Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Moderator: Moderatorzy CP

Remix
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 06 czerwca 2017, 22:36
Tematy: 0
Lokalizacja: dolnosląskie
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: Remix »

Jaki sprawdzony diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45 D.Pedersoli ?
Tylko proszę mnie nie odsyłać do lupki bo mam świadomość że takie pytania już były ale poza odsyłaniem do pogłębienia edukacji nie było żadnych merytorycznych wskazówek. Generalnie mam dostęp do strzelnicy na oś do 300 metrów, poza tym coraz słabiej widzę i oryginalne przyrządy celownicze Sharpsa trochę mi nie pasują. Proszę o sprawdzone konfiguracje od 50 do 300 metrów.
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Re: Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: Marek- »

Każdy typowy diopter do Sharpsa będzie pasował, na pewno nie warto kupować najtańszego, bo jeśli będziesz zmieniał nastawy tom trudno będzie wrócić do zapamiętanych ustawień, a reszta zależy od Twoich możliwości finansowych.
Dobry diopter potrafi sporo kosztować, ale też oddaje nam tą kasę w nie traconych nerwach. Kolejna sprawa to czas bo na niektóre zamówienia w Stanach sporo się czeka.
U nas proponuje pojechać do Ozorkowa najlepiej z karabinem i poradzić się Michała, a najpierw zadzwonić co ma na sklepie.
Ja mam zwykły 3 calowy DP i daje sobie radę do 1000 y, na Bili Dixona brakuje go z cal, tylko że dłuższy diopter to już jest na codzień strasznie niewygodny i lepiej stosować jakieś dostawki.
Muszkę tunelową najlepiej z poziomnicą ale to też kwestia kasy którą.
Remix
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 12
Rejestracja: 06 czerwca 2017, 22:36
Tematy: 0
Lokalizacja: dolnosląskie
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: Remix »

Wielkie dzięki za info. To by się pokrywało z moimi przemyślanami, nie mniej pomogłeś mi zmienić zdanie co do muszki tunelowej - chciałem nieco 'zaoszczędzić' i zainwestować w Lyman 17AMI Front Sight .494" High - podobno posiada 8 Inserty relatywnie praktyczne. Teraz wiem że prawdopodobnie zamontuję muszkę tunelową Pedersoli 457 - ale jeszcze nie wiem czy będzie pasowała do Saguaro Silhouette, możliwe że są inne powiedzmy w tym budżecie alternatywy. Pozdrawiam.
wryg
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 363
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 00:57
Tematy: 11
Lokalizacja: Prudnik
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: wryg »

Witam

Jeśli kolega planuje zakup dioptera typu Soule to muszka nie może być za niska, na krótszych dystansach będzie problem z brakiem regulacji w dół.

Pozdrawiam
22 lr, 9x19 para, 357 mag, 45 acp, 223 rem, 308 win, 12 gauge
Awatar użytkownika
Willie357
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 2774
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 16:15
Tematy: 0
Lokalizacja: Śląsk
Grupa: RIP

Re: Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: Willie357 »

Planowana muszka będzie pasowała, wszystkie frezy są na 3/8".Kup z poziomicą a koniecznie diopter z Hadley Cupem, jednootworowy nadaje się do czegokolwiek, tylko przy bardzo dobrym świetle, czyli praktycznie nigdy.
CZARNE I NITRO,>30, moturki , G 4x4 Bundeswehr , za młodu kobietki.
TAK dla eutanazji kretynów
Awatar użytkownika
Domino81
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 152
Rejestracja: 11 grudnia 2014, 10:25
Tematy: 0
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Jaki diopter i muszka tunelowa do Sharps Saguaro Silhouette .45

Post autor: Domino81 »

Coraz więcej strzelców decyduje się na te ukraińskie Red River, wydają się być bardzo dobrze wykonane..
D.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”