Tryon i inne creedmoory

Moderator: Moderatorzy CP

Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: Marek- »

Wprawdzie nie ma centralnej dziesiątki tak jak w poprzednim strzelaniu
Poprzednio ustawiałem przyrządy bo to było pierwsze strzelanie, miałem tylko jeden rodzaj pocisków od Tomka 44 z formy Lymana, teraz strzelałem tylko na skupienie, różnymi pociskami żeby sprawdzić które najlepiej się sprawdzą. Na tarczy świetnie widać jakie odchyłki mają różne pociski, mierzyłem za każdym razem pod czarne. Dziesiątkę trafić było by dosyć łatwo po pokręceniu diopterem ale to już następnym razem :wink: . I nie odkryję Ameryki jak stwierdze za Rusznikiem że te z Lymana 475 gr do lufy z gwintem Henrego nadają się idealnie, chociaż tym z Lee 45-70 caliber, .457" diameter, 450 grain na 50 m nic nie można zarzucić.
Awatar użytkownika
mkowalczuk
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 7292
Rejestracja: 23 maja 2003, 19:25
Tematy: 136
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Post autor: mkowalczuk »

Marku - jak będę odlewał (nie mam pojęcia kiedy) pociski z formy DP to nie kalibrowane podeślę Ci je do kolejnego testu. Partia jaką otrzymałeś to był wynik kalibrowania na trochę przypadkowy/niewłaściwy wymiar. Obecnie strzelam z pocisków zdecydowanie szerszych.
"When seconds count, the cops are just minutes away."
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: Marek- »

Ja też mam zamiar przesłać do Ciebie (ale to chyba w przyszłym tygodniu, też mam mało czasu) trochę pocisków z tych dwóch form LEE.
Na strzelnie to czas chyba znaje w połowie lutego, a szczerze to korci mnie tak że wysiedzieć ciężko, do tego 29 liga w Rybniku i w tym samym dniu można by postrzelać w Krakowie tylko czasu nie mam :cry:
Pozdrawiam Marek
Marek-
Moderator
Moderator
Reactions:
Posty: 4420
Rejestracja: 03 czerwca 2005, 09:00
Tematy: 87
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: Moderatorzy CP

Post autor: Marek- »

no to już tutaj wrzucę skan tarczy z środy z Rybnika jedna przestrzelina z 13 nie zmieściła się do skanera jest po lewej
Obrazek
Awatar użytkownika
mar_kow
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 311
Rejestracja: 23 września 2012, 11:11
Tematy: 4
Lokalizacja: Mazury
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Tryon i inne creedmoory

Post autor: mar_kow »

No to odświeżę temat... 8-)
Strzelał ktoś lub ma do podzielenia się minie .450 Pedersoli ?? https://saguaro-arms.com/product-pol-18 ... 9-450.html Niby dedykowane do wersji match 1:21 a nigdzie nie znalazłem że ktoś używał. Samych pocisków też nie ma do kupienia. Kokila swoje kosztuje, w ciemno wydać ponad 4 stówki to nie problem a można mieć coś innego...
Fajnie byłoby odświeżyć stare fotki jak to możliwe...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Broń - CP”