Hawken Wodsman, stało sie!!!!!

Moderator: Moderatorzy CP

Awatar użytkownika
kaapsel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 544
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 19:57
Tematy: 34
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Hawken Wodsman, stało sie!!!!!

Post autor: kaapsel »

no i nie wytrzymałem i zakupiłem we Wrocławiu wczoraj, nawet ciekawie sie prezentuje, nie strzelałem jeszcze , zamierzam to uczynic w sobote na strzelnicy mysliwskiej, pod okiem fachowców, to cos napisze bliżej, dzis miała przyjsc dostawa do p.Malika , co do cen i obsługi to wszystko w porządku, zgadzaja sie z cennikiem przesłanym majlem, wg mnie ok!!!, mam instrukcje to moge ją przeskanowac, tylko ze jest po angielsku i hiszpańsku ,moze ktos ja przetłumaczy, bo ja nie znam angielskiego. A i jeszcze jedno, rozmawiałem z kumplem z niemiec.tam posiadanie broni czarnoprochowej jak i zakup do niej amunicji odbywa sie bez zadnych problemow, trzeba miec tylko ukonczone 21 lat.
COLT DRAGON, Colt Navy 36, HW 90k, Proca wędkarska (moja ulubiona :-) ),
Prezes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1580
Rejestracja: 28 listopada 2002, 10:33
Tematy: 147
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Prezes »

opisz swoje wrazenia z urzytkowania , mi tez podoba sie ten karabinek a poza tym da to obraz na wiekszosc produktów ARDESY.
pp
Aleksander
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 103
Rejestracja: 30 listopada 2003, 11:16
Tematy: 19
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Aleksander »

GRATULUJĘ!!
Ja też nad nim myślę. Napisz koniecznie jak się strzela, jak leży itp. Instrukcję postaram się przetłumaczyć (mam FCE więc powinno starczyć) - prześlij mi jakoś na ftp albo na maila a-kilisz@wp.pl I napisz czy zdobyłeś towar deficytowy ;) a jeśli tak, to jak i gdzie (jeśli możesz). Bo ja kupię broń dopiero wtedy gdy będę miał z czego strzelać. A jaką masz wersję? Kapiszon czy skałka?
Pozdrawiam i zazdroszczę :)
Słonik Dominik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2003, 22:10
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Słonik Dominik »

Gratuluję zakupu. :D
Mam pytanie. Do czego służy drugi spust w tym karabinku? :?:
Słonik Dominik.
BSA superstar AIR ARMS S400 BSA SuperTen MAKAROV
DRAGOON HAWKEN Scharps
Awatar użytkownika
Opus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 2400
Rejestracja: 21 sierpnia 2003, 14:01
Tematy: 20
Lokalizacja: NewFish
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Opus »

...
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2007, 11:43 przez Opus, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest tak źle- jest gorzej ;-)
Awatar użytkownika
kaapsel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 544
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 19:57
Tematy: 34
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kaapsel »

panowie!!!! hawken "wali" jak złoto!!!! powazna strzelba , przy 2 g prochu jest odrzut jak przy dubeltówce nabitej breneką!!!!
polecam!!!
COLT DRAGON, Colt Navy 36, HW 90k, Proca wędkarska (moja ulubiona :-) ),
Awatar użytkownika
kaapsel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 544
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 19:57
Tematy: 34
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kaapsel »

a i przepraszam , miałem napisac, faktycznie drugi spust to przyspiesznik, spust jest duzo delikatniejszy, działa na dotyk prawie!!
COLT DRAGON, Colt Navy 36, HW 90k, Proca wędkarska (moja ulubiona :-) ),
Prezes
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1580
Rejestracja: 28 listopada 2002, 10:33
Tematy: 147
Lokalizacja: Trójmiasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Prezes »

napisz coś więcej prosze :)
pp
Słonik Dominik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2003, 22:10
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Słonik Dominik »

Witam :D i na wstępie chcę podziękować koledze o ksywie kaapsel za użyczenie swojego prochu i kul do rozdziewiczenia mojego hawkena. :D Dzisiaj na ZKS przetestowałem tą armatę i jestem bardzo zadowolony i pod dużym wrażeniem całej tej cerem oni podczas nabijania broni i z samego strzału. Do tego dochodzi świetna atmosfera panująca na strzelnicy i życzliwość ludzi tam przebywających. :) Strzelałem już z wielu rodzajów giwer ale czarnoprochowce mają swój specyficzny urok. Strzelcom którzy jeszcze się wahają nad zakupem broni CP mogę powiedzieć tylko że nie pożałują wydanych złotówek.
Słonik Dominik :D
BSA superstar AIR ARMS S400 BSA SuperTen MAKAROV
DRAGOON HAWKEN Scharps
Awatar użytkownika
kaapsel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 544
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 19:57
Tematy: 34
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: kaapsel »

nie ma za co, expertem w tej dziedzinie jest Marek gdyż to z kolei ja od niego brałem wiedze do rozdziewiczania swojego hawkena ,
to co, w przyszłym tygodniu powtórka z rozrywki???
COLT DRAGON, Colt Navy 36, HW 90k, Proca wędkarska (moja ulubiona :-) ),
zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zdzisław »

Ja też zakupiłem czarnoprochowca RENGERA ale bez przyspiesznika bo z przyspiesznikiem juz nie było ,żałuje ale trudno lekko ustawie spust i sobie poradze a jeżeli hodzi o broń z Ardesy to musicie pamietac o jednym wszystko jest produkowane z jednego materiału i karabin drooższy nie znaczy dużo lepszy Pamietajcie dopłacacie tylko za nazwe czyli typ karabinu oraz ozdubki na kolbie , wiec przy zakupie warto sie nad tym zastanowic. a tak na marginesie w Toruniu ta sama broń co u Malika jest tańsz o 200-300 zł.Zyczę udanych zakupów i witam w gronie czarnoprochowców Zdzisław Żory.
Awatar użytkownika
kaapsel
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 544
Rejestracja: 25 stycznia 2004, 19:57
Tematy: 34
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

odp

Post autor: kaapsel »

a gdzie na slasku mozna postrzelac z CP, sa jakies obiekty tego typu co ZKS w wa wie???
ranger to to samo co hawken tylko nie ma okuc i pojemniczka na kapiszony czy na flejtuchy(nie wiem w koncu na co to jest) dlugosc lufy jest taka sama i skok gwintu,tak ze to jest ta sama bron tylko hawken ma w standardzie przyspiesznik zdaje sie, ranger dostepny jest tez bez przyspiesznika.
COLT DRAGON, Colt Navy 36, HW 90k, Proca wędkarska (moja ulubiona :-) ),
Słonik Dominik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2003, 22:10
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Słonik Dominik »

Jak uda mi się dostać magiczny czarny proszek 8) do miotania ołowiem to piszę się za tydzień na ZKS. :D No chyba że pojawi się proch na strzelnicy. :) Co do kupna karabinka to właśnie kupiłem go w Toruniu i bardzo sobie chwale ten sklep w przeciwieństwie do Warszawskiego Kalibra. Jeśli chodzi o różne rodzaje karabinków z tą samą lufą to jest tak samo jak z samochodami, :) niby te same nadwozia ale o innym wyposażeniu i co za tym idzie innej cenie. :? To tylko kwestia co kto lubi i za co jest gotów dać więcej złotówek. Nieważne jest z czego się strzela grunt to aby przynosiło przyjemność i satysfakcje. :D
Słonik Dominik.
BSA superstar AIR ARMS S400 BSA SuperTen MAKAROV
DRAGOON HAWKEN Scharps
Słonik Dominik
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 82
Rejestracja: 30 czerwca 2003, 22:10
Tematy: 7
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: Słonik Dominik »

Rozmawiałem dzisiaj z człowiekiem odpowiedzialnym za strzelania czarnoprochowe na ZKS. Umówiłem się z nim na niedziele na godzinę 13 na małe szkolenie z obsługi i zasad bezpieczeństwa CP. Będzie czarny proch :D więc można strzelać do woli. :D Więc co do niedzielnego strzelanka na ZKS ja będę na pewno i zapraszam innych zainteresowanych CP do nauki. Zawsze raźniej w większej grupie a na pewno weselej. :)
Pozdrawiam wszystkich zarażonych CP.
Słonik Dominik.
BSA superstar AIR ARMS S400 BSA SuperTen MAKAROV
DRAGOON HAWKEN Scharps
zdzisław
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 17
Rejestracja: 26 listopada 2003, 18:22
Tematy: 1
Lokalizacja: ŻORY
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: zdzisław »

Cześć na ŚLASKU jest wiele strzelnic gdzie można walić z czarnego prochu i nie tylko.Strzelnice są w ŻORACH Bytomiu Rybniku Zabrzu i nawet muszę ci powiedzieć że mamy swoją lige C.P. i przyjeżdzają do nas strzelać chlopaki z Otwocka przesympatyczna grupa oraz W-wa i nie tylko... wiec zapraszamy serdecznie do Żor a jeżeli chcesz znać terminy to ci napisze ale dopiero w marcu bo w tej chwili robimy grafik , a jeżeli ktoś jest zainteresowany ligą to jaknajbardziej zapraszamy wszystkich chetnych bez wyjatku.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”