Drodzy Użytkownicy,

Od dnia 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.

W związku z tym poniżej regulaminu forum zostały zamieszczone wytyczne związane z tym rozporządzeniem.

Bardzo proszę poświęcić chwilkę i wczytać się w te przepisy, nie jest tego dużo.

Regulamin i rozporządzenie

Pozdrawiamy,
Administracja forum

Po czym poznać datę produkcji broni czarnoprochowej?

Moderator: Moderatorzy CP

Janek_M
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

Postautor: Janek_M » 2010-02-23, 21:19

Myślałem że już nikt mnie nie będzie pamiętał, ale widzę się pomyliłem... Front dobrze pamiętam i bardzo miło wspominam. Wiatrówkę mam ale z braku towarzystwa jakoś leży od 3 lat nie używana(albo i 4 kiedym to z Spinnerem w Sopocie strzelał). A właściwie dla tego że co miałem wystrzelać to wystrzelałem się jako muszkieter i mi to starzało, z chęcią zawitam do Starachowic, samochód jest ale chyba busem prościej ;) Więc jakby ktoś się wybierał to bym i ja prosił o informację by zobaczyć z czym to się je ;)

P.S Jak się nazywa "Starachowicka" grupa bym wiedział które tematy mam śledzić o spotkaniach ;)
Ostatnio zmieniony 2010-02-24, 15:44 przez Janek_M, łącznie zmieniany 1 raz.

alonzo
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Status: Offline

AD Sebastian

Postautor: alonzo » 2010-02-24, 13:34

Sebastian- odezwij się na priv

Wróć do „Broń - CP”