Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP

Celowniki, montaże, trajektorie, ustawianie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
Kolba.pl
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Vortex Diamondback Tactical 4-16x44 FFP

Postautor: Kolba.pl » 2018-12-04, 11:59

Dzień dobry,

na początku chcielibyśmy (a w zasadzie producent) podziękować za tak pozytywne przyjęcie nowych produktów linii Diamondback Tactical. Aktualny cennik firmy Vortex został wyliczony na podstawie dolara = 3.8 PLN, także dopóki kurs będzie oscylować w tym zakresie, bądź producent nie zmienni cennika, żadnej korekty cen nie zamierzamy wprowadzać.

Obecnie otrzymaliśmy dostawę modelu 4-16 skalowanego w MRAD, dopełniamy wszystkich starań by wariant 6-24 był ponownie dostępny początkiem stycznia, jednakże jak w wielu produktach VX cieszących się dużym zainteresowaniem, dostępność towaru jest bardzo ograniczona.

Dziękujemy za zainteresowanie marką Vortex Optics i życzymy samych 10 na tarczy, zespół Kolba.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariusz888

Postautor: Mariusz888 » 2018-12-04, 15:19

A patrzył ktoś z Was przez obie (ew. czy sklep Kolba może coś napisać na ten temat)? Chodzi mi o to, że cena jest praktycznie identyczna i ciekawi mnie czy np 6-24 nie ma lepszego obrazu przez wzgląd na większą średnicę obiektywu (chociaż z drugiej strony to znowu powiększenie większe)... Cały czas mnie interesują te lunety, ale dobie "szczytu" w Katowicach nie bardzo mam chęć jechać na miejsce, a potrzebuję w ciągu tygodnia coś zamówić na AR'a...

Awatar użytkownika
Kolba.pl
Kontaktowanie:

Postautor: Kolba.pl » 2018-12-04, 17:36

Panie Mariuszu,

oba celowniki posiadają niemalże identyczne cechy optyczne. Zastosowanie większej średnicy obiektywu wynika z kompensacji strat w ilości światła jakie powstają wraz ze zwiększeniem krotności powiększenia.

Mimo szczytu klimatycznego dojazd do nas nie jest szczególnie utrudniony. Zapraszamy do zobaczenia tej i wielu innych lunet dostępnych w naszym punkcie w Będzinie.

Z pozdrowieniami, zespół Kolba.pl
Ostatnio zmieniony 2018-12-04, 17:57 przez Jka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 2. Na Forum niedopuszczalne jest: j) cytowania zbędnych części postów, nie odnoszących się do zamieszczanej odpowiedzi. Zwłaszcza, w przypadku kiedy wypowiedź odnosi się do poprzedniego wpisu.
Obrazek

Mirohej
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Postautor: Mirohej » 2018-12-09, 23:46

Luneta jest ,a przynajmniej była w sklepie myśliwskim w Złotoryji.Macałem oglądadałem... w czwartek.
Ostatnio zmieniony 2018-12-09, 23:47 przez Mirohej, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Optyka”