więc jakość szkieł nie powala za to ma AO więc łatwiej ogarnąć ostrość. Clasic to jak za swoją cenę klasa sama w sobie i to że nie ma AO rekompensuje pięknym czystym i rzeczywistym obrazem. Przefokusowanie DOC-a na dystanse wiatrówkowe zajmuje kilka minut więc ja bym na pewno nie zrobił takiej zamiany ale Ty zrobisz jak uważasz. :-D :-D
Awatar użytkownika
Radrigo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 86
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 10:53
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: różnica

Post autor: Radrigo »

a jakiś inna marka z AO w podobnej cenie do DOC-a
Awatar użytkownika
JesperKyd
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1523
Rejestracja: 25 lipca 2009, 09:44
Tematy: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: różnica

Post autor: JesperKyd »

Hawke vantage.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2017, 12:01 przez JesperKyd, łącznie zmieniany 1 raz.
BMK40 Hogan® + Hawke Vantage & BMK20 JesperKyd® + PP 3-12x42AO & Iż61 + Mizugiwa 2.5-7x28 & Marksman 2004 & cdn...
kryspin 110
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 188
Rejestracja: 11 listopada 2015, 16:38
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: różnica

Post autor: kryspin 110 »

Miałem Delte entry coś strasznego nie dało się przez to patrzeć. Posłuchaj kolegi i wybierz tego Hawka o którym pisze lub poszukaj np Nikko Sterling Gold Crown 4-12x40 miałem i sobie chwaliłem.
rycho941
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 67
Rejestracja: 24 października 2010, 20:53
Tematy: 0
Lokalizacja: Lublin. fw.
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: różnica

Post autor: rycho941 »

Miałem Entry-iiii -nigdy więcej-przed zawodami w Wesołej ufny w nowy celownik poszedłem na zero i nie mogłem zupełnie wyregulować -na 20m rozrzut we wszystkie strony po5-7cm.mogłem sobie kręcić do woli,a karabinek miałem pewny-przedtem siedziała na nim Barska 2-7x32 i wiedziałem że jak pudło to sam spieprzyłem-no ale po kilku latach na sprężynie i ona się w końcu poddała-teraz mam hawke vantage 3-9x40AO MD -w porównaniu do tej entry to niebo a ziemia -ale to tylko moje odczucia-może miałem pecha z tą entry i trafiłem na wadliwy egzemplarz .
rycho941fw.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Optyka”